In de bouwvak wil ik graag met mn man en zoontje naar centerparcs . Maar welke?? Welke is het leukste voor mn zoontje? En bij welke mogen honden gewoon mee? Alle tips zijn welkom!
Meerdal. Heeft een fijn warm kruidenbad wat lekker is met ukkie. Eemhof heeft een mooi kinderbad. Honden mogen overal geloof ik, als je maar beetje extra betaalt voor de eindschoonmaak. Kost voor een midweek 16,50 extra dus dat is niet veel.
Ik denk dat het niet zoveel uitmaakt welk park je kiest! Wij gaan altijd mystery en ze zijn allemaal geschikt. Wat ik je wel aanraad is om lekker luxe te gaan; Toen wij voor het eerst met Carmen gingen was ze bijna 5 maanden oud en sliep ze dus nog veel. Dus wij waren veel op ons appartement aangewezen. Dan is het minder leuk als je basic in een vaak best vervallen cottage zit...Wij zijn naar de Eemhof geweest en hebben er in een vip appartement gezeten, met bubbelbad en sauna. Was echt super! Locatie was ook erg leuk, aan een luxe haven.
Oh dat klinkt idd beter! Ik heb zon prenatal bon. Ben benieuwd of dat echt iets scheelt tov zon mysterie pakket. Anders doen we dar haha. Huttenheugte ben ik al zoveel geweest. Daar ga ik liever geen weekend heen. Plus dat die heel dichtbij is. Das ook niet leuk
Nee. Je boekt automatisch voor een comfort cottage. Soms wil het nog wel eens gebeuren dat je toch in een premium of vip huisje wordt geplaatst, maar je kan beter er vanuit gaan dat je in een comfort huisje komt (dus basic). Ook kan je geen park wensen doorgeven
Dit dus. De 1e keer dat wij dus met onze toen nog baby erheen gingen hebben we het volle pond betaald, geen mystery dus. We zaten zeker 2 keer per dag in ons appartement, omdat ze nog 2 keer sliep overdag. ( of zelfs 3 keer geloof ik) Had echt niet in een aftandse cottage willen zitten! De keren erop maakte het niet meer uit, toen sliep ze nog maar 1 keer. Het verschilt gewoon ontzettend, de ene comfort cottage is beter dan de ander . Wij hebben geloof ik zo'n 4 keer mystery geboekt, en zijn maar een keer in een premium cottage terechtgekomen en voor de rest comfort..
Ah miss dan toch nu gewoon boeken. Scheelt het echt met die prenatal bon of hebben ze dan atiekem eerst de prijzen verhoogd??
Wij vonden comfort altijd prima, maar vanaf premium heb je bijv vaatwasser en dat is toch wel lekker. Ik zou trouwens via de Duitse site boeken, scheelt vaak zo'n 100 euro!
Met de Prenatal bon kan je niet boeken in de hoogseizoenen toch? Meerdal is idd een heerlijk park. Zou alleen ook wel voor een vipnhuisje gaan, net wat meer luxe dan anders