PvdA. Volgens de stemwijzer kwam ik op de 50 plus partij uit... de PvdA had een goede tweede plek en in veel van hun standpunten kan ik het inderdaad goed vinden. Mijn vriend vindt stemmen ook onzin, vraagt zich ook af of het überhaupt verschil maakt. Als hij niet gaat dan ga ik voor hem. Ik vind het belangrijk dat je je stem laat horen wanneer dit kan.
Ik weet niet of pre-zwangere/zwangere/post-zwangeren bomvol hormonen nu een goede afspiegeling zijn van het Nederlandse volk, maar je poging is leuk Persoonlijk vind ik dat het niet uitmaakt wat je stemt, als je maar stemt en het uit je eigen overtuiging doet. Zo jammer als je je stem laat gaan..
Nee, dat is vooral met opmerkingen van jou tegenwoordig Ik stem niet blanco, ik stem gewoon niet... ga niet zomaar een partij kiezen zonder dat ik me heb verdiept in de standpunten, en nee van stemwijzer word ik ook niet veel wijzer.
ik twijfel nog tussen 2 nieuwe partijen die nog niet in de kamer zitten. ze hebben ongeveer hetzelfde programma dus daarom de twijfel. ik heb zelf 6 verschillende 'stemwijzers' gedaan met enigszins allemaal dezelfde antwoorden en er kwamen 5 verschillende adviezen uit dus die stemwijzer geloof ik niet. ook jammer dat er ook partijen waren die er niet eens in opgenomen waren dus dan vind ik het al niet erg eerlijk advies wat er uit komt
Ik kwam bij de stemwijzer uit op de SP en ga daar hoogstwaarschijnlijk ook op stemmen Ik volg de partijen al een tijdje en vind ook dat je je stem beter kunt laten horen, als je daar de mogelijkheid voor hebt.
Ik stemde altijd VVD maar kan me niet helemaal meer vinden in hun ideeen. Zit er nu over te denken om SP te stemmen.
Aan de ene kant wil ik Groen links stemmen omdat ik het op heel veel punten met hun eens ben. Echter zitten er ook sommige punten tussen waar ik het absoluut niet mee eens ben. De partijen die die punten wel hebben zoals ik erover denk zijn op andere gebieden weer heel rascistisch... Ik twijfel echt heel erg... Op racisme kan ik echt niet stemmen!
En PVV staat voor op dit moment in de poll zie ik😱😱😱 Verschrikkelijk..😞
Vind het gewoon lelijk dat er jarenlang gevochten is voor stemrecht en dat er dan mensen de moeite niet nemen om zich erin te verdiepen. En als je dan te lui bent om je te verdiepen, stem dan blanco, dan gaat je stem tenminste niet verloren. Snap gewoon echt niet waarom dat teveel moeite is?!
Volgens diverse stemwijzers past Lokaal in de Kamer het beste bij me. Nooit van gehoord, dus hun programma bekeken. En daar kan ik me wel goed in vinden.
Ik ben oprecht benieuwd of de pvv stemmers hier zich verdiept hebben in het verkiezingsprogramma van hun partij.
Gevolgd helaas door die Vieze Vuile Dingen-partij.... Heb niks met PVV en sta ook totaal niet achter de elitepartij genaamd VVD.
Ik heb altijd VVD gestemd, maar dat ga ik echt niet meer doen. Volgens de stemwijzer komen mijn standpunten het meest overeen met 50plus, maar die partij is alleen maar aan het stuntelen lijkt het wel. Nog geen idee dus.
Ik stem niet, teveel gedoe vanaf hier en vind niet dat ik iets te zeggen heb over een land waar ik niet woon.