Je hebt je bericht aangepast zie ik. Je hoeft niet over hoofddoeken te beginnen want dat heeft er helemaal NIKS mee te maken. Waarom moet je dat er nou weer bijhalen? Valt me echt tegen.. Mijn schoonmoeder draagt geen hoofddoek en doet ALLES wat haar man wilt. Ze heeft nooit een eigen mening dus ik snap de vergelijking met een hoofddoek echt niet..
Vraag me trouwens af; voor wie dit weten: stemmen veel mensen met buitenlandse achtergrond (Turks/Marokkaans) vaak helemaal niet? Kan me best voorstellen dat partij als DENK dan aanspreekt omdat je je vertegenwoordigd voelt en eerder nooit bijv.
De garantie die je hebt dat Wilders zijn plannen niet door kan voeren is de grondwet. En hij heeft altijd nog een kamermeerderheid nodig om ook maar iets te willen veranderen. Met wat er op het a4tje dat gaat hem gewoon nooit lukken. Wat ik persoonlijk eng vind aan Kuzu is dat hij pas geleden nog een oud collega een verrader van haar achtergrond noemde omdat ze bij de PvdA bleef. Hij komt op mij heel erg over als iemand die Turkije en de islam boven alles stelt. Er is geen middenweg je bent moslim van bepaalde komaf of je bent een verrader. De middenweg of het compromis ertussen kan niet
Dat KUZU (het boegbeeld van deze partij) uitspraken doet zoals die over de stekker uittrekken van allochtonen...zulke dingen kun je gewoon niet zeggen, het is nergens op gebaseerd en gewoon idioot. Wilders met Hitler vergelijken (nogmaals ik veracht alles wat die man zegt en doet) maar Hitler heeft letterlijk een halve bevolkingsgroep vergast en uitgemoord. Het zo extreme van DENK vind ik doodeng. Zij slaan met bv hun racisme politie helemaal door naar de andere kant.
Ik ben eigenlijk altijd een vvd stemmer. Ik heb nu echt geen flauw idee waar ik op moet stemmen. Ik ga de stemwijzer nog raadplegen. Ik stem ook voor mijn man. Ik ben absoluut geen linkse of groene stemmer. En ook geen partij die met het geloof te maken heeft. Dan blijft er weinig over.. Dan weer voor de vvd te gaan denk ik. De pvv ga ik niet op stemmen. Ik schrok echt van de standpunten op zijn a4tje ik vind de aow leeftijd belangrijk, maar ook de bezuinigingen in de zorg zou ik graag anders zien. Verder vind ik ook dat als je werkt je daarvoor beloont mag worden. Ontwikkelingshulp is prima maar er mag wel minder geld naar toe. We zijn een multiculturele samenleving en dat mag van mij ook zo blijven. Maar soms heb ik wel een beetje angst dat wij als Nederlanders worden ondergesneeuwd. Maar dat komt misschien ook door de media. Leef en laat leven. Maar waar ik nu op ga stemmen.. zucht ik pieker er al weken over.
Daar had ik nog niet gekeken, er zijn daar erg veel punten wat mij aantrekt. Meer dan de meeste partijen.
Ik stem PVV. (Ik ben trouwens hoogopgeleid) Wilders hoeft van mij geen premier te worden. Dat verwacht ik ook niet. Ondanks dat hij soms uitspraken die ik niet goedkeur, ben ik het op een aantal punten zeker met hem het meest eens.
Ik vind dat Groen Links (Jesse Klaver dan) gisteren tijdens het debat daar heel duidelijk over was. Nederland is van en voor elke Nederlander.
Dat kan, ik ben er 100% van overtuigd (en dat is ook wel gebleken) dat het beleid van Rutte de verschillen in Nederland steeds groter maakt en mensen uit elkaar drijft. Rijken worden rijker en armen armer. Werken mag absoluut lonen maar mensen zo aan de grond laten raken dat zij geen medische zorg meer kunnen krijgen gaat veel te ver.
Ja, dat klopt, ik vind GroenLinks ook zeker niet verkeerd. Maar zij zijn helaas tegen onderwijs met een geloofsovertuiging. Dus van mij geen stem op hen, want ik ben daar juist voor .
Altijd moeilijk dit ... ik kom uit een echt VVD nest. Gezien mijn bankrekening zou ik er verstandig aan doen om VVD te stemmen. Maar ik ga met mijn hart stemmen en dat is voor mij: Partij van de dieren!
Top dat je reageert! Ik wil je ook geenszins afkraken, want ik neem aan dat je er goed over nagedacht hebt. Daarom echt een vraag, geen, ik herhaal geen oordeel. Het is bekend dat een groot deel van wat de PVV graag zou willen, niet realiseerbaar is. Waarschijnlijk weet jij dat ook. Stem je ondanks dat toch pvv omdat je stem wil geven aan wat je voelt op dit moment (over onze samenleving)? Of is het dat je hoopt dat de pvv, met een groot aantal zetels,meer invloed kan gaan uitoefenen vanuit bijvoorbeeld de oppositie ? Want ook dat kan natuurlijk. Alvast bedankt 👍
Ik stem op de vvd. Ik vind namelijk dat rutte nog zo slecht niet gedaan heeft. Hij is president geworden midden in de crisis en heeft ons er weer goed uit kunnen helpen vind ik. Nu hij Nederland weer wat op poten heeft geholpen kan hij verder werken en dingen gaan doen. Daarom lijkt het mij beter als hij zijn werk kan afmaken en de ingeslagen weg blijft volgen en dat niet door een ander alles over boord wordt gegooid.
Nadat ik gisteren Buma bezig zag bij het Carre debat ben ik afgehaakt. Mijn man stemt altijd SGP, laatste gemeenteraadsverkiezingen voor het eerst CU en nu mogelijk ook bij de landelijke voor de CU. Hij is er nog niet uit iig.