NOD lijst 16 maart t/m 22 maart

Discussie in 'NOD forum' gestart door jk84, 15 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Ah duidelijk Beebj!
    Irritant dat het ziekenhuis dan het contact zo moeilijk maakt.
    Is het een soort aparte praktijk vast aan het ziekenhuis?
    Hopelijk dan vandaag echt de uitslag!


    Ik heb goede hoop voor een vroege eisprong!
    Vanochtend een dip van 0,2 in mijn temperatuur die hopelijk betekend dat mijn eitje vandaag springt 🍀
    Manlief ook nog maar even overgehaald voor een vluggertje 😂 Hij moet vandaag overwerken dus is ook pas laat thuis.
    Hopelijk is het genoeg en morgen een mooie stijging van temperatuur!
     
  2. bieniwini

    bieniwini Actief lid

    3 apr 2014
    207
    0
    0
    Deze maand wat moeite met het vinden van m'n ei, dalijk nog maar een ovutest er tegenaan gooien. Hopelijk vandaag of morgen een knaller dan kunnen we weer aan de bak 😜
     
  3. KleinMeisje93

    KleinMeisje93 Niet meer actief

    Goedemorgen dames!!

    @Beebj spannend vandaag!! Ik duim voor je dat alles goed is 😊

    Hier gister avond ontzettend misselijk dus hebben het toen niet gezellig gemaakt :( hopelijk is het wel genoeg en anders als ik me vandaag weer beter voel vanavond maar een keertje gezellig maken😁

    Heb nog geen 'knaller' gehad dus hopelijk straks wel! Anders is mijn piek toch iets later geweest en heb ik hem gewoon gemist.

    Deze maand ga ik er maar niet vanuit dat het raak is des te leuker is het als het toch wel zo is.

    @meiske2015 ik ga voor je duimen :D
    Ik ben zelf niet van het temperaturen want ik weet van mezelf dat ik echt moeilijk kan opstaan als ik op het zelfde tijdstip moet gaan tempen, dus ovulatietesten ie voor mij echt ideaal.
     
  4. KleinMeisje93

    KleinMeisje93 Niet meer actief

    Spannend!! Ik ga voor je duimen voor een nooie knaller :D en natuurlijk dat je straks een mooie positieve zwangerschapstest hebt 😊
     
  5. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Bieniwini, hopelijk heb je hem snel gevonden!

    KleinMeisje, balen zeg die misselijkheid! Beetje ziek?
     
  6. Lovingmyboy

    Lovingmyboy Bekend lid

    14 jan 2014
    982
    19
    18
    Succes met de knallers vandaag😊 ik had een paargen geleden toch gepost Dat mijn vagina vanbinnen opgezet voelde.. Dat heb ik dus nu nog steeds... Het lijkt wel alsof de ingang helemaal dicht zit zal ik maar zeggen ... Weet niet zo goed wat ik ermee moet.. Nog niet eerder gehad... Die ribbel randen net voorbij de ingang zijn helemaal opgezet en zitten tegen elkaar zal ik maar zeggen.. sorry voor de rare vraag..
     
  7. KleinMeisje93

    KleinMeisje93 Niet meer actief

    Ik denk inderdaad een beetje ziek :(

    Maar kan ook komen doordat ik zo slecht geslapen heb laatste dagen.
    Het kwam zo ineens uit het niets opzetten gisteravond toen ik in bed lag,, echt een draaierig gevoel en een 'braak' gevoel.
    Herken dit alleen van toen ik zwanger was maar toen wist ik het al even 😤 En ik moet mijn eisprong nog krijgen dus een zwangerschap is al uitgesloten haha.

    Misschien is die misselijkheid wel een nieuw eisprong symptoom 🤔😂
     
  8. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Hahaha. Eisprong en misselijk zijn is geen goede combi.
    Dan komen er nooit meer baby's 😂

    Beterschap in ieder geval!
    Lekker vroeg naar bed vanavond.
     
  9. KleinMeisje93

    KleinMeisje93 Niet meer actief

    Wat vervelend zeg :( is het geen ontsteking??
    Ik zou toch eventjes langs de dokter gaan ervoor want van internet wordt je niet altijd even wijzer.

    Op internet staan vaak verschillende dingen, had net namelijk even gezocht voor je en kom uit op misschien ontstekingen maar voornamelijk ook zwangerschappen en dat soort dingen.

    Maar voor dit kun je het beste even langs je huisarts gaan die kan jou wel meer vertellen dan wij allemaal kunnen.

    Heb je verder nog ergens last van buitenom dat het opgezet is? Zoals jeuk ofzo?
     
  10. KleinMeisje93

    KleinMeisje93 Niet meer actief

    Haha nee inderdaad! 😂 Ik ga maar uit van een griepje.
    Denk dat ik zo weer even mijn bed in duik om even uit te rusten.

    En dankjewel trouwens ☺️
     
  11. Lovingmyboy

    Lovingmyboy Bekend lid

    14 jan 2014
    982
    19
    18
    Nee verder geen jeuk alleen dat opgezette gevoel en gevoelige baarmoeder.. Doet ook geen pijn ofzo...
     
  12. KleinMeisje93

    KleinMeisje93 Niet meer actief

    Je wordt er ook niet wijzer van zo te lezen 😔 Misschien toch een tip om echt even langs de dokter te gaan? Of als je dokter telefonisch spreekuur heeft even bellen dat hij/zij het je een beetje kan vertellen en als het nodig is een afspraak maken?

    Ik heb het nooit gehad dus weet het ook echt niet.

    Ik hoop voor je dat het snel over is.
     
  13. KleinMeisje93

    KleinMeisje93 Niet meer actief

    Even over die misselijkheid van mij,,
    Ik kees net wat op internet dat er meerdere meiden zijn die daar last van hebben zo rond hun eisprong 😤
    Nou, lekker dan!! Vind het erg vervelend omdat het toch de 'gezelligheid' wat in de weg kan staan dat als het zo is.

    Ik had ervoor altijd al hoofdpijn als mijn eisprong eraan zat te komen,, en dat had ik gister en gister avond ook ineens misselijk 😤

    Nou, ik ga nog even lekker een dutje doen zodat ik wat opknap.

    Ik lees straks weer verder mee en reageer dan ook weer 😊
     
  14. Lovingmyboy

    Lovingmyboy Bekend lid

    14 jan 2014
    982
    19
    18
    Dat heb ik zelf niet maar lees idd dat heel veel vrouwen dat ook hebben. . Lijkt me idd niet erg fijn idd...
     
  15. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Zou inderdaad even contact zoeken met de huisarts Lovingmyboy.
    Ik ken het zelf niet.
     
  16. beebj

    beebj Niet meer actief

    Dat dan weer niet meiske, tis echt in het ziekenhuis zelf. Hij zal ook wel 1 of ander contract met het ziekenhuis hebben denk ik, geen idee hoe dat precies werkt. Is in België.

    Temperaturen werkt voor mij idd ook niet. Sta nooit elke dag op dezelfde tijd op.

    Lovingmyboy, dat heb ik nu ook.. M'n eisprong was zaterdag, dus ik ga er vanuit dat het daardoor komt. Dat de tijd nu geweest is zeg maar. Ook klonterige witte afscheiding.

    Klopt hoor kleinmeiske. Deze keer had ik het niet, maar de vorige twee ronde's was ik er echt ziek van rondom m'n eisprong. Hoofdpijn en misselijk idd. Gevoel alsof alles draaide.
     
  17. Lovingmyboy

    Lovingmyboy Bekend lid

    14 jan 2014
    982
    19
    18
    Klopt mijn eisprong was ook zaterdag of zondag. . Gek hè. .. Het verspert de ingang zal ik maar zeggen ... Helemaal opgezet.. Hoop dat het wel snel wegtrekt.. Vind het geen fijn gevoel..
     
  18. beebj

    beebj Niet meer actief

    Ik heb net de gyn gebeld voor de uitslag van manlief's sperma analyse & het is niet positief..

    De concentratie zaadcellen bij hem is te weinig, geen idee wat het betekent, maar hij had het over 6,06. Ze noemen dat OAT zei hij. Het komt er op neer dat daardoor de bewegelijkheid verminderd is. Oftewel; eer zijn zaadcellen bij mij zijn, is het al te laat. Hij is dus licht/matig verminderd vruchtbaar.

    De gyn wilt graag inseminatie opstarten. Dat betekent dat zijn zaadcellen worden gefilterd en ingespoten worden bij mij.

    Hoe en wat precies wilt hij graag persoonlijk met ons bespreken, zodat we gelijk de inschrijving rond kunnen maken. Het is sowieso voor m'n volgende cyclus, aangezien m'n eisprong afgelopen zaterdag was. Om 15u moet ik bellen voor een afspraak. Manlief moet dan ook gelijk bloed laten afnemen.

    Ondertussen gaat mijn traject gewoon door wat betreft de Tamoxifen op dag 3 t/m 7 en de follikel meting echo's, omdat er bij mij natuurlijk ook dat probleem zit.

    Ben echt al stront zenuwachtig.. Voel me dr gewoon niet lekker door. Het wordt me steeds meer een raadsel hoe ik direct zwanger geraakt ben van onze dochter. 18 maart kan ik testen of ik zwanger ben geraakt deze ronde, maar eigenlijk heb ik daar nu al volledig geen hoop meer voor.
     
  19. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland

    Wat een klote nieuws zeg! Dikke knuffel en inderdaad gek dat je dan bij je dochter wel direct zwanger bent geraakt zonder poespas. Het menselijk lichaam blijft ons verbazen. Kan me voorstellen dat je voor deze ronde geen hoop meer hebt, maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit ;) Ik ga voor je duimen en anders hoop dat je met inseminatie gewoon heel snel zwanger bent.
     
  20. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland

    Hier geen last van, Ik ben gewoon de hele dag door vochtig... Rond eisprong vruchtbaar slijm en buiten eisprong om is het waterig.
     

Deel Deze Pagina