kv 2v5 veranderd met indrooglijntjes?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door DeNageltjes, 10 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DeNageltjes

    DeNageltjes Actief lid

    24 sep 2009
    196
    16
    18
    Vrouw
    Huismama
    Gelderland
    Hoi meiden.

    Zijn de kv 2v5 testen de laatste tijd veel veranderd?
    Jaren geleden als ik testjes deed kreeg ik netjes een positieve test als ik zwanger was of echt omo wit als ik niet zwanger was.. ook nooit indrooglijntjes.

    Nu heb ik een heeeeel vaag tuurlijntje op de test, waarbij je echt in goed licht moet kijken om iets te kunnen zien.
    En lees dat het tegenwoordig langer kan duren voordat je een streepje kunt zien?

    Ik test zowieso maandag of dinsdag nog maar eens, als ik nog niet ongesteld ben geworden. maar was toch even benieuwd naar jullie ervaringen.
     
  2. Niicci

    Niicci Fanatiek lid

    1 apr 2013
    2.700
    49
    48
    Nederland
    Het kan 2 kanten op, heb je een foto toevallig?

    Het kunnen indrooglijntjes zijn, sommige geven vals positief, voorgedrukte streepjes etc.

    Wel spannend!
     
  3. DeNageltjes

    DeNageltjes Actief lid

    24 sep 2009
    196
    16
    18
    Vrouw
    Huismama
    Gelderland
    Ja ik ga nu nog maar gewoon van negatief uit en dan zie ik het volgende week wel. Of ik wordt ongesteld of ik doe een testje en dan zou hij wel iets aan moeten geven.

    Zag net dat ik in 2015 ook al een keer die vraag gesteld heb dus het is al langer een probleem met die testen.

    Foto zal niet lukken, daarvoor is het te vaag.
     
  4. Femme86

    Femme86 Lid

    7 mrt 2017
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vraag ik me ook echt af.. pas geleden echt Omo witte testen van de kv2v5 en nu op verschillende dagen uit verschillende verpakkingen hele vage strepen, alsof er een schaduw staat kan het geen roze noemen.. grote kans dat je het niet ziet als ik ze upload maar probeer het toch
     

    Bijgevoegde bestanden:

  5. Juanitha

    Juanitha Lid

    8 mrt 2017
    87
    3
    8
    NULL
    NULL
    Ik zie heel vaag wat inderdaad op alle 3.. Hopen dat je andere testen mooi oplopen.
     
  6. wiessss

    wiessss Fanatiek lid

    1 mei 2014
    1.588
    123
    63
    Ik zie wel wat je bedoeld meid
     
  7. DeNageltjes

    DeNageltjes Actief lid

    24 sep 2009
    196
    16
    18
    Vrouw
    Huismama
    Gelderland
    Ja precies dat bedoel ik dus. Echt zo'n lijntje waarvan je denkt ik zie iets, maar wat zie ik dan. Hopelijk lopen ze de komende dagen bij jou op! Ik wacht nog netjes tot na het weekend. Ik verwacht rond zondag mijn nod maar ik weet het niet zeker want weet niet precies of mijn eisprong is geweest op de dag dat ik dacht.
     
  8. Femme86

    Femme86 Lid

    7 mrt 2017
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoop ook dat ze oplopen maar ben er bang van, er zit geen verschil tussen die 3 testen volgens mij.. je word er zo onzeker van! Ben benieuwd naar jou testen na het weekend!
     
  9. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    ik denk dat je moet kijken of het streepje er binnen de tijd staat en buiten de tijd duidelijker wordt. Anders is het negatief. Blijft het vaag en met abracadabra alleen zichtbaar dan zou ik het ook als negatief zien. Maar ik plas bijna standaard streepjes op de kv2v5..
     
  10. Nemo2

    Nemo2 Niet meer actief

    Ben ik dan de eenigste die er geen streepjes in ziet?
    Ik hoop natuurlijk dat ze er wel zijn :)
    Maar ik zie op deze testen echt niks..
     
  11. Femme86

    Femme86 Lid

    7 mrt 2017
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    Deze "vage" streepjes kwamen wel binnen 5 minuten trouwens.. het is niet zo dat ik uren gewacht heb haha. Toen ik ze zag verschijnen dacht ik dat ze later roze zouden opdrogen maar ze blijven "vaag"
     
  12. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    Heb ik ook 3 dagen zo gehad

    Proef op de som genomen en mijn dochter had nog sneller een streepje dan ik!! Dus als extra vroege test gebruik ik deze niet meer
     
  13. DeNageltjes

    DeNageltjes Actief lid

    24 sep 2009
    196
    16
    18
    Vrouw
    Huismama
    Gelderland
    Werden ze bij jou uiteindelijk wel donkerder?
     
  14. DeNageltjes

    DeNageltjes Actief lid

    24 sep 2009
    196
    16
    18
    Vrouw
    Huismama
    Gelderland
    Wanneer ga je weer testen? En wanneer is je nod?
     
  15. Femme86

    Femme86 Lid

    7 mrt 2017
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als m'n klachten volgende week nog aanhouden test ik nog een keer.. we zijn niet bewust bezig om een 2e te maken maar ben 2 weken geleden maar 1 dag ongesteld geweest. Ben benieuwd naar jou test !
     
  16. DeNageltjes

    DeNageltjes Actief lid

    24 sep 2009
    196
    16
    18
    Vrouw
    Huismama
    Gelderland
    Knap van je dat je het dan zo lang vol kan houden hihi.

    Vandaag is mijn nod (ga ik van uit) maar nog niet ongesteld.
    Mijn afgelopen cyclussen waren 25-25-25-26. Vandaag zit ik op dag 26.
    We zijn niet bezig met zwanger worden dus het zou wel een echte verrassing zijn als het wel zo is. Heb daardoor ook niet mijn eisprong bij gehouden welke dag dat was, maar mijn cyclus hou ik wel bij zodat ik altijd ongeveer weet wanneer mijn menstruatie weer komt.

    Ik heb sinds vorige week obstipatie.. normaal gesproken ga ik 2 tot 3 keer naar de wc per dag, en nu lukt het alleen 's ochtends. Heb de rest van de dag dus erg last van drang maar het lukt niet. Ik heb dit vorig jaar ook gehad en toen bleek ik ook zwanger (maar toen was ik ook al een paar dagen aan het spugen, waardoor ik er heel snel achter was.) Dit werd een miskraam. Daarvoor heb ik bij beide zwangerschappen van mijn dochtertjes obstipatie gehad, verder nooit. Daardoor kreeg ik vorige week ineens wat twijfels. Verder had ik gisteren wel 's ochtends even en s avonds toen ik in bed lag menstruatiegevoel en vandaag ook een vreemd gevoel in mijn onderbuik alsof ik ongesteld ben of wordt, maar tot op heden nog niks. En sinds gister eind van de middag flinke hoofdpijn gekregen wat ik vanochtend nog had. Maar gisteren was mijn dochtertje jarig en gevierd dus denk dat het door de drukte daarvan is gekomen.

    Morgenochtend maar weer een testje als er dan nog niks veranderd is.
     
    Karlijn88 vindt dit leuk.
  17. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    Nee en bij me dochter van 2,5 ook niet ;)
     
  18. DeNageltjes

    DeNageltjes Actief lid

    24 sep 2009
    196
    16
    18
    Vrouw
    Huismama
    Gelderland
    Ok hihi, wel gek dan dat hij ze nu aangeeft en zelfs bij je dochtertje. 5 jaar geleden was daar nooit sprake van
     
  19. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    Hoop dat t bij jou geen indroger is!
     
  20. DeNageltjes

    DeNageltjes Actief lid

    24 sep 2009
    196
    16
    18
    Vrouw
    Huismama
    Gelderland
    We zullen het zien morgen, ga gelijk als ik mijn dochtertje naar school gebracht heb even langs de kruidvat
     

Deel Deze Pagina