NOD lijst 23 t/m 31 Maart 2017

Discussie in 'NOD forum' gestart door rianne2985, 20 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rianne2985

    rianne2985 Niet meer actief

    Je testjes zien er goed uit Juutje! Ik zou uitgaan van cd 19 om 09:30uur. Dat is je piek. Bij mij blijft mn ovulatietest ook vaak 2 dagen positief. Ik denk dat je eitje vandaag springt en dat je morgen of overmorgen een stijging in temperatuur gaat zien. Dan mag je ook op het wachtbankje. Ik zou het vandaag nog wel even gezellig maken 😉

    Yasmientje, de app is gratis, maar voor bepaalde functies van de app heb je de VIP versie nodig en die is niet gratis. Je hebt wel een 30 dagen probeer actie van de VIP versie. Ik vind het een fijne app 😊
     
  2. IDF2009

    IDF2009 Lid

    21 nov 2011
    98
    1
    0
    goudsmid/huisvrouw
    Brielle
    vandaag mijn eisprong !!!!! de test strips hebben hem heel duidelijk gevonden geen twijfel mogelijk. even een vraag we hebben gister avond gevreeën ik denk dat we het dan beste morgen avond weer kunnen doen of ist beter om vanavond weer? om dat er beter 1 dag tussen moet zitten twijfel ik. wat zouden jullie doen?
     
  3. IDF2009

    IDF2009 Lid

    21 nov 2011
    98
    1
    0
    goudsmid/huisvrouw
    Brielle
    p.s. ik heb mijn ov testfoto's in mijn album staan.
     
  4. Dio1985

    Dio1985 Niet meer actief

    Wat een leuke berichten allemaal... er is veel geklust afgelopen dagen hahaha!!!

    Voor mij blijft het nog even spannend... ben al wel met testen begonnen. Maar hoe dan ook vind ik het komende dagen spannend... mijn cyclus is onregelmatig en heb dus niet echt een duidelijke richtlijn... super frustrerend!!! Bah!
    Sorry hoor, even een klaag momentje...
     
  5. rianne2985

    rianne2985 Niet meer actief

    Die test van vandaag is idd mooi, maar dat betekent dat je eisprong maximaal over 2 dagen plaatsvindt en niet vandaag al ;)
    Ik zou het nu elke dag doen totdat je ei echt is gesprongen. Temperatuur je ook??
     
  6. IDF2009

    IDF2009 Lid

    21 nov 2011
    98
    1
    0
    goudsmid/huisvrouw
    Brielle
    nee ik temp niet. ik heb me er nog nooit in verdiept dus ik weet niet hoe je dan tewerk moet gaan.
     
  7. Lindavvv

    Lindavvv Fanatiek lid

    8 sep 2016
    1.414
    1.272
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Mijn ovulatietesten schieten ook nog niet op! Vandaag cd 23, maar mijn testen lijken nog niet eens op te lopen. Maar ik moet ook zeggen dat ik de testen van de action niet heel duidelijk vind. Ze drogen heel raar op.
    Misschien toch maar even langs de kruidvat, gewoon voor de zekerheid. Dan met beide door testen. Ik vind dit altijd een lastige periode hoor. Bang dat ik 'm mis.
     
  8. Dio1985

    Dio1985 Niet meer actief

    Snap zo wat je zegt.... zucht...
    Dan zegt men vaak... je moet er niet te veel mee bezig zijn... pfff HOE DAN! :(:(
     
  9. MissFluffy

    MissFluffy Fanatiek lid

    25 aug 2016
    2.218
    870
    113
    Vrouw
    dat is onmogelijk :cool:

    voor alle mensen die willen gaan temperaturen:
    in het begin van je cyclus is je basale temperatuur lager dan na je eisprong, daarom kan je dus als je het bijhoudt zien of je eisprong geweest is. de temperatuur blijft hoog bij een zwangerschap, als je ongesteld wordt gaat hij weer omlaag.

    om je eisprong te bevestigen moet je temperatuur 3 dagen lang 0,3 graden hoger zijn dan je basale temperatuur.

    als je je temperatuur wil bijhouden moet je elke ochtend op dezelfde tijd, als je net wakker bent, nog voor je ook maar iets doet, rectaal temperaturen. vervolgens kan je dit invullen op de app die de meeste mensen hier gebruiken: Fertility Friend, https://www.fertilityfriend.com/ ook wel FF genoemd. deze app is gratis, maar heeft wel een aantal premium functies. je kan ook zelf een grafiekje maken en bijhouden.
     
  10. rianne2985

    rianne2985 Niet meer actief

    Dit had ik ook met de action testen maar echt, als je doortest dan zie je dat die rare streepjes op een gegeven moment wel net zo breed worden als de controle lijn en uiteindelijk veel donkerder worden :)
     
  11. Lindavvv

    Lindavvv Fanatiek lid

    8 sep 2016
    1.414
    1.272
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Haha in deze fase gaat het niet. Dan ben je er mee bezig!
    En dat heb ik ook gewoon geaccepteerd. Ik ben er lekker mee bezig :p
     
  12. Lindavvv

    Lindavvv Fanatiek lid

    8 sep 2016
    1.414
    1.272
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Ik knoop het nog eens goed in de oren wat je zegt.
    Ik zal door testen! :) Ik hoop dat snel een positieve test heb.
     
  13. Dio1985

    Dio1985 Niet meer actief

    Goeie... accepteren dat je je ermee bezig houdt! Thx! Die ga ik gebruiken.
     
  14. Citroentje93

    Citroentje93 Fanatiek lid

    28 feb 2017
    1.761
    933
    113
    Ambtenaar
    Ergens in het Zuiden
    Hoi allemaal,

    Ik heb er deze maand niet zo'n vertrouwen in.. te weinig gemeenschap gehad ivm overlijden in de familie :( Dus mijn man was erg verdrietig en niet in de mood.. en dat snap ik heel goed :) ! Daarnaast zou ik vandaag of morgen mij eisprong moeten hebben maar ik heb negatieve ovu testen en voel niks bijzonders.. dus mocht ik ongesteld worden dan vraag ik me echt af of mijn cylus nog in orde is...

    succes allemaal x
     
  15. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    NOD-lijst 23 t/m 31 Maart 2017

    Laten we elkaar helpen door met z'n allen de lijst up to date te houden, zodat het niet op 1 of enkele personen neerkomt 😉😊 THANKS!

    23 Maart(5)
    Gember, 30 jaar, 1e kindje, ronde 3
    MissFluffy, 25 jaar, 1e kindje, ronde 5
    Sterree, 28 jaar, 1e kindje, ronde 8
    Elise2014, 29 jaar, 2e kindje, ronde 7
    Dreamcatcher, 25 jaar, 2e kindje, ronde 1

    24 Maart(3)
    Pitahaya, 31 jaar, 2e kindje, ronde 3
    Yasmientje14, 24 jaar, 2e kindje, ronde 1
    Livoli, 28 jaar, 1e kindje, ronde 12 (6 na mk)

    25 Maart(4)
    Mie84, 33 jaar, 1e kindje, ronde 4
    Flamingo88, 28 jaar, 1e kindje, ronde 15 mmm
    BZD, 34 jaar, 2e kindje, ronde 3
    Merel V - 31 jaar - 1e kindje - ronde 16 MMM

    26 Maart(1)
    Bianca, 26 jaar, tweede kindje, 1e ronde na 2 miskramen.

    27 Maart(3)
    IDF2009, 35 jaar, 3e kindje, ronde 2
    mama-van-marlinda, 37 jaar, 1e kindje huidige man, ronde 6
    RiRi93, 23 jaar,1e kindje, ronde 3

    28 Maart(0)

    29 Maart(1)
    Juutje89, 27 jaar, 2de kindje, ronde 3

    30 Maart(3)
    Lindavvv, 29 jaar, 1e kindje, ronde 3
    Wodjeka, ?? jaar, 2e kindje, ronde 7
    Amsje90, 26 jaar, 1e kindje, ronde 17

    31 Maart(5)
    Elena83, 33jaar, 1ste kindje, ronde 2
    Dvk1990, 27 jaar, 1e kindje, ronde 10
    MamavanHayden, 28 jaar, 2e kindje, ronde ?
    Diony, 31 jaar, 1e kindje, ronde 4
    papillons, 28 jaar, 2e kindje, ronde 4 mmm

    Datumloos(0)


    Buiten de lijst(1)
    Rianne2985, 31 jaar, 2e kindje, 3e ronde (NOD 20-3)

    Totaal: 26


    Wachtbankje (8), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (2), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? vul de lijst zelf even aan met je: naam, leeftijd, ronde en hoeveelste kindje HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit bericht reply-en door op"quote" te klikken onderaan de laatst geposte lijst en de woorden Quote en aan het begin en einde van het bericht weg te halen plus de gebruikersnaam van de vorige reply (en dan natuurlijk niet te vergeten om je eigen wijzig[/QUOTE]ing door te voeren!)
     
  16. Sterree

    Sterree Bekend lid

    19 dec 2016
    676
    135
    43
    Nou iemand mij op 24 maart op het Wachtbankje willen zetten?

    Ja dat er niet mee bezig zijn snap ik ook niet. Ik ben er heel erg mee bezig. Een vriendin van mij is nu zwanger die is gewoon gestopt met de pil en gewacht. Verder niets bijgehouden ofzo. Dat zou ik echt niet kunnen. Lijkt me overigens wel heel relaxed. Vind het nu elke keer zo spannend.

    Heb steekjes onder in mijn buik. Wat zou dat kunnen zijn? Zou het zo kunnen zijn dat mijn ei nog niet geweest is?

    Juultje lastig dat ze ovu testen zo donker blijven.

    Jammer riri93 en gecontroleerd!
     
  17. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    Hoi meiden. Ben al een aantal dagen niet op het forum geweest. We hebben hier besloten om het nog even uit te stellen. Had er graag voor willen gaan, maar de omstandigheden zijn er even niet naar.

    Riri, heel veel sterkte met jullie verlies. Ik zie dat je nog niet zo lang geleden gestopt bent met de pil, geef je lichaam even de tijd. Gemiddeld duurt het een half jaar voor je lichaam weer in staat is om de cyclus zelf goed te regelen. Maar het kan ook langer. In mijn geval duurde het 9 maanden waarin m'n cyclus alle kanten op sprong. Wil je hiermee niet afschrikken, maar meer laten weten dat het niet zo gek is dat het nog niet regelmatig is.

    Voor degene op het wachtbankje heel veel succes! Voor iedereen die nog moet ovu testen duim ik dat de testen snel positief zullen zijn. Tussen de 23e en de 31e zal ik dit topic in de gaten houden en hopen op heel veel roze! Voor nu probeer ik even m'n afstand te bewaren.

    Liefs,
    Sylva
     
  18. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    NOD-lijst 23 t/m 31 Maart 2017

    Laten we elkaar helpen door met z'n allen de lijst up to date te houden, zodat het niet op 1 of enkele personen neerkomt 😉😊 THANKS!

    23 Maart(4)
    Gember, 30 jaar, 1e kindje, ronde 3
    MissFluffy, 25 jaar, 1e kindje, ronde 5
    Elise2014, 29 jaar, 2e kindje, ronde 7
    Dreamcatcher, 25 jaar, 2e kindje, ronde 1

    24 Maart(4)
    Livoli, 28 jaar, 1e kindje, ronde 12 (6 na mk)
    Pitahaya, 31 jaar, 2e kindje, ronde 3
    Sterree, 28 jaar, 1e kindje, ronde 8
    Yasmientje14, 24 jaar, 2e kindje, ronde 1

    25 Maart(4)
    Mie84, 33 jaar, 1e kindje, ronde 4
    Flamingo88, 28 jaar, 1e kindje, ronde 15 mmm
    BZD, 34 jaar, 2e kindje, ronde 3
    Merel V - 31 jaar - 1e kindje - ronde 16 MMM

    26 Maart(1)
    Bianca, 26 jaar, tweede kindje, 1e ronde na 2 miskramen.

    27 Maart(3)
    IDF2009, 35 jaar, 3e kindje, ronde 2
    mama-van-marlinda, 37 jaar, 1e kindje huidige man, ronde 6
    RiRi93, 23 jaar,1e kindje, ronde 3

    28 Maart(0)

    29 Maart(1)
    Juutje89, 27 jaar, 2de kindje, ronde 3

    30 Maart(3)
    Lindavvv, 29 jaar, 1e kindje, ronde 3
    Wodjeka, ?? jaar, 2e kindje, ronde 7
    Amsje90, 26 jaar, 1e kindje, ronde 17

    31 Maart(5)
    Elena83, 33jaar, 1ste kindje, ronde 2
    Dvk1990, 27 jaar, 1e kindje, ronde 10
    MamavanHayden, 28 jaar, 2e kindje, ronde ?
    Diony, 31 jaar, 1e kindje, ronde 4
    papillons, 28 jaar, 2e kindje, ronde 4 mmm

    Datumloos(0)


    Buiten de lijst(1)
    Rianne2985, 31 jaar, 2e kindje, 3e ronde (NOD 20-3)

    Totaal: 26


    Wachtbankje (9), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (2), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? vul de lijst zelf even aan met je: naam, leeftijd, ronde en hoeveelste kindje HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit bericht reply-en door op"quote" te klikken onderaan de laatst geposte lijst en de woorden Quote en aan het begin en einde van het bericht weg te halen plus de gebruikersnaam van de vorige reply (en dan natuurlijk niet te vergeten om je eigen wijzig[/QUOTE]ing door te voeren!)
     
  19. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Sterree, ik heb je op het wachtbankje gezet. We hebben dezelfde nod. spannend!!!

    Sylva, oooh, jeetje, wat jammer. Ga je er de volgende ronde wel weer voor of niet?

    Hoe gaat het met de rest? Veel berichten had ik gemist zeg...!!!

    Livoli en Yasmientje, mogen jullie al op het wachtbankje??

    Hier nog geen kwaaltjes of iets. Weet dus niet zo erg of ik er een goed gevoel over heb of niet. We wachten het maar af... Nog 11 dagen!
     
  20. Yasmientje14

    Yasmientje14 Fanatiek lid

    10 jun 2014
    1.442
    263
    83
    ing door te voeren!)[/QUOTE]
     

Deel Deze Pagina