Dat is weer een mooie echo, fijn zeg! Dat zou een mooi aantal zijn, mocht dit straks aangeprikt worden hopelijk blijven de kleintjes gewoon lekker klein. Maar kan nu dus erg erg snel gaan dus, spannend! Neem aan dat ze morgen dan weten wanneer de punctie is? Hopelijk is er bij mij woensdag ook zo''n mooie vooruitgang.. verwacht dat ze er voor gaan om de woensdag daarna punctie te doen, maar hoop dat het wat eerder kan.. heb al vanaf begin van Gonal eisprong-achtige klachten. Dus hopelijk geen slecht teken mbt overstimulatie..
Hoeveel Gonal f spuit je? Ik had dat met de 150, de eerste keer meer dan 40 follikels, al op dag 7.. 🤔
Ik spuit nu 150 haha. Ze zag bij de uitgangsecho maximaal 14 folikels klaar liggen, maar dat zou dus zomaar meer kunnen worden? Want neem aan dat die 40 toen niet meteen zichtbaar waren bij je? Ik krijg ook nergens gevonden of je al zo snel met Gonal klachten kan hebben... normaal zou ik nu tegen positieve ovulatietest aan zitten. Maar goed, kan er toch niets aan veranderen en zie het woensdag wel.
Ja, bij mij lagen er links en rechts al een stuk of 15 klaar. Dus totaal al 30. Die liggen overigens iedere maand al klaar, dus bij mij is het een kwestie van wat er gaat reageren en zin heeft om te groeien.. Maar spuit je ook een remmer? Die houdt je eigen cyclus tegen he, dus dat je langer onderweg bent kan kloppen!
Zo, oké dan heb je iedere maand een behoorlijke voorraad klaar liggen dus? Maar dan kunnen het er bij mij niet meer worden dan 14, als de telling klopte natuurlijk? En ik spuit ook decapeptyl inderdaad, dus er zal nu niets springen haha. En het is ook pas dag 4 van Gonal. Bedoelde dat ik met het gevoel wat ik nu heb in mijn buik/rug, normaal positieve ovulatietest heb. Dus niet met verwijzing naar mijn dag in de cyclus Misschien voel ik gewoon de groei extra omdat het nu meer dan 1 is. Normaal voel ik die groei van eentje ook aantal dagen lang voor de eisprong. Gewoon gevoelige buik
Ok.. Nou, hopen dat het een mooie opbrengst gaat worden.. we zitten een beetje rond dezelfde periode. Leuk! Ik ga duimen voor morgen!
Ik heb links 7 follikels en rechts 15. De punctie staat voor dinsdag om 09.00 uur. De kans bestaat wel dat er geen tp gaat zijn van de week, omdat het er toch net iets teveel zijn!
Bij jou hebben de follikels er echt zin in zeg, wat groeien er snel meer bij! In ieder geval fijn dat de punctie door kan gaan, hopelijk dat een verse terugplaatsing ook gewoon nog mogelijk is. Ik ga heel hard voor je duimen!!! Anders is het ook goed natuurlijk, maar je bent echt gericht op punctie én terugplaatsing daarna. Dus zal dan toch beetje teleurstelling zijn anders lijkt mij
Hey Dames, ik wil graag met jullie mee praten 😊 Ben vanaf 20 feb al aant stimuleren en 3 maart was een punctie gepland alleen was er niks gegroeid omdat ik maar 50eh gonal-f mocht prikken ivm teveel follikels de vorige keren. Nu hebben we het vorige week opgehoogd naar 62.5eh prikken en had afgelopen vrijdag een echo gelukkig waren er nu wat grote te zien. Ben nu 75eh aant prikken en heb dinsdag weer een echo dus het word nu spannend!! Hopelijk snel een punctie want begin al een aardige druk in mn onderbuik te krijgen😜. Was al wat terug aant lezen en zie dat sommige al bijna een punctie hebben spannend zeg😊!
Ging helemaal mis met dat Pregnyl vandaag Ik heb gvd een hele korte naald gekregen waardoor ik niet heel de vloeistof kon uithalen.En mn mannetje ging rennend naar ehbo voor een andere naald met de ampul in zn handen. Achteraf 15 later de Pregnyl pas gespoten.. Misschien wel met iets minder vloeistof. Was echt een hele gestuntel hier..kan wel janken. Ik voelde verder ook helemaal niks, de pregnyl deed geen pijn, geen rode plek niks.. Als dit maar goed gaat verder..
@Kimmm gezellig dat je mee komt kletsen! Misschien dus komende week al de punctie? Spannend! Fijn in ieder geval dat deze dosis wel goed zijn werk lijkt te doen zonder meteen een overkill aan follikels te krijgen. Zou fijn zijn als dat dinsdag nog steeds zo is.. @Samira och nee, meen je niet niet fijn om zo tot dinsdag in de twijfels te zitten hiermee. Verschrikkelijk voor je. Heeft de ehbo uiteindelijk de pregnyl klaar gemaakt of dat zelf nog kunnen doen? Dat het iets minder vloeistof was en die 15 minuten zal niet veel uitmaken hoor. Misschien dinsdag wel vermelden van die 15 minuten? Gewoon voor de zekerheid.. Ik voel sowieso niks van het spuiten van Pregnyl, dus dat is gelukkig niet raar. Hopelijk kan je deze negatieve ervaring toch van je afzetten om zo positief mogelijk dinsdag in te gaan.
@xBambi: het zal sowieso een teleurstelling zijn als ik nu 2 maanden moet wachten op een tp, mja.. Ben allang blij dat ze dan zo'n mooi aantal eitjes eruit kunnen halen! Het komt zo het komt, en blijkbaar moet ik dan geduld hebben.. 😇 @kimmm17: lastig zeg, hopen dat het niet heel lang meer duurt dan.. Ook van jou vragen ze veel geduld! 😔 @samira28: ik moest ook om 22.00 uur spuiten en dat werd 22.10 uur door vertraging met de auto en daarna hrt kapot spatten van het glazen dopje van de vloeistof. Ik denk niet dat je je daar druk over hoeft te maken?
MM en Samira allebei heel veel succes morgen met jullie punctie! Hopelijk hebben jullie een beetje een goede nachtrust, gaat de punctie goed en hebben jullie allebei een mooie opbrengst! Zet hem op! Kim, jij ook succes met de echo morgen. Zou fijn zijn als er weer een mooie groei is zonder overstimulatie deze keer! Is er een kans dat je morgen datum van punctie te horen krijgt of is het daarvoor nog te vroeg?
MM88 ja erg he dat net op belangerijke momenten van alles fout gaat haha.. Jij ook heeeeeeeeeel veel succes meid morgen !! Truste