Gefeliciteerd Moess! Heel fijn dat alles zo goed gaat! En super leuk, een meisje! (Een jongetje lijkt me ook heel erg leuk hoor, maar we hebben nou eenmaal alleen de ervaring met een meisje ) En het voelen bewegen vond ik heel fijn, gaf me meteen heel veel vertrouwen dat het echt helemaal goed zat. Geniet lekker van jullie goede nieuws.
@Nina: wat vreemd en vervelend dat de gyn en vk verschillende ondergrenzen aanhouden. Maar goed, voor nu dus geen paniek en over vier weken weer prikken. Top...al dat bloedprikken In ieder geval veel succes en hoop echt voor je dat het allemaal goed blijft en je niet naar de gyn hoeft voor je controles.
@goldfish: ik voelde plopjes en een soort van klein kikkertje springen. Heel vreemd maar ik wist meteen dat het de baby was toen ik het voelde.
Jeshh: heb helemaal over je bericht heen gelezen over julie mooie termijnecho, sorry! Gefeliciteerd dus nog! Geniet van dit mooie nieuws maar dat lukt volgens mij wel 😉 Hier afgelopen zaterdag de geslachtsbepaling gehad. Hebben een prachtige 4D echo beleefd. We krijgen weer een meisje en alles gaat helemaal goed met haar! We zijn zooooo blij! Een zusje voor ons schatje 😍
Fennes gefeliciteerd! Wij hebben gister aan de ouders verteld wat het geslacht wordt, een gedicht gemaakt en een kaart met een kraslaag gekocht waaronder het geslacht vermeld stond.
Laura: dat is een leuk idee! Mag ik vragen waar je dat gekocht hebt? Wij mogen vanavond weer even naar onze baby kijken!
Leuk hoor Goldfishie! Veel plezier alvast! Weten jullie al wat het gaat worden? Of willen jullie het niet weten?
Nienke: wij weten het nu nog niet, willen het wel weten! Volgende week hebben we de geslachtsbepaling! De vk doet dat pas na 17 weken om het echt zeker te weten. Maar misschien wil ze vanavond ook alvast stiekem even gluren.
Ohh spannend hoor! Wie weet inderdaad.. Als de kleine het wil laten zien zou je er misschien vanavond achter kunnen komen Bewaren
Leuk Goldfish weer ff om een hoekje mogen kijken. En spannend volgende week het geslacht. Misschien zie je het vanavond idd zelf wel. Ik zag het zelf ook voordat zij het antwoord gaf De kaarten hebben we gekocht via postduifjecreations.nl Ik wil een foto toevoegen maar weet niet hoe het moet 😁
Jaja het is gelukt 😉 En wilde graag een leuke tekst achterop maar kon niets leuks vinden dus zelf maar aan het rijmen gegaan maar ben ik ook niet zo goed in maar we hadden: Hier een klein berichtje van mij Word ik een hij of een zij Klimmen in bomen of spelen met poppen Samen knutselen of tegen een bal aan schoppen Ik blijf voorlopig nog in mama's buik Want mijn kamertje is nog voor wat anders in gebruik Ook papa moet nog hard aan de slag Dit gebeurt vast met een vloek en een lach Nu willen jullie natuurlijk weten Worden er blauwe of roze muisjes gegeten Aan de andere kant van de kaart kunnen jullie krassen Zodat ik jullie kan verrassen
Dankjewel Laura! Wat een gave kaart! En erg leuk, jullie gedichtje! GF hoe gaat het? Hoe was de echo? Heeft jullie kleintje laten zien of het een hij of een zij is? Ben benieuwd! En inderdaad Nina, veel meisjesbaby's op komst! Ga jij het gemiddelde naar beneden halen?
Wat een leuke kaart met een leuk gedichtje laura! En zo vind ik zelf iets maken vaak nog mooier dan wat je op internet vindt Heel leuk! Goldfishie, ik ben ook benieuwd! Hoe is het gegaan gister??
Met de baby gaat het goed, hartje ook weer gehoord en hij/zij was goed gegroeid! Helaas weten we het geslacht nog niet, mini lag in de kleermakerszit...