Pffff kreeg ik net een bericht van een bepaald familielid met de mededeling op vvd te stemmen en anders niet gaan janken als pvv de grootste wordt 😑 Ik gaf heel netjes aan dat ik zelf wel bepaal waar ik op ga stemmen. En dat op een partij waar ik echt achter sta! Never nooit dat ik strategisch ga stemmen Dat mensen stragetisch stemmen kan ik juist echt niet begrijpen... peilingen zeggen helemaal niks! Ik laat dat mijn keuze niet beïnvloeden ...
ik stem inderdaad ook altijd op een vrouw, al vanaf mijn 18e (ben nu 42 ) Heeft mijn moeder altijd gedaan, die zei toen ik voor het eerst ging stemmen dat ik op een vrouw "moest" stemmen. Heb me altijd aan dit advies gehouden
Ik denk dat dat wel veel zal gebeuren. Liever op iemand stemmen waar je het niet mee eens bent dan dat er een schreeuwlelijk te groot wordt. En peilingen zijn ook maar een leidraad. En dan scheelt het ook nog eens welke peiling je kijkt. Heel veel mensen beslissen pas vlak voor ze morgen naar het stemlokaal gaan. Ik hoop ook dat mensen enkel stemmen op degene waar ze zelf echt op willen stemmen ipv op iemand omdat ze bang zijn van een ander
Ik vraag me ook af hoe strategisch VVD stemmen überhaupt is. Op die manier gaan we de komende jaren zo door als nu. Stem waar je op wíl stemmen.
Nee hoor dat zou niet iedereen doen, want er zij helaas genoeg mensen die alleen aan zichzelf denken en wat goed is voor hun portomonnee.
Ik ga voor cu, maar dat zal de mensen die mij kennen niet verbazen.. Vond Gert jan Segers vanavond ook weer sterk.
Even over fvd.. enige wat ik daar wel interessant vind is dat zaakkabinet.. maar dan in een vorm die past binnen de huidige manier. Dus zoeken de "winnaars" ministers die in de departementen ook echt hun sporen hebben verdiend. Die echt weten hoe het werkt binnen hun expertise.. (en in hun politieke kleur passen) Daar ben ik wel voor
ik heb jarenlang CU gestemd, nu wil ik eigenlijk stemmen op een andere partij....Mag ik vragen wat voor jou de belangrijkste speerpunten zijn, waardoor je op CU stemt? Ik ben het met veel eens wb CU, maar er zaten bij stemwijzer dingen bij, waardoor ik dacht: nee.
Onderwijs (zowel de kijk op bijzonderonderwijs als krimp en regeldruk) Hoe zij staan in het immigratiedebat (voor mij een heel belangrijke, ik word zo verdrietig van de verharding ) Betere verhouding in draagkracht (belasting) Zorg voor het milieu (staat bij hen hoog) Minder marktwerking in de zorg (er past geen winstuitkering) Ik ben het niet overal mee eens, maar de basishouding die hun programma tekent is voor mij ook erg belangrijk,
Ik ga dit jaaf voor het eerst stemmen. Ik denk dat ik voor d66 ga. Ik weet alleen nog niet op wie. Waarop baseren jullie de keuze om op een bepaalde persoon te stemmen?
pff een heel riedeltje. Heb net de Christelijke stemwijzer geprobeerd (CDA, SGP en CU) en ik had het minste gemeen met de CU (en weer het meeste met CDA)
ik heb hun programma gelezen en veel (voornamelijk de Christelijke waarden) spreken mij juist weer wel aan.
ja, dat zou je denken natuurlijk, maar ik heb nog nooit iets met het CDA gehad.....daarom vind ik het zo raar wanneer ik nu op hen zou gaan stemmen, het voelt zo gek.
Er zitten ook echt wel interessante standpunten bij inderdaad. (Maar er zit ook een hoop fels in mijn ogen racistisch tussen. Veel ongelijkheid bevorderend, niet verbindend. En dus ook nog enorm slecht voor het milieu.