Hoeveel kleding in de kast?

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door vlinder1981, 10 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. VBJ82

    VBJ82 Niet meer actief

    Hier komende maat ook ongeveer zoveel jurkjes. Wel onderverdeeld in jurkjes met lange mouw, korte mouw en zonder mouw.
     
  2. veense

    veense Niet meer actief

    #62 veense, 14 mrt 2017
    Laatst bewerkt door een moderator: 14 mrt 2017
    Oudste (meisje, bijna 11) heeft denk ik 6 lange broeken, 1 tuinbroek, 8 truien, 4 shorts (voorlopig) en 5 t-shirts die passen. Mogen dus nog wat shorts en shirts bij. Jurkjes passen denk ik niet meer zal er wel 1 of 2 nieuwe willen. Twee paar sneakers, komt nog een paar sandalen bij. Twee zomerjassen en 2 winterjassen ( waarvan 1 oude).
    Jongste ( jongen bijna 2) heeft 12 lange broeken die deels passen en deels nog op de groei. Truien stuk of 10 in verschillende diktes per passende maat. Twee winterjassen. T-shirts heb ik er in de sale al een stuk of 10 van gekocht, korte broeken passen er nog 6. Drie zomerjassen (1 past nog van vorig jaar, 1 fleece vest uit sale en 1 gewonnen 😉 ). Twee paar schoenen die al meer dan een half jaar passen , 1 paar regenlaarsjes, komen nog sandalen bij.
    Oudste heeft 5 pyjama's, jongste 9.
    Hoeveelheden zijn voor zomer en winter samen.
    Had vroeger met de oudste ook veel meer, maar hier hebben we ook genoeg aan. Zeker de oudste pakt toch altijd hetzelfde uit de kast😉
    Sokken hebben ze alletwee wel veel, bij de oudste telde ik laatst 24 paar...
     
  3. amdaa

    amdaa VIP lid

    28 mrt 2015
    9.670
    11.009
    113
    Wat heeft mooi weer met jurken te maken?

    Mijn dochter draagt amper broeken, misschien 3x per maand. Dan zijn 19jurken echt niet veel.
     
  4. tuc

    tuc Niet meer actief


    Haha hier ook. Mijn dochter heeft welgeteld 1 broek in de kast hangen per seizoen. Ook hartje winter draagt ze alleen maar rokken en jurken.
     
  5. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.905
    3.933
    113
    Mijn dochter heeft echt geen 20 setjes kleding.... Dus ik vind het wel veel. Tenzij je maar 1x per maand wast, dan heb je wel een probleem.
    Voor de zomer heb ik nu 4 jurkjes hangen, dat vond ik al veel :$ whaha voor half maart dan... Uiteindelijk zullen het er een stuk of 6 worden. Daarnaast heeft ze 4 broeken en een stuk of 10 shirts en wat vestjes.
    Moet nu al mn best doen om haar alles regelmatig te laten dragen!
     
  6. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Ik strijk maar 1x per maand 😂 zo'n hekel aan haha
     
  7. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    2 jun 2007
    4.319
    37
    48
    ede
    Precieze aantallen weet ik niet, maar mijn dochter heeft meer dan nodig is. (Heb heel veel gekregen)
    Ik was met haar kleding bezig zodat ik de rest kan inpakken voor de verhuizing en ik heb nu setjes gemaakt tm 25 maart en nog ligt er meer dan genoeg. (Schaam)
    Voor de jongens ligt het iets anders. De middelste heeft genoeg broeken, maar shirts heeft hij eigenlijk net te weinig. (Groeispurt gehad)
    De jongste zit nu een beetje tussen 2 maten in en zit ook niet heel ruim in zn shirts. Lang leven de rimpels met lange mouwen, dus hij draagt nu ook gewoon shirt met korte mouwen.
    Binnenkort even goed kijken wat ze nodig hebben en dan lekker flink shoppen.

    Meestal hebben ze een combinatie van merk en niet merk en soms ook 2e hands.Voor de jongens slaag ik goed bij de h&m en online bij kiabi. Ook gaan we af en toe naar batavia stad en daar vind ik voor de kkinderen ook vaak wel genoeg.
     
  8. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.192
    16.523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad

    Haha hier hetzelfde.
    Lijkt me een hele klus om alles gedragen te moeten krijgen.
    Hier draagt dochter ook regelmatig broeken dus misschien scheelt dat.
     
  9. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.192
    16.523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Omdat het over het nieuwe seizoen gaat dus de zomer en dan denk ik aan zomerjurkjes en niet aan winterjurken met vesten en maillots😂
     
  10. Cloud9

    Cloud9 Bekend lid

    17 nov 2016
    564
    307
    63
    Cloud 9
    Ik vind zelf (maar misschien bevooroordeeld) 19 jurkjes voor de zomer best meevallen. Ken ook heel veel mensen met nog meer kleding voor 1 seizoen.

    Mijn dochter draag amper broeken en dus alleen jurken en rokjes. Vind het afwisselen ook erg fijn.
    Die 19 jurkjes zijn dan ook echt alleen voor aankomend seizoen (dus geen winter). Alleen is het zo dat je jurkjes hebt met korte mouwen maar ook mouwloos. Mouwloos trek ik haar alleen aan op hele warme dagen en de wat koelere dagen de jurken met mouwtjes. Dus dat zorgt al voor wat meer. Verder kan ze nu met het mooie weer ook veel van de jurkjes alvast aan met een bolero/vestje. Bij ons wordt alles wel gedragen, daar letten we dan wel weer op.

    Voor de winter heb ik meestal ook in die aantallen winterkleding.
    Vind het fijn om te wisselen.
     
  11. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.563
    431
    83
    Noord-Holland
    Ik schaf steeds beetje bij beetje aan. Na een groeispeurt of seizoen haal ik maar een paar dingen bij goedkopere winkels, het liefst in de uitverkoop.

    Ik wil een goed voorbeeld geven en absoluut geen overvolle kledingkasten hebben. Kleding kost tenslotte ook geld, is absoluut niet het belangrijkste in je leven en wil om het milieu denken. Bovendien wil ik niet dat mijn kind materialistisch wordt.
     
  12. Ahava

    Ahava Fanatiek lid

    27 mei 2011
    1.138
    201
    63
    Dit! Niet meer dan nodig...
     
  13. zigzag

    zigzag Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.970
    686
    113
    Vrouw
    Als ik alle reacties zo lees denk ik gelijk aan het "show je laatst aankopen" topic (of iets in die trant). Heb het al een tijdje niet meer voorbij zien komen maar met een nieuw seizoen voor de deur lijkt het me weer tijd voor een upje ;)
     
  14. tuc

    tuc Niet meer actief

    Maar 6 jurkjes straks en 4 broekem?? Hoe kan je er dan moeite voor.moeten doen om alles te laten dragen?
     

Deel Deze Pagina