Heel sneu voor Ellen! Wat een leuke vrouw! En hoop dat dit stel iets wordt! Lijkt me een leuke match! En leuk dat Simon Bram en Patty al kent. Hopelijk kunnen zij ze een beetje op weg helpen.
Hopelijk schrijft er een leuke man voor Ellen. Ik ben wel benieuwd of dit koppel elkaar ook leuk vinden.
Ja ik ook.. Vond het alleen best sneu voor ze dat hun families er eigenlijk niet achter stonden dat ze het op deze manier wilden proberen. Ik denk dat Ellen achteraf blij is dat Paul niet meer wilde. Zijn uitspraken toen de ringen uitgezocht werden. Lijkt me echt een heel oppervlakkige man
Ik begrijp niet dat ze paul als match hebben gevonden bij haar. Wat een leuke vrouw en wat een arrogante vent. Hij vindt zichzelf nogal wat, maar denk dat de meeste vrouwen gillend wegrennen.
Aaaaah. Dat huwelijk van Anthony en Simon is ook wel echt heel lief zag wel wat emotie hier en daar. Mooi
Ik vond het ook heel schattig dat Simon als een klein nerveus jochie naar het altaar liep.. De 2 stellen die nu getrouwd zijn maken denk ik wel goede kans samen. Vorig jaar vond ik het zo sneu dat die ene man vanaf het begin al geen kans kreeg vanaf het moment dat zij hem zag.. Ik weet de namen niet meer.. Je zag toen meteen aan haar gezicht dat ze hem niks vond