Voor arbeidskorting moet je arbeiden: werken dus. En voor de inkomensafhankelijke combinatiekorting moet je beiden inkomsten uit arbeid hebben boven een X bedrag. Dat heeft niets met discrimineren te maken.
Ik heb gisteren het hele pakketje bij de accountant afgeleverd! In 2016 was ik een tijdje in loondienst, een tijdje kreeg ik WW, terwijl ik daarnaast opstartte als Zzp'er (wat ik dus de rest van het jaar was) én hebben we onze hypotheek overgesloten. Ook mijn vriend is ondernemer. De accountant mag dus flink aan de bak voor ons. Kost flink wat, maar scheelt een hoop stress!
Meiden,ik heb de app geinstalleerd. Even snel alles nagekeken en de bedragen kloppen. Maar kreeg 1500 minder terug dan het jaar ervoor Nog niet verstuurd dus. Nu lijkt het alsof we de combinatiekorting niet krijgen. Bij de app wordt niet gevraagd of getoond dat we kinderen hebben,bij jullie wel???
Ik snap er ook helemaal niks van, wij krijgen ineens super veel terug, terwijl ik voorheen altijd moest opletten dat we niet moesten bij betalen. Nu ben ik afgelopen jaar een tijdje werkloos geweest, en heb zwangerschapsuitkering van het UWV gehad, maar of dat nu het verschil maakt? Ik durf het zo iig niet te versturen, dus ga het nog even goed nakijken. Het zou wel heel erg mooi meegenomen zijn overigens!
Vreemd soms he?!maar mocht ik de combinatiekortingdus nu niet gekregen hebben bij de berekening, dan komt er dus nog ong 2700 bij. Kijk dan wordt ik wel blij
Zijn er meer mensen die al bericht hebben? Ik kreeg bericht in mijnoverheid. Dag tekening 23 maart. Nog nooit zo snel
Hoe kun je die combinatie korting krijgen? Moet je dat aangeven bij je belastingaangifte of gaat dat automatisch?
Wanneer he je het ingevuld ? Hier gister, zal fijn zijn als wij het ook snel binnen zouden krijgen. Meestal krijgen wij half mei
Heb je daar een mailtje over gehad? Op mijn.overheid.nl staat een melding over een phishing e-mail....
Wauw dat is vlot Jada. Hoop ook dat ze bij ons zo vlot zijn vorig jaar kregen we het al half mei, zou leuk zijn als dat dit jaar weer zo was