Zou ik zeker doen! Oefening hielpen hier ook niet ... Ik deed ze wel en ook als ik de meiden til span ik bekkenbodem aan en trek ik mn buik in. Dan zet je je bekken soort van 'vast'. Met pcm bleef de pijn hoor, maar als je een bloedspiegel opbgebouwd hebt en standaar blijft nemen gaan de scherpe kantjes er wel een beetje af. Zou iig 3x1000 nemen dat mag sowieso en ik heb iom de huisarts toen nog opgehoogd baar 4x1000 maar dat was ook voor de nierstuwing. 4x1000 mocht ik ook gewoon rest vd zwangerschap probleemloos gebruiken zei ze. Andere opties qua pijnstilling zijn er gewoon niet. Sterkte!
In Nederland mag je met 37 weken gewoon thuis bevallen (waarschijnlijk door inleiding niet, dus hoop stiekem voor jou dat de kleine zichzelf aankondigd met 37 weken). Keizersne doen ze ook echt alleen in het uiterste geval hoor. Ik ben ook zo een cobtrolefreak en heb er echt moeite mee als dingen niet zo gaan zoals ik ze voor ogen had. De verloskundige heeft daarom aangegeven dat een geboorteplan een nuttig iets zou zijn en zij hun uiterste best doen om zich er aan te houden om zo de touwtjes in mijn handen te laten. Bij mij staan dingen er in als dat ik het liefst thuis wil bevallen, houding op het moment zelf bepaal, alleen als het echt moet een knip wil. In geval van een ziekenhuisbevalling wil ik geen pijnstillers alleen bij een keizersnede wel natuurlijk. Maar ook dat mijn man ten alle tijden bij de kleine zal zijn. Ook als zij even elders gecontroleerd moet worden. Want hoe ik er bij kom, ... ik ben altijd bang voor verwisseling van een kind (en dat terwijl dat hier dus echt niet voorkomt he)
Klopt, jammer dat ze thuis niet inleiden hé, haha! Maar op de één of andere manier voel ik mijzelf er denk ik ook prettiger bij als mijn kindje komt zodra zij er klaar voor is. Dat ze niet gehaald hoeft te worden op wat voor manier dan ook (inleiden), dan heb ik toch het idee dat ze komt terwijl ze er nog niet helemaal klaar voor is. Dus ik hoop ook echt dat ze rond de 37-38 weken komt! En inderdaad, ik heb ook een geboorteplan, alleen dan meer met dat ze een warme doek van onder houden, dat ik of op handen en knieën, of op mijn zij moet en absoluut niet verticaal en zo. Verder zie ik het allemaal wel. Ik weet van mijn dochter uit, dat je wel dingen kan plannen, maar het toch anders loopt. Zelfde als dat ik na die tijd naar het ziekenhuis moest i.v.m. die subtotaal ruptuur. Dus ik zie wel hoe het komt, alleen die dingen zijn mij wel héél erg belangrijk!!!
Ik had dit kindje ook graag willen laten komen als ze er klaar voor was. Maar hoorde gisteren ook wel dat ze zich wat zorgen maakte over het vruchtwater, dat is natuurlijk ook niet goed. Het blijft een lastig iets, niks zo onzeker als de geboorte van een baby.
Succes morgen Annabel ! Vandaag hier de geboortekaartjes geregeld , zoontje vroeg plots wat hij in de klas mocht uitdelen . Mmmmm geen idee dus leuke ideetjes altijd welkom
Poeh, zo relaxt dat het al bijna 35 weken gaat, zo beroerd voel ik mij nu ineens. Voel mij zo zwak en duizelig. Ben maar in bed gaan liggen en ga proberen even te slapen, misschien helpt dat.
Wat fijn annabel! Nog een beetje genoten vandaag van het gewiebel in je buik? Hier mis ik het wel een klein beetje maar die enorme buik die in de weg zat totaal niet! Lastig he die keuze keija.. Hier ook overgestapt op de fles. .Bij de jongens werkte het ook niet en heb het echt nog geprobeerd.. Maar helaas.. Relaxte en happy mama en relaxte en happy baby die ook weer aankomt gelukkig .. Yara is zo tevreden.. Echt een heerlijk meisje.. Wij genieten echt Voor alle meiden met de baby´s in de buik.. Succes met de laatste loodjes! Tis zwaar maar je bent er bijna!
Jawel heb er wel van genoten nog. Ik zal dit nooit meer meemaken doe gedachte is ook wel raar. Maar begin nu ook wel zenuwachtig te worden voor morgen!
Nog geen nieuwe baby's hier zie ik. Zelf ook nog aan het afwachten wanneer het komt.....Het mag van mij nu wel komen. Harde buiken zijn flink aanwezig maar niet met regelmaat, laat het maar doorzetten.
Ja ben zoveel relaxter nu... Dat zal T. ook vast wel meekrijgen. Kan echt van hem genieten bijna de hele dag rustig en tevreen mannetje. Zwangels vandaag uitgerekend? Spannend hoop dat het snel gaat doorzetten Succes Annabel vandaag!
hier even een late update. op 7 maart ben ik nadat ik voetballen ben gaan kijken bij mijn vriend met spoed opgenomen in het ziekenhuis. Op de weg terug naar huis van het voetballen kreeg ik ineens hele erge stekende hoofdpijn en begon ik sterretjes te zien. Mijn vriend heeft ziekenhuis gebeld omdat ik dit zelf niet meer kon. aangekomen in het ziekenhuis kreeg ik een ctg en is mijn urine gecontroleerd. mijn bloeddruk zat op het randje, gem. 125/85-90 maar wel eiwitten in mijn urine. ik moest dus blijven en kreeg al snel te horen dat ik niet meer naar huis zou mogen voor de bevalling. de dagen daarna werden de klachten erger en hebben ze op 10 maart besloten om een ballon te plaatsen, die dag was ik precies 37 weken zwanger, maar ze wouden me niet langer laten rondlopen ivm kans op HELLP. na het plaatsen van de ballon kreeg ik al snel erg voorweeen en s ochtends 10 maart had ik 3 cm ontsluiting en hebben ze mijn vliezen gebroken. direct 10 minuten daarna kwam ik in een heftige weeen storm terecht en hebben ze roggeprik gezet. vervolgens schoot het niet op qua ontsluiting maar zagen ze wel op de ctg dat onze man het steeds zwaarder kreeg in de buik, zijn hartslag daalde bij elke wee. om kwart over 7 kwam de vlk toucheren en had ik maar 5 cm, maar toen sloeg de ctg om en kwam er wederom een weeen storm, ze hebben de gyn gebeld en die heeft vanuit thuis mee gekeken met de ctg, en om half 8 ben ik weer getoucheerd en had ik ineens 10 cm! in kwartier tijd van 5 naar 10... helaas lag de kleine nog erg diep, dus moest ik me schrap gaan zetten om te persen. de gyn vond dat we meteen moesten starten want de hartslag bleef maar dalen. na 41 min persen kwam onze mooie knappe zoon ter Wereld. in shock, hij huilde niet en ik raakte in paniek, de verloskundige riep als een gek om assistentie en ook de kinderarts is er bij geroepen, gelukkig begon onze man al snel wel geluidjes te maken maar echt het krijsen was er nog niet. toen ze hem even goed bij me op de borst legde en na veel wrijven over de rug begon hij gelukkig als een gek te krijsen wat was ik opgelucht! we hebben daarna nog 3 dagen in het ziekenhuis gelegen en mochten daarna lekker naar huis. gelukkig hadden we een schat van een kraamverzorgster. wel merk ik dat ik veel moeite heb met het verwerken van de bevalling, mijn vriend ook. samen al behoorlijk wat keren op de bank in tranen gezeten. vooral als ik terug denk aan het moment dat ik in paniek raakte omdat ik hem niet hoorde huilen. hopelijk kan ik het snel een plekje geven. Wel geniet ik nu extra van elk moment met onze kleine man.
Wat ontzettend heftig zeg! Kan me voorstellen dat het tijd gaat kosten om dit een plekje te geven. Hopelijk gaat jullie dat lukken, eventueel nog een gesprek aangaan met de gynaecoloog/verloskundige die de bevalling heeft begeleid tzt. Heb je nog een nacontrole? Dat kan ook helpen met de verwerking. Fijn dat jullie wel lekker genieten van jullie zoon! Natuurlijk ook nog hartstikke gefeliciteerd ! Doet hij het goed nu?!
Sumer wat heftig! Hoop dat je het allemaal een plekje kan geven. Ondanks alles wel gefeliciteerd met jullie zoon.
Jeetjr wat een heftig verhaal. Hopelijk kun je het snel een plekje geven en heerlijk genieten van je kleine man