@Nonma het risico is dat er vocht in de buik komt of dat er trombose ontstaat. Dus kan ernstig zijn. Fijn dat het prikken meevalt! Ik ga vrolijk met jou meedoen, zal vandaag maar weer als dag 1 zien en dan hopelijk is volgende week woensdag alles rustig om weer gonal erbij te krijgen. @MM88 ai, vervelend dat je nu nog steeds zoveel last hebt. Word je wel in de gate gehouden nog? Ik ben weer wat gekalmeerd gelukkig. Werk thuis vandaag en probeer concentratie terug te vinden..
Mag jij wel gelijk weer doorprikken als alles rustig is? Ik moest meteen stoppen en pas na de volgende cyclus starten met een nieuw stimulatieschema.. Ben nu in 't Ziekenhuis, dus controle is er. Wel heel fijn!
Ik moest ook toen ik te horen kreeg dat er teveel waren nog 1 of 2 weken decapeptyl spuiten en daarna 3 weken de pil slikken en toen pas weer opnieuw beginnen met eerst decapeptyl en daarna puregon
Owh. Dat hebben ze niet gezegd vanmorgen? Alleen dat ik decapeptyl moest blijven gebruiken, dat ze volgende week woensdag bekijken of het rustig is en dan weer verder. Maar dat betekent nog langer wachten? Vond het al raar dat er geen menstruatie tussen zou zitten om baarnoederslijmvlies weg te laten gaan? Maar jeetje. Succes in het ziekenhuis MM88, hopelijk zien ze vooruitgang. Fijn dat ze er zo bovenop zitten
Arts heeft vanmiddag nog gebeld en man vond het een erg fijn gesprek. Punctie zonder verse terugplaatsing was absoluut geen sprake van ivm het risico op overstimulatie. Man kon zich daar in vinden, die is van het geen risico nemen. Dus denk dat ze dat in dit ziekenhuis gewoon nooit snel doen? Afhankelijk of mijn lichaam het zelf opruimt wat de verdere procedure wordt. Als alles leeg en rustig is volgende week, zou ik met Gonal kunnen beginnen. Anders kan het inderdaad eerst anticonceptiepil worden om alles te kalmeren en dan zijn we weer paar weken verder. We hebben ook geen haast, deze week loopt alleen anders dan gehoopt
Wat een tegenvaller Bambi.. Overstimulatie is niet alleen afhankelijk van het aantal follikels wat je hebt, dus is best lastig te vergelijken met andere ziekenhuizen. Bij mij in het ziekenhuis hadden ze laatst iemand opgenomen met overstimulatie die maar zes follikels had. Een collegaatje van mijn vriend heeft ook een week in het ziekenhuis gelegen van 15 follikels. Een collega van mij had 14 follikels, had een verse tp. Door de hormonen die daardoor vrij kwamen kreeg ze ook overstimulatie en heeft ze 10 weken op bed gelegen. Volgens mij heeft het vooral te maken met de hoeveelheid hormonen die je lijf produceert door die follikels? Blijft het alsnog een tegenvaller natuurlijk, maar je eigen gezondheid is ook wel heel belangrijk..
Ik vind het toch zo een raar ziekenhuis met hun manier van aanpak. Ze switchen van gedachten en meningen zo vaak dat het niet meer te volgen is. Tegen mij hebben ze zulke andere dingen verteld dan wat ik hier lees wat ze tegen jou zeggen. Maar ik ben er ook meer op gaan letten omdat ik me zwaar irriteerde aan bepaalde mensen die daar werken . Kan er wel een boek over schrijven haha, heb hun ook gezegd dat dit het laatste is wat ik bij hun probeer en als het niet lukt dat ik na Duitsland ga om het daar te proberen. Hopelijk gaat bij jou wel alles goed en weten ze wat ze moeten doen nu 😊!!
Nou, dat zie je dan ook niet aankomen met dat aantal folikels zeg. Ligt maar echt aan je eigen lichaam dus hoe die het oppakt.. goed om te weten! Doet er verder ook niet toe, maar bij mij is het echt puur op basis van aantal folikels. Ze hebben geen bloed afgenomen of wat. Maar snap dat aantal folikels wel goede indicatie is om te beoordelen hoe groot de kans is..
Wat is er dan tegen jou gezegd? Want ik was er eigenlijk ook klaar mee. Ik snap wat je bedoeld helaas haha. Bij ons loopt het ook alles behalve soepel.. Bij mij hebben ze iui helemaal verkloot, maar daar denken ze zelf anders over. Maar ipv wat ze eerst zeiden moest er nog wel een extra iui achteraan. Right. En die iui was toevallig ook bij de dokter zelf terwijl voorheen die echoscopiste het uitvoerde??? Want die was vrij die dag. Ik zag haar gewoon lopen anders hahah. En ik word moe van mijn 'vaste' dokter echoscopiste. Hoe ik haar ook moet noemen. En als je de pech hebt dat ze elkaar afwisselen die ronde, dan loopt het helemaal mis heb ik gemerkt. En ze hadden iets aangegeven wat het Elisabeth ziekenhuis na een korte blik heeft ontkracht. Ben maar 1 keer bij het Elisabeth ziekenhuis geweest, maar kreeg daar tenminste het gevoel dat ze mijn situatie begrijpen. Hier heb ik het idee dat ik de eerste voor ze ben met een afwijking aan de baarmoeder. Waarvan bij een innesteling nog maar moet blijken in hoeverre dat problemen geeft... maar daar heb ik ze ook nog niet over gehoord, probleem ligt bij mijn man en daarmee is het klaar. Ik wil ze eigenlijk wel te vriend houden, omdat ik begreep dat ze ook samenwerken met Gent en Dusseldorf? Dat je de meeste echo's bij hun kan laten maken. Alhoewel daar ook dingen fout zijn gegaan en daarbij zal ik ook direct onder controle staan in het ziekenhuis gezien mijn situatie zodra ik zwanger ben. Durf geen heisa te maken haha.
de vorige keer waren al mijn follikels klein geworden na 1,5 week decapeptyl spuiten en ik moest toch gewoon de pil slikken 3 weken lang, mij is nooit verteld dat ik daarna eigenlijk weer kon beginnen met gonal-f helaas. Dan had ik aardig wat maanden gespaard Ze zullen nooit hun fouten erkennen want het is altijd gokken wat een vrouwen lichaam doet zeggen ze dan. Whaha nou mooie blunder als ze zegt dat iemand vrij is en diegene is er gewoon! jaaa die vrouwen die die echo's maken, wat een droeftoeters zijn dat zeg... Die oudere vrouw maakt super veel fouten en die andere is traag van begrip en doet alleen wat ze moet doen verder weet ze niks. Die oudere vrouw zei toen ik voor de 2de keer weer kon beginnen: Nou mevr. ik zou niet weten hoeveel Gonal-f we jou moeten laten prikken, wat denk jij? Stond ik daar met mn mond vol tanden, denkend dat ik in goede handen was Vanaf toen ben ik ook zelf maar gaan uitzoeken hoeveel eenheden ik het beste kon gaan prikken. Heb meer aan vrouwen hier op het forum gehad dan die vrouw... Ze volgen alleen hun standaard protocollen als iets daarbij afwijkt krijgen ze al paniek en weten ze niet wat ze moeten doen. Zoals wat te doen bij iemand die veel follikels heeft of zoals in jou situatie met je baarmoeder afwijking. idd als ze 1 probleem hebben gevonden waarom het zwanger worden niet lukt gaan ze alleen daarmee aan de slag maar ze kijken niet verder of er niet nog meerdere problemen zouden zijn! Mevr van Erven is opzich wel erg aardig en meedenkend die zou dat nooit afslaan als je naar het buitenland zou willen. Maar ik doe idd ook gewoon aardig en als het me niet aanstaat zeg ik er wel wat van, dat deed ik eerst niet.
Oh, nou dat is ook lekker dan.. had de echoscopiste dat besloten met de pil of mevr. Van Erven? Want mevr. Van Erven gaf dit aan bij mijn man? Maar echoscopiste zal wel bepalen wat het wordt net als met starten stimuleren ed? Ik ben benieuwd wat ik te horen krijg volgende week dan. Als het tenminste geslonken is haha. Maar mijn hemel, dat meen je niet. Hahah, dan sta je ook even met je mond vol tanden. Die oudere vrouw is (ook) mijn vaste echoscopiste. Heb haar 9 van de 10 keer. Ik ga maar eens inlezen in Gonal waardes dus haha. En iedere keer vraagt ze of ik weet van mijn anders gevormde baarmoeder. Volgende keer ga ik geschrokken reageren, het is goed hé. Maar ik heb ook niet echt een klik met haar. De ene keer is ze kortaf en daarna weer vrolijk. Tot nu toe is het alleen goed gegaan als de fm metingen door dezelfde persoon wordt gedaan in de cyclus. Bij een iui en nu weer loopt het helemaal in de soep omdat die twee andere manier van tellen lijken te hebben? Geen idee wat het probleem is, maar het sluit gewoon niet aan. Maar ik ga ook wat meer op mijn strepen staan voortaan. Het is mooi geweest. Ze bedoelen het allemaal vast goed, alleen komt het niet altijd zo over. Hopelijk hebben ze hun slecht nieuws gesprekken voor deze week weer gehad en heb jij morgen goede echo en duidelijkheid voor de punctie!!!
@MM88 Hoe was de controle gisteren in het ziekenhuis? @Suze29 inmiddels beetje kunnen verwerken dat het nu nog niet gelukt is? Witte test is nooit leuk, maar bij dit hoop je toch dat het direct raak is en het wondermiddel is wat de oplossing biedt. Ondanks dat je beter weet dat de kans klein is dat het meteen de eerste keer lukt.. komt toch altijd even aan natuurlijk. Wanneer weet je hoeveel cryo's er zijn? @Kimm succes met de echo vandaag!!! @Nonma wanneer heb jij de eerste echo om te kijken of je mag gaan stimuleren?
@Bambi van Erven bepaald eigenlijk alles maar die echo vrouwtjes volgen daarna het standaard protocol dus als hun dan denken je moet aan de pil. Dan moet je aan de pil of je moet dan van Erven opbellen en die zal dan eens na gaan kijken wat slim is. Maar de vorige keer moest ik van van Erven juist aan de pil. Volgens mij meten ze met verschillende maten daar 😂 Jaa is toch bloedje irritant als ze steeds hetzelfde zegt net of je dat nog niet wist laat staan na de eerste echo 😜 zal niet spontaan ineens veranderen En je hebt gelijk die vrouwtjes die de echo maken denken niet vaak hetzelfde en zitten ook niet op een lijn met van Erven. Want ze zeggen alle 3 andere dingen. En ze "overleggen" zogenaamd maar weet niet wat daar waar van is want telkens als ik het er niet mee eens ben en bel van Erven op zegt ze toch weer wat anders 😂 en die oudere vrouw vergeet ook steeds welke medicatie ik heb terwijl het gewoon voor haar neus op t scherm staat Haha ja laten we hopen dat het niet erger word en het gaat lukken voor ons 😊 Heb dalik een echo ben benieuwd 😁
Vanmorgen toch nog 1 test gedaan ik had er toch nog 1 liggen, maar wederom negatief. Ook een beetje bruinverlies. Zo maar even het zh bellen om te vragen of ik met de utro mag stoppen. Ik ga even wat meer afstand nemen van t forum, en in de tussentijd maar even genieten van een paar hormoon vrije weken. Succes allemaal!
@Bambi mijn bloed was goed, maar verder voel ik me eigenlijk slechter qua pijn. Gynaecologen zien het niet als normaal, maar het kan erbij horen en ik heb net die pech dat het zolang duurt! Ik lig dus vanaf gister echt op bed. Helaas.. Ik lees alles nog wel mee, maar neem ook een beetje afstand van het forum. Zat gisteren "bevallen met" te kijken op TLC, nou.. Janken!! Dat moet ik dus niet meer doen, haha 😅
@mm88 germ dat je maar snel opknapt dit is ook niet echt leuk voor je!! 1 follikels was al 2 cm maar de rest nog niet dus moet nog ff spuiten. Hadden ze me ook wel eerder mogen vertellen dat ze zo groot moesten zijn dan had ik meer eenheden geprikt maar ach. Ben ook zoo zwaar chagrijnig en kwaad op die vrouw die de echo's maakt. Die spuiten die ik heb zijn niet op voorraad bij de apotheek omdat ik de enige ben die ze gebruikt. En die domme vrouw gaat elke keer met mij de discussie aan dat ze er wel liggen maar ik weet dat het niet zo is want dat zegt de apotheek zelf. Nu heb ik dus nog maar 1 spuit voor morgen en heb vrijdag weer een echo. Dus ik ben verplicht om op en neer te rijden voor die schijtzooi. 1x is niet erg maar is nu al de 3de keer dus ben echt niet te genieten op t moment 😜 Zo ff lekker geklaagd moest er ff uit Haha!! Zo frustrerend dat ik dit nu voor me moet houden die woede en ergernissen😑
Jammer, maar erg begrijpelijk dat jullie beide even wat afstand nemen. Wat rust kan geen kwaad na afgelopen periode. Hopelijk kunnen jullie weer beetje opladen! @Suze he verdorie, blijft toch hopen op een late test. Heeft ziekenhuis nog aangeraden toch te wachten op officiële testdatum of mag je al stoppen? Sterkte!!! @MM Is nu toch wachten tot de lichaam maar weer goed herstelt is en ook daarna zal je nog tijdje rust hebben lijkt mij? Voordat alle hectiek en hormonen hun werk weer kunnen gaan doen.. @Kimm hoe groot zijn de andere follikels dan? Want is vrijdag dan weer niet beetje laat of loopt de rest echt veel achter dat ze deze ene grote laten gaan? Ik vind dat korte traject van je toch behoorlijk lang duren op deze manier haha. Schiet ook niet op dat je weer terug kan voor de medicatie. Kunnen ze niet meer voorschrijven dat je voorraad hebt liggen? Maar jij prikt geen Gonal meer dus, omdat je daar 2 keer zo heftig op hebt gereageerd? Je maakt het ze ook wel erg lastig zo he...
@Bambi had net gebeld met van erven en moet morgen terug komen omdat ze toch wel groot waren en vrijdag te laat was. Dus miss wel nog deze week een punctie! Ik prikte eerste Puregon met decapeptyl maar daar reageerde ik heel heftig op en nu heb ik Gonal-f en cetrotide en alles gaat wat rustiger beetje te rustig haha Ja een "kort" traject van een maand al ipv 12 dagen 😂😂
Toch nog even een berichtje van mij. De dag begon niet zo leuk, omdat ik nu echt zeker weet met bruinverlies dat het over is. Maar het goede nieuws is dat we de brief van het VU hebben gekregen, en dat er 10 embryos in de vriezer zijn gegaan verdeeld over 8 cryos, helemaal blij mee dus Zo, nu eerst even genieten van een paar hormoonvrije weken. Succes allen en binnenkort weer tot spreeks. Nu even rustig aan doen, maar ik wens jullie al het goeds in de tussentijd. Ik zal nog wel mee blijven lezen zo nu en dan maar even wat minder reageren.
Oh dat is super goed nieuws meid! Ik wens jou ook al het goeds.. Ff tot adem komen zodat je straks weer er tegenaan kan xxx