FF heeft het mis?

Discussion in 'Temperatuurkaartjes' started by Livoli, Mar 21, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    Jan 26, 2016
    1,185
    67
    48
    Deze ronde rustiger aangedaan en geen ovulatietesten gebruikt. Maar wel temperaturen zodat ik toch een beetje houvast heb.

    Ik dacht mijn eisprong te hebben gehad. Vruchtbaarslijm, pijn in onderbuik, daarna temperatuur omhoog. FF lijkt eisprong te herkennen.
    Maar nou is mijn temperatuur al 2 dagen weer laag, ook had ik zondag wat bruinverlies, echt minimaal alleen bij afvegen.

    Omdat mijn temperatuur toch wat raar doet laatste 2 dagen en weer wat pijn in mijn onderbuik begin te voelen, toch heel eigenwijs een ovulatietest gedaan. Hij is niet positief, maar vind hem toch wel erg donker!

    Wat zeggen jullie hiervan? Moet mijn ei nog komen?
     

    Attached Files:

  2. Maan14

    Maan14 Niet meer actief

    Zou het kunnen dat je menstruatie er al aan komt? Super korte LF is het dan wel. Je ovu testen schommelen heel de cyclus.
     
  3. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,999
    15,618
    113
    Nabij Utrecht
    Temp je wel rectaal en dagelijks op dezelfde tijd nog voor het opstaan?
     
  4. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    Jan 26, 2016
    1,185
    67
    48
    Deze ronde ben ik vaginaal aan het tempen. Wel iedere ochtend zelfde tijdstip.
     
  5. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Dit soort streepjes kunnen de gehele cyclus verschijnen en zeggen niks over een eisprong. Dan moeten de streepjes toch echt minstens even donker zijn.

    LH is de gehele cyclus aanwezig in het lichaam van de vrouw. Ovulatietesten kunnen op de aanwezigheid van LH reageren middels een licht of wat donkerder streepje. Zolang als het teststreepje wat lichter is dan de controlestreep is de ovulatietest gewoon negatief. Daar komt bij dat LH schommelt gedurende je cyclus.
    Een ovulatietest hoeft daarbij absoluut niet op te lopen naar een piek, maar knalt veelal uit het (bijna) niks.
     
  6. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,999
    15,618
    113
    Nabij Utrecht
    Als ik zo naar je lijst kijk denk ik dat hij nog niet geweest is helaas.
     
  7. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    Jan 26, 2016
    1,185
    67
    48
    Vanmorgen was mijn temperatuur weer 36,4 en ovulatietest iets donkerder dan gisteren! Dus denk echt dat mijn ei nog moet komen. Hij komt wel erg laat deze ronde! Zit vandaag op dag 28 pfoehh
     
  8. MissFluffy

    MissFluffy Fanatiek lid

    Aug 25, 2016
    2,218
    870
    113
    Female
    beter dat dan dat je al ongesteld wordt toch?
     
  9. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    Jan 26, 2016
    1,185
    67
    48
    Ja klopt, anders moest ik nog langer wachten!! Hahaha
     
  10. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    Jan 26, 2016
    1,185
    67
    48
    Had net helderrood bloedverlies. Nou weet ik het helemaal niet meer! Ik ga afwachten, meer kan ik nu niet doen.
     
  11. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,999
    15,618
    113
    Nabij Utrecht
    Ik duim dat het stopt en dat een eibloeding was.
     
  12. Maan14

    Maan14 Niet meer actief

    Misschien toch je nod?

    Dan zit je nu op dag 29? Je lf is wel kort dan :(
     
  13. Livoli

    Livoli Fanatiek lid

    Jan 26, 2016
    1,185
    67
    48
    Het is toch echt helderrood, dus echt menstruatie.
    Ga opzoek naar een nieuwe thermometer. Denk dat hij op is, zeker na mijn laatste ronde temperaturen. Gaat ook alweer een aantal jaar mee namelijk.
     

Share This Page