16 t/m 31 oktober 2017! :)

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Sterrenmama, 8 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Newmom1986

    Newmom1986 Actief lid

    13 jul 2015
    462
    105
    43
    Vrouw
    Goedemorgen! Geweldig die mooie echo's! Ting, voel je je psychisch ook wat beter?

    Denanja, wat ontzettend vervelend dat je zo misselijk blijft zeg... Lijkt me erg zwaar!! Als ik het zo hoor zou ik ook terughoudend zijn met die medicijnen.. Liever dan wat langer ziek thuis blijven. Jouw gezondheid en die van je baby gaan nu voor alles!

    Ik heb gisteren intake gehad bij een hele lieve nuchtere verloskundige, goed gevoel heb ik erbij! Termijnecho moet ik zelf een afspraak voor maken. Heel lastig ik ben super ongeduldig maar wil wel een goede meting haha! Dus ga toch proberen het pas na de 10 wkn te plannen. Poeh mijn geduld wordt op de proef gesteld! Als het goed zit, zit het goed!

    Qua Facebook, ik blijf sowieso tot na de termijnecho hier. Als dan alles goed blijkt vind ik het ook wel erg leuk om allemaal gezichten bij jullie te zien :)

    Zijn er nog echo's vandaag? Zo ja, heel veel succes en plezier!
     
  2. KlavertjeVier30

    9 feb 2017
    76
    0
    6
    Goedemorgen meiden,

    Ik check ook weer eens in! Was wat meer op de FB pagina, omdat het hier zo onoverzichtelijk was. Maar inmiddels is het daar drukker dan hier ;).

    Wat super fijn weer al die goede echo's!!! We zijn echt een super sterk clubje met allemaal goed nieuws tot nu toe, mega gaaf!

    Denaja, hier ook Primperan. Op het doosje staat wel dat je moet overleggen met de HA als je het langer dan 5 dagen gebruikt, maar de HA zei dat je het best langer mag gebruiken.

    Hier een 10 weken dansjeeeee! Wat gaat het snel! Vrijdag 24 maart de termijn echo, hoop op een mooi bewegend beebje!
     
  3. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    ellada en panter thnx voor de uitleg.
    newmom je hebt helemaal gelijk, heb me dan ook nog ziekgemeld voor de nacht van vanavond. hoef dan nu pas t weekend weer te werken :) en dinsdag pas weer een vroege (dan moet ik ook veel spugen) dus dat scheeld. kan heel wat hebben hoor en elke dag een keer spugen en me daarna prima voelen vind k ook niet erg maar gisteren 6x gespuugd en hele dag beroerd en daar pas ik voor. gelukkig begrijpen ze dat op t werk. en anders pech.
    ga zo de bijsluiter eens goed lezen als k mezelf uit bed krijg en naar de apotheek krijg haha

    dames met echo vandaag succes!!!
     
  4. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Een combi v primperan met emesafene schijnt goed te werken. Je moet ook jiet uitdrogen, dus gewoon schema aanhouden en af en toe proberen of het zonder primperan gaat. Zo niet, weer nemen.
     
  5. Ting86

    Ting86 Fanatiek lid

    4 okt 2016
    1.002
    589
    113
    Vrouw
    Lief dat je aan me denkt.
    Het gaat psychisch nu beter dan vorige week. Nu ik zelfs het kleine ukkie heb zien bewegen en het hartje heb zien kloppen, voel ik me een stuk beter. Het besef komt nu echt. Beide ouders zijn ook zo blij en dat maakt mij ook een stuk gelukkiger :), ze worden allebei voor de eerste keer opa en oma.

    Vanmiddag heb ik de intake bij de vk en dan vragen of we een nieuwe echo in kunnen plannen.

    En omdat de echo gisteren zo goed was, wil ik het nu wel van de daken schreeuwen. Haha. Maar ik houd nog even mn mond. Even de volgende echo afwachten.

    En wat betreft Facebook, mijn man staat er niet zo om te springen dat ik uit de anonimiteit ga, dus ik wacht er nog even mee en blijf voorlopig nog even hier verder kletsen. Misschien komt dat later nog wel.

    En voor de dames met een echo vandaag: heel veel succes!:)
     
  6. 1548

    1548 Niet meer actief

    #1986 1548, 22 mrt 2017
    Laatst bewerkt door een moderator: 22 mrt 2017
    ♡Mama's uitgerekend tussen 16 en 31 oktober 2017♡

    16 oktober
    Kleinebeer - 26 jaar - 1e kindje
    Sterrenmama - 32 jaar - 2e kindje
    1548 - 28 jaar - 3e kindje VERRASSING

    17 oktober
    Kellykn - 29 jaar - 1e kindje
    Bitterkoekje - 31 jaar - 2e kindje
    Kokosnootje - 34 jaar - 1e kindje

    18 oktober
    KlavertjeVier30 - 30 jaar - 2e kindje VERRASSING
    Zoranya - 35 jaar - 1e kindje

    19 oktober
    Panter- 38 jaar - 1e kindje
    Sabagirl- 30 jaar- 2e kindje

    20 oktober
    Denanja - 30 jaar - 2e kindje
    Sedra - 27 jaar - 1e kindje VERRASSING
    Medinilla -30 jaar - 1e kindje

    21 oktober
    Eetje - 29 jaar - 3e kindje

    22 oktober
    Gouds - .... jaar - 1e kindje
    Newdreams - 34 jaar - 3e kindje

    23 oktober
    Dptje - 26 jaar - 2e kindje
    Linnepin - 30 jaar - 5e kindje

    24 oktober
    Konij1989 - 27 jaar - 2e kindje VERRASSING

    25 oktober
    Goey - 28 jaar - 1e kindje

    26 oktober
    Else - 29 jaar - 2e kindje
    Liesje12345 - 26 jaar - 2e kindje
    JongetjeM- 30 jaar - 3e kindje VERRASSING

    27 oktober
    Lycos - 29 jaar - 2e kindje
    Roxanne1985 - 31 jaar - 1e kindje

    28 oktober
    Aurin - 32 jaar - 3e kindje
    Marlau - 31 jaar - 2e kindje
    Ellada - 30 jaar - 2e kindje
    2107 - 30 jaar - 2e kindje

    29 oktober
    Kaje82 - 34 jaar - 2e kindje

    30 oktober

    31 oktober
    Newmom - 30 jaar - 2e kindje
    Ting86 - 30 jaar - 1e kindje
    Louloulo - 27 jaar - 2e kindje

    6 november
    Marloesje24 - 30 jaar - 3e kindje

    Meisjes : .. | Jongens : .. | Verrassingen : 5

    Afsprakenlijstje:
    ♡ 22 maart - Ting86 - intake
    ♡ 22 maart - Eetje - intake/ 1e echo
    ♡ 22 maart - Lycos - intake/ 1e echo
    ♡ 22 maart - Sterrenmama - controle
    ♡ 23 maart - Newdreams - echo
    ♡ 23 maart - Marlau - echo
    ♡ 23 maart - 1548 - termijnecho
    ♡ 24 maart - Else1987 - 1e echo
    ♡ 24 maart - Ellada - 1e echo/intake
    ♡ 24 maart - Klavertjevier30 - termijnecho
    ♡ 27 maart - Zoranya - termijnecho
    ♡ 27 maart - Bitterkoekje - echo
    ♡ 27 maart - Goey - termijnecho + intake vk
    ♡ 28 maart - Aurin - 1e echo/gyn
    ♡ 29 maart - sterrenmama - 3d echo
    ♡ 29 maart - Medinilla - termijnecho
    ♡ 30 maart - Louloulo - 2e echo
    ♡ 30 maart - NewDreams - termijnecho
    ♡ 3 april- JongetjeM - intake vk
    ♡ 4 april- sabagirl - termijnecho
    ♡ 5 april- Denanja - echo
    ♡ 7 april- JongetjeM - 1e echo
    ♡ 8 april- NewDreams - pretecho
    ♡ 10 april- 1548 - controle
    ♡ 10 april- Denanja - combinatietest
    ♡ 10 april- Marloesje24 - 2e echo
    ♡ 11 april- NewDreams - nekplooimeting
    ♡ 12 april - sterrenmama - 3d echo
    ♡ 13 april - Louloulo - termijnecho
    ♡ 19 april - NewDreams - echo

    Volgens mij moet de lijst zo weer kloppen. Mocht er iets niet kloppen geef het door dan pas ik het even aan.
     
  7. 1548

    1548 Niet meer actief

    Fijn dat de echo's goed waren meiden!

    Meiden met een echo, succes vandaag!

    Denanja, rustig aan en aan jezelf en de kleine denken he..
     
  8. marloesje24

    marloesje24 Fanatiek lid

    28 mrt 2011
    1.474
    395
    83
    1548 wil je er ook een november datum bij plakken? haha!
    6 november uitgerekende datum...
     
  9. 1548

    1548 Niet meer actief

    Ik heb het hierboven aangepast!
     
  10. ellada

    ellada Fanatiek lid

    23 mei 2014
    1.003
    165
    63
    Hè bah, ben echt een jaknebalk. Gisteravond een heftige documentaire gezien over een homostel dat graag een kindje wil, zeer de moeite waard om het nog eens terug te kijken als je hem niet hebt gezien. De tranen biggelden over mijn wangen. Vanochtend het nieuws dat de 2e IUI van m'n beste vriendinnetje is mislukt, weer tranen met tuiten! Ik vind het zo erg voor haar, gun het haar nog meer dan mezelf!
    Ik ben dus maar even aan de poets geslagen om m'n zinnen te verzetten, niet heel handig gezien de schoonmaakster morgen komt, voor haar dus maar even wat andere klusjes bedenken ;)

    Succes met de controles/echo's vandaag dames! En geniet van het zonnetje, het ziet er zoooooo lekker uit! :)
     
  11. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Ting, fijn dat het beter met je gaat!!

    Marloes, wat fijn he dat alles toch goed komt. Wat een stress is het geweest voor je. Wat ontzettend fijn dat het gewoon goed is!

    Ellada, hier ook zo'n jankerd haha. Ik zit zelfs bij reclames tegenwoordig al met de waterlanders klaar.

    Hier vandaag afspraak voor prenatale screening. Wij hebben gekozen voor de NIPT. 5 april moet ik daar voor terug komen. We kregen wel een mooie echo kado. Echt bijzonder hoe het in een paar dagen weer is gegroeid. Bij het pijltje zie je het linkervoetje wat druk aan het trappelen was. Mijn placenta ligt voor dus ws ga ik pas heel laat het kindje voelen bewegen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. ellada

    ellada Fanatiek lid

    23 mei 2014
    1.003
    165
    63
    Wow panter, mooi! Heb je nog gevraagd naar geslachtsbepaling bij nipt?
     
  13. sabagirl

    sabagirl Fanatiek lid

    15 okt 2015
    3.446
    1.129
    113
    Mooi panter!! Hoe voelt het nu voor je?
     
  14. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Ja dat doen ze dus niet. Want het is nog een studie en dat mag niet. Als we perse het geslacht willen laten bepalen moeten we naar antwerpen en het zelf betalen a 600 euro.
    Doen we de nipt in Nederland via die studie kost het ons 175 euro. Het is goedkoper om dan rond de 16 weken nog een geslachtsbepalende echo te doen a 40 euro dan om de nipt in antwerpen te laten doen.

    Wordt na de studie de nipt als standaard test ingevoerd dan kan je dan wel kiezen voor het geslacht te laten bepalen. Maar nu kan dat nog niet.
     
  15. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Ik ben nog steeds bang, maar krijg wel steeds een klein beetje meer vertrouwen.
     
  16. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    panter wat super mooi!!! je ziet echt al een voetje!!!

    ik heb 15 pillen gekregen. ga morgenvroeg voor ik mn bed uitga de eerste nemen en dan nog even half uurtje blijven liggen. hoef pas zaterdag weer te werken dus dat scheelt. bijsluiters maken je bang, normaal ben ik daar heel nuchter in maar nu toch beetje angstig maar komt goed!
     
  17. Newmom1986

    Newmom1986 Actief lid

    13 jul 2015
    462
    105
    43
    Vrouw
    Wow panter! Wat een fantastisch mooie echo's. *jaloerssss* :) Ben zo blij voor je dat het zo goed gaat.

    Ting, fijn dat je je beter voelt. De eerste weken zijn ook gewoon zo onwerkelijk bij je eerste kindje. Je hebt echt tijd nodig om te wennen. Wat fijn dat de mooie echo je een goed gevoel heeft gegeven. Nu elke dag een stapje verder!

    Ellada, wat ontzettend verdrietig voor je vriendin. Het verbaasd me iedere x hoeveel vrouwen zo graag zwanger willen worden waarbij het maar niet wil lukken. Konden we inderdaad maar meer voor hun betekenen! Echt oneerlijk. Maar dat betekent natuurlijk niet dat jij niet gelukkig mag zijn met je zwangerschap, andersom zou je dat ook niet willen toch? Wel heerlijk zo'n schoon huis :)

    Ik heb 10 april termijnecho!
    Misschien ga ik tussendoor nog een pretechootje plannen.. Ben te ongeduldig denk ik.:D
     
  18. marloesje24

    marloesje24 Fanatiek lid

    28 mrt 2011
    1.474
    395
    83
    Idd zoo fijn dat alles goed was.. nu proberen te genieten!

    Wat een prachtige echo 😍!!
     
  19. ellada

    ellada Fanatiek lid

    23 mei 2014
    1.003
    165
    63
    @Panter, tnx voor je info. Ook na 1-4 als het voor iedereen beschikbaar wordt is dat nog in studieverband toch? Dus voor mij ook geen vroege duidelijkheid over het geslacht... Dan maar een extra echo bij 16-17wk! ;)

    @Newmom, dankje voor je lieve woorden! Ik ben zelf zeker gelukkig hoor en ik weet dat zij ook blij voor me is! Maar het blijft oneerlijk, er zijn in mijn omgeving zo veel mensen bij wie het niet/moeilijk lukt of die meerdere miskramen hebben gehad... het doet me elke dag beseffen hoeveel geluk ik heb!
     
  20. NewDreams

    NewDreams Actief lid

    28 feb 2017
    137
    0
    16
    NULL
    NULL
    Panter, ik voelde mn dochter met 13 weken, ook placenta voor én ze liep toen al 2 weken achter in groei. Dus je kan de beeb prima vroeg voelen ondanks voorliggende placenta.
    Mn zoontje voelde ik met 11 weken, bij hem lag de placenta achter.
    Mooie echo weer!

    Ellada, je hoeft je niet schuldig te voelen ten opzichte van je vriendin hoor! Hier ook jarenlang in de mmm gelopen, maar ik gunde het anderen wel. Wel heel lief dat je zo meeleeft! Dat is écht heel fijn voor haar.

    Denanja, je kunt ze veilig nemen. Bijsluiters moet je niet uitpluizen nee. Dan lijkt zelfs paracetamol een moordwapen 😜
     

Deel Deze Pagina