Ja ik wil het maar ook al te graag haha ik hoop dat we ook op roze komen te staan ! succes nog eventjes
symptomen of niet, ik hoop dat we ons snel bij de andere dames in het roze mogen voegen. Zal voor ons duimen! Fijne avond verder
Na de warrige ochtend toch vanmiddag nog getest! En guess what?Hij is toch weer wat opgelopen nadat hij gister was afgelopen... er is nog hoop. Morgenvroeg nog eens testen en als die niet duidelijker is voor de zekerheid bloed prikken
Dat zijn bemoedigende woorden juutje89, dank.je!! Ik blijf hopen iig... Heb, in tegenstelling tot mijn voornemens, vanaaf 8dpo een vroege test gedaan vanaf 6 dagen van te voren die had ik gratis gekregen bij m'n bestelling ovulatietesten. .er is een licht streepje zichtbaar! Nu ga ik natuurlijk elke dag testen en hopen met heel mijn hart dat ze oplopen en ik nu eindelijk een plakkertje heb..eerder veel positief getest ook op en na nod maar toch ongesteld geworden dus ik juich pas later...maar mooi om toch weer een streepje te zien...duimen jullie met mij mee?
Weet niet of het uploaden er voor zorgt dat het tuurstreepje nog steeds zichtbaar is maar hierbij de test..Morgen eind van de dag kv testje er tegenaan gooien
Echt? Ik zit mezelf alweer helemaal gek te maken haha. Fijn dat ik niet de enige ben die wat ziet. .had m'n vriendinnetje ook geappt met foto maar die ziet niks. .
ik zie hem echt duidelijk hoor. (ben wel een goede tuurder) mijn man zag mijn eerste streepje ook niet, maar was toch echt waar laat je niet gek maken hoor!
Wat gaaf Kaatje! Hopelijk loopt hij mooi op. Ik zie hem ook hoor Tiana! Morgen NOD, ik kan de spanning niet meer aan! haha IK weet echt niet meer wat ik moet denken.
Wauw thnx! ! Ik duim heeeeeeel hard voor je! Ga je morgenochtend een testje weet wagen? Vreselijk dat wachten hè :s
Ik weet het nog niet 😜 Ik ga morgen ochtend wel kijken of ik bezwijk 😂 maar het ligt er waarschijnlijk ook aan wat mijn temperatuur gaat doen.
Goedemorgen... Ik zit nu op ongeveer op 11 dpo en ben zojuist wakker geworden met een puist op mijn neus en voorhoofd..ben toch bang dat ik ongesteld ga worden daarnaast nog helemaal geen symptomen van wat dan ook..
He bah, van puistjes word ik ook altijd wat negatiever. Maar het kan nog steeds! Zal voor je blijven duimen. Ga je vandaag ook testen?
Ja zolang er geen bloed is blijven we positief dankjewel ! Nee ik ga niet testen ik wacht er nog een dag mee haha En jij?