1 t/m 15 Oktober 2017

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Poolvos, 23 jan 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    24 dec 2016
    1.668
    781
    113
    Vrouw
    NULL
    NULL
  2. Yoshineus

    Yoshineus Niet meer actief

    Gefeliciteerd met jullie meisje! Dat was wel even schrikken dan zeg! Hopelijk komt alles gewoon goed.
     
  3. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    22 nov 2010
    3.045
    1.112
    113
    Vrouw
    de Achterhoek
    Mom2be Gefelicteerd met je mooie meisje!!
    Wat super leuk.
    Snap dat het schrikken is.. hopelojl is het de volgende keer gewoon verdwenen!' Foetsie!'
    Geniet nu lekker van jullie super roze wolk!

    Klop het af maar sinds gister ochtend geen bloed meer gezien.
    Wel n wc papier syndroom inmiddels. Pff.
    Ook best wel weer moe! Maar miss grotendeels de zorgen geweest.
    En dat kokhalzen bij tandenpoetsen blijft ook maar duren, wat irritant zeg.
    MAAR zolang met de Beeb alles goed gaat, neemt aanstaande mama alles erbij.
     
  4. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Wauw gefeliciteerd nog een meid ! Hopelijk is het bij de volgende echo weg dat zou wel heel mooi zijn , ik denk eerlijk gezegd dat het geslacht niet zo uitmaakt als je kindje het maar goed maakt en gezond te wereld komt
     
  5. Me84

    Me84 Fanatiek lid

    18 mrt 2014
    1.180
    363
    83
    Mom2be! Gefeliciteerd nog een meisje erbij wat leuk! Ik heb ff gegoogled en Jeetje dat klinkt idd eng... Hopelijk is ie snel weg en doet ie geen kwaad....

    Hier de 20 weken echo gepland. 15 mei :)

    Leuke dingen al gekocht zag ik!
    Vanmiddag ook even geweest en alleen een leuk setje (unisex) gekocht. En de gratis zwanger box opgehaald.
     
  6. Maartje03

    Maartje03 Actief lid

    9 jan 2017
    344
    218
    43
    NULL
    NULL
    Hier even wat minder actief al 3 dagen enorme keel pijn en heb een pratend beroep dus niet echt bevorderlijk....nu lekker vrij werk 3 dagen dus hoef dinsdag pas weer dus niet lekker me mond houden....zag iets voorbij komen over banden pijn man man man wat heb ik daar een enorme last van niet normaal voel het eigelijk heel de dag trekken in me liezen
     
  7. Wendy88

    Wendy88 Fanatiek lid

    3 mei 2012
    3.316
    305
    83
    Kinderdagverblijf
    Ik zag leuke dingen voorbij komen!! Leuk leuk!!

    Ik wacht nog even met kopen 😊
     
  8. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Moeten de lijst maar weer is updaten😊

    Vervelend maartje. Komen we mooie dagen aan dus lekker in het zonnetje zitten!

    Heb hier een leander hangwieg, die hang ik naast ons bed. Heb deze al 2 jaar geleden gekocht in een mega uitverkoop voor de helft van de prijs. Kijk er naar uit deze eindelijk uit te pakken☺️
     
  9. BJlover

    BJlover Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.205
    653
    113
    Mom2be, leuk een meisje. Ook schrikken. Hopelijk is ie snel weg of krijgt je meisje er geen last van.


    Hier vanavond een babykamer gekocht
     
  10. Wendy88

    Wendy88 Fanatiek lid

    3 mei 2012
    3.316
    305
    83
    Kinderdagverblijf
    Beterschap Maartje! Hopelijk gauw weer over!

    Ik ben benieuwd wanneer ik een mail krig voor de zwangerbox, heb nog niks gehoord.
     
  11. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Ooh wauw een babykamer? Nu al? Held! wel heel leuk! Had je niks meer?
     
  12. Yoshineus

    Yoshineus Niet meer actief

    Dat is vervelend Maartje. Hopelijk ben je er nu snel vanaf. Hier al weer van 4:15 wakker. Ik kan dan gewoon niet meer in slaap vallen. En dan ben ik het na 45 minuten toch wel echt beu. Ik hoor mijn man lekker slapen naast me... Ik wil ook!!!
     
  13. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    24 dec 2016
    1.668
    781
    113
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Wat toevallig! Ik heb ook 15 mei de 20 weken echo!
    21/4 geslachtsbepaling 💙💗!
     
  14. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    24 dec 2016
    1.668
    781
    113
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Heel vervelend!! Ik hoop dat je gauw meer nachtrust krijgt!
     
  15. Nyna87

    Nyna87 Fanatiek lid

    24 dec 2016
    1.668
    781
    113
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Rustig aan doen de komende dagen! Hopelijk knap je snel op!
     
  16. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    Beterschap Maartje!
    En Yoshi, dat slapen heb ik ook een paar weken gehad voor en na mn misselijksheidsmedicijnen (die hielpen als bijwerking mn slaap!).. ..maar nu afgelopen dinsdag een groooot zwangerschapskussen gekocht en dat helpt! Lekker met mn benen omhoog en ik slaap opeens als een roosje :) hopelijk blijft t zo!
    Poedel: ik zag gisteren je prachtige haakwerk, leuk zeg!! Ik wou dat ik zo creatief was; maar zoiets kan ik echt geen geduld voor opbrengen, hihi
    Benieuwd naar je volgende knutsels!
     
  17. Drollie

    Drollie Actief lid

    16 jul 2013
    222
    153
    43
    Utrecht
    Goedemorgen meiden. Wat wordt er hier een hoop gekletst.. erg gezellig, maar mij lukt het niet om alles goed bij te houden. Kom af en toe gewoon ff om een hoekje kijken. Zie zelfs als dat er geslachts echo is geweest. Gaaf zeg. Ik heb met 14 weken weer controle en bij ons doen ze dan ook altijd nog even met de echo kijken tot 20 weken. Zou leuk zijn als ze dan ook het geslacht al kunnen zien.

    Hier de 12 weken al weer gepasseerd. Al moet ik wel zeggen dat het niet heel snel gaat. Terwijl ik dat juist wel had gedacht omdat het nr 2 is. Ben nu ook weer vreselijk onzeker, omdat ik vorige week echt bandenpijn al heb gehad en nu voel ik al 3 dagen helemaal niks. Geen steekjes, niet misselijk, geen zere borsten en niks in mn buik. Hebben jullie dat ook? Of voel je altijd wel iets.. ben echt weer bang dat het mis is..

    Vandaag lekker genieten van de zon.. of werkse voor de dames die moeten werken!!
     
  18. Yoshineus

    Yoshineus Niet meer actief

    Ik snap je onzekerheid maar alles is echt goed met je baby'tje. De ene dag voel je niks de andere dag heb je pijn en de andere dag voel je je beroerd. Probeer juist te genieten dat je even helemaal geen last heb.

    Over het slapen ik slaap dus al vanaf week 4 extreem slecht. Tussen 3 en 4 uur bijna elke dag wakker en niet meer kunnen slapen. Ik heb weken geleden medicijnen gehad voor de misselijkheid waar je moe van zou worden. Maar moe worden is het probleem niet. Ik ben dood op. Maar als ik midden in de nacht wakker wordt kan ik niet meer in slaap vallen. Mijn schoonzus had nog zo'n nieuw voedingkussen ik heb het hier in huis liggen. Ik zal het eens proberen. Maar ik neem aan dat ik gewoon weer wakker zal worden. Geen idee of een kussen daar voor moet helpen. Moet dan ook elke keer naar de wc. Voor de zwangerschap nooit last van gehad.
     
  19. Donutlover

    Donutlover Fanatiek lid

    1 jan 2017
    3.316
    1.730
    113
    Beterschap maartje!


    Wat leuk BJlover!
    Moeten wij ook nog.. we hebben nog een ledikant want daar slaapt mn zoontje nog in maar wil alles in 1 geheel dus gaan we ook weer andere kopen
     
  20. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Morning, oooh hier zo'n last van mijn onderrug, vooral rechts boven mijn bil/heup en straalt uit naar mijn benen. En mijn onderbuik zeurt ook enorm. Bah bah wordt hier weer onzeker van. Weet dat het mijn banden zijn, maar voel me net een oud wijf.

    Vervelend yoshi dat je zo moeizaam slaapt. Had ik ook bij mijn eerste, je bent je uberbewust van alles.
     

Deel Deze Pagina