Kvv honden voer; waar bestellen?

Discussion in 'De lounge' started by harlene2014, Mar 29, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    Jul 23, 2008
    3,640
    322
    83
    Dit is een afhaalpunt, niet de fabriek waar het gemaakt worden.
     
  2. gitta

    gitta Fanatiek lid

    Oct 22, 2013
    2,625
    427
    83
    Dank je wel voor de link! Onze teckel heeft vorig jaar een voedselvergiftiging opgelopen, de bacterie in zijn ontlasting was er 1 die zich bij een onhygiënische verwerking van vlees sterk vermeerderde, aldus de dierenarts. Onze teckel had lupus, onderliggend lijden dus, en heeft het niet gehaald, we zijn drie maanden bezig geweest om te proberen de aanval op zijn darmen af te slaan, maar het mocht niet baten. Onze andere, gezonde, hond heeft niets opgelopen.

    Ik weet dat het niet 100 procent te bewijzen is dat het door het vlees is gekomen, maar omdat onze teckel op het laatst aan de lijn liep en ik altijd heel fel was dat hij niets van de grond mocht opeten, lijkt het me steeds aannemelijker worden dat het vlees toch een rol heeft gespeeld.
     
  3. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    Jul 23, 2008
    3,640
    322
    83
    Dit gaat niet om de fabriek! Dit is een afhaalpunt en het vlees is bij het afhaalpunt verpakt en ingevroren
     
  4. gitta

    gitta Fanatiek lid

    Oct 22, 2013
    2,625
    427
    83
    Wordt het daar ingevroren aangeleverd? En blijft het dan ook bevroren? Want de pakketten zijn niet geheel dicht, en zo kan er dus toch besmetting plaatsvinden.
     
  5. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    Jul 23, 2008
    3,640
    322
    83
    Ja het blijft ingevroren. Word ingevroren geleverd
     
  6. wishtobe

    wishtobe Niet meer actief

    Wil je volledig op kvv over, of deels brok (soms handig als je hond elders verblijft in je vakantie). Als je brok blijft geven, vraag even of jouw brokken kunnen icm vlees!

    Lotgering ben ik geen fan van. Ze leveren wel netjes aan huis, maar het vlees is met regelmaat compleet ontdooid aangekomen, zeker in de zomermaanden, als je het kratje dan weigert komt er een hoop gezeur van. En heb maar wat vaak plastic tussen het vlees gepeutert. Ben van dat merk wel zo genezen.

    Wat ik je wel wil meegeven: als het kan, probeer verschillende merken te wisselen, zodat je huisdier ook andere merken accepteert. Stel dat in een bepaalde periode de leverancier problemen heeft met leveren of een merk niet meer op voorraad heeft, dan zit jij met de gebakken peren.

    Merken die hier in de vriezer liggen: Tammenga, Carnibest, Naturis, Daily Meat, Natuur en Dier.
    Daarnaast nog wat barf-snacks.
     
  7. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,158
    8,135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    #27 Devilschase, Mar 29, 2017
    Last edited: Mar 29, 2017
    Ik bestel het bij lotgering.nl, nog nooit ontdooit ontvangen oid.

    wij hebben een hollandse herder van 28 kilo die krijgt 600 gram per dag. En onze kleine keeshond van 8 kilo krijgt 350 gram per dag.

    Ze hebben nooit anders gehad. Schijten ook maar 1 keer per dag mini drollen.
     
  8. wishtobe

    wishtobe Niet meer actief

    Devilchase, misschien omdat je dichterbij woont? Ze leveren gewoon met een normaal busje met een airco er in. Als ze dan al de hele dag onderweg zijn (levering was vaak rond 17uur, ze waren zelf al vanaf 8 uur onderweg) blijft er alleen nog vleesmoes over ipv bevroren blokken. Zeker met vis of kip vind ik dat zelf geen prettig idee om het zelf opnieuw in te vriezen. In de wintermaanden is er niets aan de hand hoor, maar als de mooie dagen er weer aan kwamen vond ik het elke keer weer spannend of er nog wat over was van het voer. Daarom maar overgestapt op andere merken.
     
  9. Knuffelmonster

    Knuffelmonster Bekend lid

    Nov 15, 2014
    793
    287
    63
    Wij hebben lotgering gehad, maar de kwaliteit veranderde continue. Dan weer droog, dan weer heel vet. Hond liet het zelfs een paar keer staan en dat voor een labrador.

    We zijn overgegaan op Taste of the Wild brokken
     
  10. harlene2014

    harlene2014 Fanatiek lid

    May 23, 2014
    3,426
    920
    113
    Haaglanden
    Super bedankt voor de reacties! Nog geen mail gehad vd bedrijven die ik gemaild heb.

    Over barf: geef je dat gewoon aan de hond? Lijkt me zo'n smeerboel worden. Bedoel in z'n bak of buiten ofzo?

    Hier eerst royal canin gegeven: was ruim 80€ per 3 a 4 weken kwijt.
     
  11. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    Nee hoor. Nog nooit ontdooit vlees gehad. Ook niet in de zomer. Altijd netjes geleverd en ik woon niet in de buurt😉 En die verhalen over half ontdooit vlees isVerleden tijd en daar zijn ze ook altijd eerlijk over geweest. Dat lag aan de wagens. Ze hebben nu al een hele tijd koelwagens. Niks airco wat je verderop noemt... En van dat plastic tussen het vlees: de pakjes worden soms tijdens het invriezen teveel op elkaar geduwd. Gevolg: ze vriezen ingedeukt in. Dus plastic verpakking zit dan aan de binnenkant iets tussen het vlees. Gewoon opletten als je de verpakking er vanaf haalt. Geen fout van hun omdat er plastic in het vlees terecht zou zijn gekomen of zo..
     
  12. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    TS: ik bestel het altijd bij lotgering per 75 kg. Hond van 30 kg krijgt zo'n 600 gram per dag. De katten krijgen het ook en alle dieren doen het er super goed op. En het is goedkoop. Ik bestel het op maandag of donderdag voor 10 uur en de volgende dag is het al gebracht.
     
  13. Boebels

    Boebels Bekend lid

    Jun 24, 2016
    826
    462
    63
    Hier een Berner denken pup van 17 weekjes. Wij voeren Kivo en bestellen ditbij ons in de buurt. Altijd netjes diepgevroren aangeleverd en zelfs zo koud dat het zeee doet om alles de vriezer in te krijgen. Heb een extra vriezer aangeschaft voor het voer.
    Op dit moment krijgt de pup 1 kg vlees per dag en hij weegt zo'n 21 kilo. Maar het is een pup in de groei dus heeft ook nog wat meer nodig.
    We gaan nu weer terug naar 1/2 x brokken en 2x vlees. Ook ivm vakanties wanneer hij niet alleen vlees kan eten.
     
  14. wishtobe

    wishtobe Niet meer actief

    Afgelopen zomer nog ontdooid vlees van ze gekregen. Anderen hier in de omgeving zijn er ook mee gestopt, ook de winkel hier in de stad.
    Met plastic bedoel ik niet het plastic van de verpakking, maar blauwe stukken plastic, ander materiaal dan de verpakking!

    Maar goed, ik ga hier verder ook geen discussie over beginnen. IK ben ontevreden over het merk en over de klachtenafhandeling daar. Een ander kan best tevreden erover zijn. Ieder zijn ding.
     
  15. dreumesje

    dreumesje VIP lid

    Jan 7, 2014
    7,572
    1,870
    113
    Female
    Toen wij ons hondje kregen, kreeg hij KVV (Lotgering). In het begin hebben we Smuldier gegeven en daarna zijn we overgestapt op brokken :)

    Nu geven wij al een hele tijd brokken maar wil nu met onze pup erbij voor KVV gaan, waarschijnlijk weer Lotgering of Smuldier.



    Wie weet hoeveel gr vlees ik aan mijn pup moet geven? Op elke site staat weer wat anders (van 30 t/m 60gr) ;) Zou 50 gr per kg genoeg zijn? Dat is 650 gr KVV. Ze is 6 maanden en 13 kg.

    Mijn andere hondje kreeg toen 200 gr (25gr X 8kg) Maar hij was al 1,5 jaar toen we hem kregen
     
  16. Uuz

    Uuz VIP lid

    Dec 8, 2014
    6,241
    818
    113
    Pups hebben meer nodig dan volwassen honden, kan ik me herinneren. Heeft de fokker geen advies gegeven?
     
  17. jojo32

    jojo32 Fanatiek lid

    Nov 26, 2008
    1,871
    8
    38
    nu huisvrouw
    grunn
    hier krijgen ze energique
     
  18. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    Sep 13, 2014
    9,446
    4,241
    113
    Hoer ook lotgering en tevreden. Ooit een keer een smaak gehad vers uit de fabriek. Wasvgewoon nog niet ingevroren.. de datum stond erop.
    De rest altijd stijf bevroren. Eerlijk gezegd vind ik niet dat mijn hond duurder moet eten als wij zelf en dat gebeurd met sommige merken of smaken wel.
     
  19. dreumesje

    dreumesje VIP lid

    Jan 7, 2014
    7,572
    1,870
    113
    Female
    Nee :) Hun gaven brokken en wij zijn daar mee verder gegaan
     
  20. Insomniac

    Insomniac Fanatiek lid

    Jan 24, 2015
    1,841
    780
    113
    Virtueel assistent
    Gelderland
    Dat klopt, maar waarom in hemelsnaam zou ik ergens bestellen waar zelf niet eens goed voor dieren word gezorgd :(
     

Share This Page