Ik ben vorige week woensdag bij de vk geweest omdat ik er achter kwam dat ik zwanger ben. Het is totaal onverwacht omdat ik gewoon aan de pil ben en er nog nooit 1 ben vergeten. Ik heb eind december nog een prednisolon stootkuur gehad en maakte mij behoorlijk zorgen omdat ik geen flauw idee hoe lang ik al zwanger ben. Vorige week maandag gebeld en kon gelijk woensdag al terecht. Tijdens de echo werd al heel snel duidelijk dat de vk alleen een leeg vruchtzakje kon vinden. Met een ernstig gezicht werd mij verteld dat ik echt niet goed was en ik rekening moest gaan houden met een miskraam. Advies gekregen dat ik een afspraak moest maken met de gynaecoloog om dit met hem te bespreken ook ivm de afwijkende uitstrijkjes en lisexisie in 2014. Aanstaande woensdag heb ik een afspraak bij mijn gynaecoloog, ben alleen zo ongelofelijk zenuwachtig.
Ik heb heel af en toe een licht menstruatie achtig gevoel, vandaag nog niet gehad. Geen bloedverlies of roze kleurige afscheiding.
Wat een rotnieuws zeg!! Voelde je je wel zwanger? Misselijk etc of merkte je al dat het voor je gevoel niet goed zat? Het lijkt me echt heel heftig wat je mee moet maken en of de miskraam vanzelf op gang komt. Veel sterkte!
Ik vond het vreemd dat m'n borsten pijn deden en ik behoorlijk last had van m'n rug. Heb op aanraden van een vriendin voor de zekerheid een test gehaald en stond heel erg verbaasd naar het resultaat te kijken. Misselijkheid heb ik eigenlijk weinig tot geen last van.
Ik weet nog helemaal niks Mikkie, dat is het frustrerende hier ook aan. Ik had een heel jong meisje die de echo maakte, nu zegt leeftijd natuurlijk niks maar voelde me er niet echt goed bij. Ze gaf zelf al aan dat ze praktisch nooit zo vroeg in de zwangerschap een echo maakt maar verteld me dan wel dat dit er echt niet goed uit ziet en ik beter een afspraak kan maken bij de gynaecoloog. Doordat ik gewoon aan de pil zat heb ik zelf ook geen flauw idee van hoe ver ik zou kunnen zijn.
Als je geen flauw idee hebt hoe ver je bent dan kan het zijn dat je dus oas 5 weken zwanger bent? Dan hoeft het niet gek te zijn dat er nog niet veel te zien is! Wat een vervelende situatie! Sterkte!
Dat is dus precies wat de assistente van de gynaecoloog mij net vertelde toen ze belde om de afspraak te verzetten. Mag om 10 uur al komen dus dat scheelt weer een paar uur nagelbijten. Word gewoon echt gestoord van dat stomme gepieker de hele tijd.
He wat vervelend. Het kan idd zijn dat je nog erg vroeg bent, dan is er nog niet veel te zien! Hoop voor je dat er morgen wel iets te zien is!
De verloskundige heeft mij dus onterecht bang gemaakt. Bij de gynaecoloog was het met een paar seconden al duidelijk dat er netjes een vruchtje in de vruchtzak zit. Er viel echt een last van mijn schouders! Het was vorige week dus gewoon nog te vroeg om meer dan de vruchtzak te kunnen zien. Ik was gisteren 5 weken en 2 dagen! Volgende week donderdag mag ik weer terug komen bij de gynaecoloog.
Gelukkig heeft ze die ongerustheid wat weg kunnen nemen. Op maarde volgende mooie echo! Ennatuurlijk gefeliciteerd!
Gefeliciteerd! Wat bijzonder dat je ondanks de pil in verwachting bent geraakt. Zo graag wil dit kindje dus bij jou zijn. Geniet er van! Zag je al een hartje kloppen of was dat nog te vroeg? Volgende week zal het knipperlichtje vast wel te zien zijn
Bedankt voor jullie geweldige reacties! De afgelopen week was echt vreselijk om niks te weten en te moeten wachten maar na deze bevestiging kijk ik positief uit naar de volgende echo.
Heb jeetje wat fijn dat er toch een vruchtje in het vrucht zakje zit! Na zo'n verschrikkelijk onzekere periode meegemaakt te hebben! Ik denk dat je ei een week later was? Bij mij was mn ei ook een week later en toen ik wat verlies had, heb ik de vk gebeld en mocht ik langs komen. Ik zou die dag 6+2 zijn. Ik had wel een vruchtje, maar geen hartje.. 2 scenario's, ik zou nog maar 5+2 zijn en anders een vroege ma/mk als ik wel 6+2 was.. Ik moest wachten een anderhalf week voor een nieuwe echo.. Ook die slopende onzekerheid. Dus ik snap precies hoe je je voelde.. En nu meid, lekker genieten van je zwangerschap! 😘
Met 5+2 is het nog niet mogelijk om een hartje te zien. Zelf een echo gehad met 5+2. En toen was er nog geen hartje.. Daardoor waren er 2 scenario's mogelijk. Een mk/ma of een week terug gezet. Gelukkig was het laatste het geval. Maar destijds zo bang geweest! Moest een week wachten