Haha! Dat is wel 1 uit Assen. Voor de meeste dames hier denk ik te ver weg. De verloskundigenpraktijk bestaat uit 3 dames. Of ze doen zelf de echo of besteden het uit aan een extern bureau (zit wel in hetzelfde gebouw). 1 van de dames heeft ook een kraambureau opgericht en om zoveel mogelijk klanten te werven, hebben ze met het externe echobureau deze mooie afspraak staan. En uit recensies blijkt dat het kraambureau ook nog eens hartstikke goed is. Dus wij weten wel waar we de kraamzorg gaan regelen .
Leuk ting!! Hier krijgen we bij geslachtsbepaling een gratis 3d/4d echo. Heb afspraak gemaakt voor 9 mei. Dan ben ik 16w5d. Net bloed geprikt voor de nipt. Man oh man wat een enorme buizen bloed ware dat haha. Nu wachten op uitslag, kan wel 3wk duren.
Ting super leuk zeg ! Vrouwvan fijn dat alles goed gaat wat zou jij geschrokken zijn. Wat fijn dat alle echo's Goed zijn. Hoe is het met jullie kwaaltjes? Hier gaat het gelukkig wel wat beter al paar dagen niet meer gekotst.
Oh echt? Dat is wel te doen, half uurtje rijden! Dus ben serieus wel benieuwd dan naar de kraamzorg en welk echo bureau dat is.
thing86 jaa kan ik mij voorstellen..nou jog 2 nachtjes en dan is het zover. Wat fijn trouwens dat je geslachtsbepaling krijgt bij 16 weken. als het gratis is het altijd mooi meegenomen Panter ja gelukkig wel, bloedverlies was alleen zaterdagavond daarna niet meer. Op de echo zag je inderdaad ook de placenta aan de onderkant dus de verloskundige zei ik ga idnerdaad met de gyn mee daar komt het bloedverlies vandaan. 1548 ik sta inderdaad nog niet op de de lijst als ik 12 weken ben wil ik er ook graag op. Linnepin wij gaan ook niet voor al die testen. Fijn dat je echo goed was. We zijn even ver zie ik. IDGZ jaa was zeker schrikken. Hier zijn de kwaaltjes nog hetzelfde heb het gevoel dat ik elke week een kilo afval en bij jou? Gaat tot nu toe alles goed?
Meiden wat voor werk doen jullie eigenlijk. Ik heb het idee dat iedereen hier in de zorg werkt? Zie veel meiden die nachten draaien?
Ik ben verpleegkundige en werk als hoofd van dienst in een woonzorgcentrum met revalidatie afdeling. Maar werk geen nachtdienst meer gedurende de zwangerschap. Wat doet de rest?
Ik werk 3 dagen per week als intercedent. Aaaaargh! Ik heb vandaag een IK-WIL-HET-GESLACHT-WETEN-DAG. zucht..
Ik heb blauw bloed al jaren executieve als rechercheur, maar vorig jaar besloten "even" iets anders te doen. Op dit moment werkzaam bij een groot bekend kantoor.
Hier is er nog geen kg bij wel 4 eraf. Ik ben midden mei werkloos en werkte in de thuiszorg. Is helaas minder maar gelukkig redden we het wel financieel.
Hier nu de 12 weken Ik lag gister avond op mijn zij en ik voelde toch wat rare plopjes of net iemand die zat te kriebelen onder mijn navel. Duurde 2 minuutjes en toen was het weg. Ben nog op mijn rug gaan liggen en daarna weer op mijn zij maar niks meer.... Maar had echt even het gevoel ben jij dat ? Erg bijzonder maar het kan zo ook mijn darmen zijn geweest. Het voelde wel heel speciaal haha
medinilla als jij vandaag 12w bent ben je dus 19 okt. uitgerekend en verlaat je mij op 20 okt ook al haha. ik ben treinverkeersleider en idd nu ook geen nachtdiensten meer gedurende de zwangerschap. zoiezo in de ziektewet nu. vanmorgen had ik soort van overleg, kom ik op mn werk... na een uur nog niks, komen ze even melden dat t niet door gaat... fijn dat ik ook ingelicht word grrrrr en t is 45min enkele reis. ik was dus niet blij! zoiezo een slechte morgen met wakkere dochter om 6u en daardoor niet rustig kunnen opstaan en dus 3x gespuugd...trein gemist dus maar de auto gepakt pfff ga t mooi wel declareren!
Ik werk 3 dagen per week als consulent inkomen bij een gemeente. Gewicht nog steeds onder start gewicht, -0,5 kg maar mijn eetlust is aan het terug komen.
Ik werk als opticien. Gewicht was vorige week +1kg maar die is ondertussen weer verdwenen. Miss wat extra vocht opgehouden vorige week en toch iets te veel gegeten de weken ervoor. 😛 Mijn extreem honger gevoel is terug verdwenen en daar ben ik echt niet boos om. 😁
Gewicht... ik heb geen weegschaal dus geen flauw idee wat ik weeg. In augustus vorig jaar was ik 70kilo. Slecht he...maar ik heb bewust geen weegschaal.
Ik ga ook bewust niet op de weegschaal staan. Ik moet 8 x per dag eten om niet duizelig/ naar te worden. Om de kilo's maak ik mij niet druk, dat komt daarna wel weer goed (hoop ik )
Linnepin wij doen ook geen testen voor af, dacht bijna dat ik de enigste was! Hier ook in de zorg, gehandicapten. Morgen eindelijk de echo, ben reuze benieuwd ook om te weten hoe ver we zijn. We vk dacht aan de hand van de conceptie dat we nog maar 7 max 8 weken zijn. Maar al wel hartje gehoord dus dat klopte dan weer niet volgens haar.
@gewicht. ben te zwaar haha maar tussen de intake.en gisteren 0.2kg afgevallen. mn eetlust is nog minimaal ben begin deze swangerschap evenzwaar als begin zwangerschap dochtertje . jongetjem ben iok benieuwd hoor!! meiden met vamdaag echo??? succes iig