Zelfs m'n armen n beetje verbrand! Wat n dag. Ruik overal de bbq. Moeten we de hele week weer op teren zie ik. Krijg echt zin in vakantie.. heb 2 weekjes in mei rond hemelvaart. Manlief alleen n lang weekend.. beetje jammer.. maar oo wat heb ik daar zin in! Lekker beetje klungelen. Rustig opstaan.. even naar de markt. Ik heb ook echt z'n dromerig beeld bij m'n verlof.. haha.. Al hoor ik hier en daar dat de laatste loodjes in de zomer niet zo super zijn
Hier ook een heerlijke dag gehad! Wat heb ik genoten van de zon! En wat groeit mijn buik ineens snel 😳😳😳! Lijk wel verder dan 15 weken! Voel mij nu al tonnetje rond!
wat een heerlijk weertje vandaag jammer dat het aankomende week weer minder word vandaag heerlijk gewandeld naar de geitjes brood gegeven zoontje wou fietsen dus nog ff lekker door de stad gewandeld ijse gegeten jammer dat het alweer gedaan is met mooie weer
heerlijk was het he! Wij hebben de hele dag buiten gezeten lekker gewandeld en lekker gegeten. Nu bek af op de bank,het vind best akelig want paar dagen terug voelde ik nog (een soort van,dacht ik ) de baby maar voel t helemaal niet meer. Ga er maar niet te veel over nadenken want het is nog hartstikke vroeg om het te voelen..Dinsdag controle bij de vk en dan gaat ze als t goed is het hartje ook luisteren Succes morgen Foeke!
Dat heb ik ook hoor, ik dacht vorige week echt van alles te voelen maar nu al anderhalve week niks. Wat natuurlijk volkomen normaal is maar word er toch wel een beetje onzeker van. Pas volgende week dinsdag een afspraak dus nog even afwachten..... vind het ineens spannend en wil er inderdaad niet teveel aan denken maar toch....
Hoi Meiden! Het was vandaag inderdaad heerlijk weer...wij hebben de hele dag in onze tuin gezeten en later gebbq'd😂Heerlijk gegeten.... ook langs de sample sale van lucky nr 7 geweest en leuke setjes gehaald voor onze princessjes😃 Geslaagde dag dus! Hoe gaat het met iedereen?😃
Zooo leuk sampje sale van lucky! Voordeel dat je het al weet dan he😊 En wat een weertje he! Heeeerlijk! Hele dag in de tuin geploeterd en ook gebbq't. Altijd fijn, alleen wijntje had de dag compleet gemaakt🙈 Ben geen alcolholist hoor, maar spuug er ook niet in😂 Betreft de baby voelen...voel hier nog niks. Die vrouw van prenatale diagnostiek zei ook dat het veel te vroeg is. Het kan, maar zo vroeg is de baby echt zooo klein. Maar jullie zijn nu wel al stuk verder, dus hopelijk snel weer😊
Hier ook gisteren een heerlijke dag er van gemaakt gefietst in de tuin gezeten nog meer gefietst en afgesloten bij een wok restaurant!! Me zoontje lag pas 21.30 op bed maar ag een keertje
Als jullie m allemaal niet meer voelen hoort het er vast bij? Of is het toch iets anders geweest?? Vast niet bij alle 3 ineens wat mis! Maar snap de onzekerheid heel goed. Vlk zei tegen mij pas rond de 20wkn.. bij n 2e miss paar weken eerder. Dus het is nog erg vroeg!! Komt vast goed meiden!
Wat was het gisteren een heerlijke dag! Zo genoten van het heerlijke weer! Op het terras gezeten met vriendinnen in Arnhem en eindelijk Beauty and the beast gezien. Mijn man en dochtertje waren samen aan het fietsen. Ik heb de beeb gisteren en vandaag niet bewust gevoeld. Daarvoor wel telkens dagelijks. Het zit vast (hopelijk) gewoon goed, maar toch zal ik blij zijn als ik hem/haar weer voel 🙈 Toevallig dat er meerdere zijn die dit zo ervaren.
Heerlijk weertje gisteren. Heb na zwemles lekker op balkon gezeten met een haakwerkje. En nu weer mijn dikke jas aan naar mijn werk hihi. Vriendlief is jarig vandaag en heeft de hele week lekker vrij. Dus vanavond maar eventjes vieren. Al vieren we de 22e de verjaardagen van hem en mijn jongste. Die is zaterdag jarig. Dan wordt hij alweer 6. Alleen is hij er dan niet, dan is hij bij zijn vader. Daarom de 22e vieren Vandaag alweer 15 weken. Lijkt snel te gaan.
Ja stom he! Ik kan t gelukkig verder wel los laten hoor want ik doe er verder toch niks aan helaas. Jaa wat was t lekker he! Kan niet wachten tot het gewoon een tijd achter elkaar zulk weer is! Heerlijk!
Gefeliciteerd bjlover! Hier gaat het met Mn zoon zijn keel weer wat beter en nu heb ik keel ontsteking 😫 En vanmiddag en morgen werken, bahh☹️
Ik laat het ook los hoor. Zal allemaal we goed zijn! Bij de oudste voelde ik het 'al' met 17 weken. De jongste was iets later vanwege placenta. Dus zullen wel zien wanneer we dit kindje gaan voelen. Hier een hele dwarse peuter! Pff alleen maar om mij heen aan het 'huilen/mopperen'. Dit gaat al dagen zo! Vreselijk! Net een uur buiten geweest met m maar was ook niet goed. Nu zie ik in zijn mond dat er misschien wel kiezen door zitten te komen dus misschien is het dat wel... is te hopen want dan zijn deze buien te overzien!
Dat kan heel goed met de kiezen te maken hebben.. had mijn dochter laatst ook. hopelijk zijn de buien snel voorbij!