Je mag verfen zo lang het op waterbasis is ! Terpetine basis is heel slecht voor het kindje dus echt niet doen werd mij ook afgeraden , mooie kast appelsientje !
Toch vreemd.. als je er even op los googled staat er bijna overal n dikke nee. Zal vast weer lekker overdreven zijn allemaal.. Maar toch word het ontraden.
WoW mooi behangetje !!! Leuke lieve kleurtjes en toch ook stoer door de print ! Hier wil ik okergeel met grijs / donkergrijs gaan doen ! Heb de gebreide deken in geel en grijs van prenatal besteld en ook de aankleedkussenhoes en beertje en wikkeldoek! Leuk om weer los te kunnen gaan !
Het word ontraden omdat moeder het in ademt en er slechte stoffen in zitten en die stoffen worden opgenomen in het zuurstof en dat zelfde zuurstof komt ook bij je kindje dus gewoon echt niet doen
Okergeel en grijs is mooi!! Ik wacht nog even tot we weten wat het word. Vind grijsgroen erg mooi.. ook icm oud roze! Maar bij n jongen grijsgroen met??
Voor de kamer van mijn dochtertje gaan we waarschijnlijk voor oudroze (flexa) en de kleur early dew (zie foto). Een vlak of figuur op 1 van de muren met krijtverf lijkt me trouwens ook leuk erbij. Babykamer ligt aan wat we vrijdag te horen krijgen 💙💗. De babykamer is nu taupe/klei met heeel lichtroze en op de taupe/klei muur heb ik toen zelf een bruine tak geschilderd, met stoffen bloemen in verschillende kleuren en vormen erop geplakt. Als het een meisje wordt, dan ga ik een paar kleine dingen veranderen in de babykamer, maar laat ik de basis zoals het nu is. Als het een jongetje wordt, dan staat alles nog open! Mintgroen/grijs groen met zwart en wit lijkt me wel leuk, maar kan maar zo een heel ander idee worden.
Onze babykamer is wit en blijft wil we hebben de meubels van t merk coming kids met steigerhout en dat is vind ik al mooi genoeg zal zo wel een foto toevoegen
Hier hebben we ons zoons kamertje licht bruinachtig met een paar stroken met groenen licht groenen en appeltjes groenen uiltjes. Dit blijft zo wand me zoontje en deze uk gaan uiteindelijk samen op 1 kamer. We zouden eigelijk dit jaar verhuizen maar doen dit nu 2018
Ja wij gaan hem ook weer gebruiken deze hadden we al bij onze dochter en is nog in hele goeie staat dan ga ik geen ander kopen 😊
Grappig hier is alles taupe in huis😊 Wat anderen met wit hebben, heb ik met taupe. Bij mijn dochter is het nu taupe met oud roze en mintgroen. Zij verhuisd mogelijk eind volgend jaar naar de zolder en krijgt dan een nieuwe kamer. Ik had bij haar oude kamer een hele houten muurversiering gemaakt en behangen met pip behang met de naam. Om het zoutsappig van taupe en suikerspinroze te doorbreken. Haar huidige kamer moeten we nog steeds wat met de muren😳 Maar goed dat komt ook wel na onze vakantie. Bij een meisje wordt het taupe met suikerspinroze en mogelijk een motief behangetje. En bij een jongen taupe met blauwmint kleur. Die early dew is mooi nynke! Dat wilde ik beneden hebben, maar tis iets groener uitgevallen😂 Dus dat moeten we ook nog schilderen. Leuke meubels hoor nynke en poedel!
Jeetje wat een leuke ideeen komen er voorbij. Ik heb overigens in mijn eerste zwangerschap gewoon een muur geverfd hoor! Verf op terpentine basis mag niet maar muurverf is oke om te doen!