Littlegirl, ik wou zo graag dat het anders voorbje was 😔 Ik lees in je naam dat je al een poos wacht op julie wondertje. Knuffel
Ja ik heb weekend! Jeetje wat kletsen jullie veel zeg! Kan niet alles hij houden hoor, sorry daarvoor. Ik ben kraamverzorgster dus werk meestal 7/8 dagen en tussendoor ben ik 6/7 dagen vrij. Even lekker mama tijd met mijn dochter van 1,5 jaar. Dat gun ik iedereen, mama zijn! 😘
Het is zoals het is AnneLisa. Hopelijk brengt het ziekenhuis ons dichterbij. Ik duim nog voor de dames die wachten!
Spannend zeg ik ben benieuwd naar dames die testen!!! laat me aub niet horen of dames hier toch ongesteld worden
Ja zeker, maar niet alleen dit, leger des heils heeft verschillende opvangen zoals daklozen, gezinsopvang enzovoorts. Ik vind het allemaal zoooo leuk maar met jonge moeders werken of met gezin past dat nog meer bij mij omdat ik zelf ook behoorlijk ervaring heb opgedaan doordat ik jonge moeder was geworden (op mijn 19de !)
Pff, hier ontzettende spierpijn en moe en misselijk hopelijk nietde griep. Vanavond maar weer optijd naar bed toe. Straks lekker pizza eten, wat gaan jullie eten?
ik ben echt helemaaaaal kapot en zo goed als dood pfff mijn lichaam wilt echt hele dag slapen!! ik begin me vandaag ook een beetje misselijk te voelen.. Mijn menstruatie is nog steeds niet te bekennen😍.. Dus weet niet wat we gaan eten. Manlief kookt vandaag
Jeutje, wat kletsen jullie veel vandaag! Ik kan het niet allemaal bijhouden, hoor 😅. KleinMeisje93, ikzelf vind mijn baan natuurlijk niet moeilijk, ik vind hem vooral heel leuk! En wij eten zwartebonensoep met zelfgebakken maisbrood, jammieeee. jongemama1, dat is een goed teken, ik blijf voor je duimen!
Wat een verhalen allemaal zo sinds vanmorgen! Vanmorgen bij mijn schoonouders geweest om te brunchen en nu bij mijn ouders gourmetten. Dus wel een gezellige dag Ik werk als docent op een mbo in Amsterdam (verzorgende ig en verpleegkunde geef ik les) en werk in de gehandicaptenzorg. Krijg as dinsdag te horen dat ik officieel geslaagd ben voor mijn lerarenopleiding! Dus nu echt genieten van de toekomst en weer een hoofdstuk om af te sluiten
Hier macaroni van mijn moeder. Lekker makkelijk wel, niet hoeven te koken. Morgen zal het wel goor worden in het vliegtuig, haha. Hele dag al honger en als ik niet eet misselijkheid. Dat ga ik toch ook meenemen in het zkh, zou me niks verbazen als er alsnog iets gek zit in mijn hormonen, wat dat veroorzaakt. Ondertussen bijna 12u verder maar geen spotting meer en geen ongesteldheid. Als er morgenochtend nog niks is haal ik toch een extra test, heb geen zin de halve vakantie hierom te gaan stressen.
Gefeliciteerd !!! Kuoah!!!!! Manlief heeft overheerlijke , gebakken noedels met heel veeeel groente gemaakt😍😍😍😍
Smakelijk eten iedereen Hier nog geen idee wat we eten. Vrijdag was het super druk met boodschappen doen en hadden we geen zin meer om ook nog iets te halen voor vandaag en morgen. Dus waarschijnlijk vandaag ragout of pasta (daar hebben we alles voor in huis) en morgen iets bestellen. Maar ben pas een half uurtje wakker. Op de bank in slaap gevallen. Dik anderhalf uur geslapen! Had helemaal geen idee dat ik zo moe was, terwijl ik heerlijk geslapen heb vanacht. Nu lekker aan het kleuren en verder genieten van mijn mniks-dag . Ik hoor het wel wanneer mijn man naar onder komt omdat hij honger heeft. We hebben laat gelunched (2 / 3 uur), dus we eten voorlopig nog niet.
Haha, er wordt inderdaad lekker veel gekletst hier. Gezellig hoor. 😊 Voorlopig ga ik echt nog niet testen. Dat is vrij zinloos op 8 DPO. 😅