Ai, beterschap meiden! Ik ga online even wegdromen bij babykleertjes. Hopelijk zal ik ze ooit daadwerkelijk kunnen aanschaffen...
Even een vraagje tussen door. Hoe meer je voelt aan het begin (deze week) verteld dat ok iets over hoe je zwangerschap zal verlopen,( lees veel kwaaltjes) of is dat altijd anders
Dat is ook veel verstandiger als je wacht hoor, ik word ernlicgtelijk gestoord van 😉 Dit is kruidvat 2voor5
Ik zou idd ook 2v5 kiezen van kruidvat. 10 dagen na het klussen testen, lijkt me zinloos🙈 Dat zegt niks hoor minivosje.
Is altijd anders. Toen ik daadwerkelijk zwanger was had ik nergens last van buitenom spierpijn gevoel in mijn rechter bil 😅Haha. Pas na de positievetest werd ik zo ziek dat ik echt 1 hele dag heel vaak moest overgeven vond het echt niet leuk meer toen en kon niks binnenhouden.
Ok dus het is gewoon wachten. De laatste maanden voelde ik van alles en was ik niet zwanger nu voel ik zo goed als niks en ben ik geneigd de niet al op te geven. Maar wat ik van de week voorbij zag komen Geen bloed hou de moed een dan doen we dat maar
De gemiddelde reistijd is een uur. Dat heb ik drie jaar gedaan en dat was niet te doen. Ik was 10 uur per dag van huis af en na een nachtdienst was het gevaarlijk om naar huis te rijden door de vermoeidheid. Ik heb het wel geprobeerd om nog werk te vinden in Nederland, maar ook die zeggen dat ik te ver weg woon. Ik kan hier in de buurt wel werk vinden hoor...Maar als ik nu toch zwanger blijk te zijn heeft het ook geen nut om te solliciteren omdat je nergens aan genomen wordt. ik krijg nog t/m augustus oudergeld.
Ow nee dan begrijp ik het wel ja. Nee ik snap wat je bedoeld. Vriendin van mij was 6 maanden zwanger en was gewoon aangenomen op haar huidige werk,, pas later vertelde ze aan haar baas dat ze zwanger was. Je zag het bij haar ook niet omdat ze van zichzelf al erg stevig was.
Ondertussen groeit m'n "bier"pens ook vrolijk door🙄 Net onder de douche potje staan janken🙄 Kan echt niets verdragen, vooral dochter dr peuter gedrag niet. Had net al woorden met manlief erover, dat ik veel te veel op dr dak zit en tegen dr roep enz. Voel me soms ook echt niet lekker, maar hoop echt op niks. gisteravond laat zelfs zitten janken bij manlief🙄 Zo misselijk, zeer in m'n buik/zij/onderrug. En die tepels nog steeds. Koud & rillingen.
Aahw meid toch 💋 Komt heus wel goed, misschien helpt een warme kruik goed of een warme kersenpitkussen (als je die hebt) en een lekkere kop thee of een beker warme melk. Ik heb paar dagen geleden ook nog flink gehuild. Vaak helpt het wel als je je erg rot voelt. Hopelijk voel je je snel beter en mijn duimen draaien voor je. Ik zal zometeen een kaarsje branden voor jou en ook voor de andere natuurlijk 💓
Das nog eens een idee kleinmeisje! Heb nog zo'n "hond" die je kan opwarmen in de magnetron. Zo meteen eens doen. Hihi lief van je😘
Hihi, graag gedaan hoor 😊 Hopelijk verlicht het de pijn 💋 Althans, bij mij werkt het altijd heel goed,, pakte het ook altijd als ik naar bed ging dan sliep ik ook een stuk fijner. Nu weet ik niet waar de kersenpitkussen is gebleven laatst alles opgeruimd hier dus zal wel ergens liggen 😅
goedemorgen wie o wie heeft gevoelige tepels en ook zijn je tepels erg dik geworden? want dit heb ik sinds vandaag maar daarvoor gevoelige en een beetje pijnlijke borsten voor al een week ofzo..
Vandaag mijn NOD volgens mijn berekening (maar volgens de app op 8 DPO), temperatuur wel flink gezakt. Dus ben benieuwd wanneer ik ongi wordt.
Wel balen als je temp flink gezakt is maar toch hoop ik oprecht dat je temp over paar dagen omhoog gaat .