Mijn mobiel is niet de modernste en heeft de app er laatst afgegooid. Soms vind ik het jammer, zoals dat laatst mijn oma geopereerd werd toen werd de familie via de app op de hoogte gehouden. Familie (broers/zussen/ouders) vergeten dat ik geen app heb en soms weet ik dus dingen niet, jammer dan ze kunnen ook nog altijd bellen en dat doen ze niet. Ik ben qua gezinsapp blij dat ik geen app meer heb, want ik moest echt opletten als ik reageerde terwijl anderen iedereen in de zeik mochten zetten mocht ik nog geen grapje maken. Voor contact met vrienden vind ik het jammer.
Hier ook ergernis, voornamelijk in de werk app. Ook gewoon omdat ik dus in mijn vrije tijd aan mn werk en collega's word herinnerd. De meldingen staan al uit, maar toch blijf je het zien wanneer je WA opent.
Ik vind het in de familie app niet zo erg. We spreken elkaar weinig want de familie woont wat verder weg. En zo kunnen we ook (on)nuttige dingen delen Ik zit ook nog in een groepsapp van de buurtpreventie, daar worden alleen de noodzakelijke berichten gedeeld! Maar in de groepsapp van PSZ, tjongejonge.. Daar word je gek van. De PSZ heeft een eigen nummer zodat je daar heen kan bellen als je kindje ziek is oid. Maar nee iedereen pleurt het in de groepsapp, terwijl de leidsters al meerdere keren hebben gezegd dat de app daar niet voor is.
Heeel herkenbaar. Waar ik me vooral aan stoor is onnodige info. Mocht iemand willen melden afwezig te zijn, prima. Voor mij niet boeiend maar vooruit. Maar als er dan ook uitgebreid bij vermeld wordt waarom + 10 andere bijkomende (totaal niet belangrijke) opmerkingen. Grrrr Zie dat hier op zp ook vaak. Dat mensen een topic openen met een vraag en daaromheen ontzettend veel info geven die totaal niet relevant is. Daar stoor ik me dan wel aan. Van de andere kant, als ik geen overbodige dingen wil lezen, wat doe ik dan op zp
Hier gebeurde laatste hetzelfde bij een buurtpreventie-app. De beheerder heeft toen een aantal keer gewaarschuwd en daarop zijn verschillende mensen vertrokken. Er zijn ook mensen vertrokken nadat er steeds berichten gestuurd werden die gewoon onzin waren. Deze app is namelijk puur bedoeld voor calamiteiten. Op een gegeven moment presteerde één van die fanantieke mensen die er steeds onzin in gooide om te zeggen dat er volgens haar maar weinig mensen meededen met de groep. Daar heb ik wat van gezegd, beheerder gaf mij gelijk en toen was het klaar. Ik vind het gewoon zo irritant, ik zie dat er een bericht staat in die buurtpreventie-app, dus ik denk dat er wat aan de hand is, en dan wordt er een foto geplaatst van iemand die de bladeren opruimt in de wijk en dat dat zo goed is. Rot lekker op
Hier ook de nodige irritaties. Als mensen kort reageren met een duimpje omhoog ofzo vind ik prima, maar laatst was er iemand die begon over de verbouwing van haar badkamer en daar wordt dan vrolijk op gereageerd door 10 mensen... GRRR! Of iemand had buikgriep en ging hierover in de groep klagen. Aargh.
Nee niet herkenbaar. Ik heb het juist andersom. Hier ook een klasse whatsapp bij zoon en de klassemoeder vroeg voor een bepaalde datum wie er mee kon. In mijn beleving is het fatsoenlijk om even te laten weten dat je niet kunt zodat de klassemoeder ook weet wie het appje met aandacht gelezen heeft. Reageert er dus ook iemand zo geirriteerd of iedereen die niet kan zn mond wil houden. Ze had geluk dat ik in een goeie bui was anders had ik haar door die tel. heen getrokken. Zij bepaald niet hoe en waarop iedereen reageert...kom nou. Ik heb sowieso een hekel aan regels voor een groepsapp, als je er allemaal niet tegen kunt moet je er niet in gaan en het risico nemen dat je info mist.
Oh ja heel herkenbaar Wij hebben een groepsapp met de vrienden en op zich best handig om eens af te spreken of voor het doorgeven van dingen die de hele groep aangaan. We zijn allemaal eind 20 / begin 30 en er zit 1 stel tussen die denken volgens mij dat ze nog 14 zijn . Sturen regelmatig selfies en reageren op elkaar terwijl ze waarschijnlijk naast elkaar op de bank zitten. Is 1 van hun jarig dan feliciteerd de ander hem/haar op de groepsapp als eerste en op tijden waarvan je denkt : je word net wakker feliciteer elkaar lekker persoonlijk hahaha
Is misschien wel fatsoenlijk maar op de app niet nodig vind ik. Dan krijg je dus als iedereen fatsoenlijk is zo'n 20 afmeldingen, vind dat een beetje nutteloos. Hier weinig ergernissen, kan me soms wel ergeren aan domme opmerkingen van telkens dezelfde mensen. Als er om hulp wordt gevraagd op een bepaalde datum en dat iemand dan vraagt op welke dag dat valt, of vragen of de kinderen vrij zijn op tweede paasdag. Dat soort dingen
Dat is inderdaad vervelend. Maar er zit niets anders op lijkt me. Wellicht kun je vragen of ze de belangrijke dingen mailen?
Jawel hoor, gewoon erin blijven en niet teveel aan ergeren Mailen gaat hem niet worden, dat wordt vergeten. Een aantal moeders zit niet in de app en niemand denkt eraan om hen in te lichten.
Oh man, bij mijn vorige werkgever zat ik in zo'n groepsapp, welke bedoeld was voor belangrijke mededelingen. Als er dan iemand ziek was: 4739247329 keer "beterschap". Al heel snel dan ook de meldingen uitgezet. Nadat mijn dienstverband daar erop zat werd ik geplaatst in een groep voor ex-collega's, zodat ex-collega's met elkaar konden babbelen. Heb mezelf dezelfde dag nog verwijderd, omdat ik er geen behoefte aan had. Ik zit nu nog in een ander groep waar de app-regels goed worden nageleefd, dus ik heb er geen last van (al heb ik ook daar de meldingen voor de zekerheid uitgeschakeld).
Hier meerdere groepsapps en soms vind ik het onnodig appen ook vervelend maar dat ligt vaak denk ik meer aan mijn humeur. Ik heb trouwens wel voor alle groepen de meldingstonen uit staan. Zie dus alleen dat er nieuwe berichten zijn maar hoor het niet. 2 Vriendinnen groepsapps, gaat bijna altijd over onzinnige dingen. Als ik daar 20 berichten heb en geen zin om te lezen dan open ik het en lees ik niet terug. Mocht het net zijn dat er een date gepland wordt en ik reageer niet dan word de vraag wel herhaalt en zie ik het alsnog. Klasapp van zoon, hierin komen nooit onzinnige apps voorbij. Las hierboven dat iemand het vervelend vind dat mensen bijv. Reageren op een vraag wie kan er mee? En dan zeggen dat ze niet kunnen. Ik heb die irritatie niet vind het juist netjes even te reageren. Meerdere gelegenheidsgroepen die dan een paar weken actief zijn zoals met een vriendinnen uitje of verjaardagen waarvoor we gezamelijk een kado geven, die zijn na zo een gelegenheid niet meer actief en verlaat ik uiteindelijk dan weer. Voetbalapp van zoon, daar irriteerde ik me aan en ben ik uit gegaan. Die was opgericht om mededelingen te doen mbt de trainingen, wedstrijden, afmeldingen enz. Maar dit werd op een gegeven moment zo onzinnig dat het ging over computerspellen die vaders speelden en wedstrijden van de eredivisie. Als ajax speelde dan kwamen er zo 100 berichten in een uur voorbij. Ik vond het wel lastig om dat te vertellen toen de andere ouders me vroegen op het veld waarom ik de groepsapp verlaten had. Ik voelde me toen de "zeurpiet" omdat niemand anders er last van had. Mijn man is wel in die app gebleven dus alle belangrijke info die wel betrekking heeft tot het voetbalteam krijg ik nu van hem.
Hier gewoon de notificaties uitgezet voor de groepsaps. Ik heb er een paar maar kan me er echt niet druk om maken. Negeren werkt het beste. Als iedereen dat doet dan is het zo klaar hoor.
mijn dochter zit op 2 lokale sporten, alle sporten hier worden bijna volledig gerund door vrijwilligers, sinds de whatssapp groep staat de juffrouw niet onnodig op het veld omdat er te veel zieken zijn, of word ze thuis gek gebeld voor afmeldingen. Hier zijn ze er dus erg blij mee. Soms word er wel iets gevraagd, meer in de trant van of iemand nog een set voetbalschoenen in een bepaalde maat heeft. Laatst is er een kat teruggevonden die al een week weg was. Waar haar oproepje al niet goed voor was, juist omdat iedereen door het hele dorp woont.