Jeetje, dit is wel even wennen zeg. moest echt zoeken naar alles haha!! Ben al jaaaaaaaren lid hier dus moet behoorlijk wennen.
Het zou een stuk schelen al met mooiere kleuren. Het ziet er ook goedkoop uit vanwege het gebrek aan kleur.
Ik vind de kleuren op zich wel mooi, maar het contrast zou wel iets groter mogen zijn, vooral bij de quotes. Verder is het wel heel ruim opgezet, bv het balkje waar tools en reageer in staat. Dat zou wat smaller mogen. Maar moet zeggen dat ik het verder wel prima vind, niet teveel poespas. Die roze kleur vond ik trouwens niet mooi.
Ik kan er wel aan wennen, maar ik vraag me af hoe dat voor nieuwe leden zal zijn. Ik ben bekend met de structuur en kan daarom alles wel vinden op het forum deel, omdat ik weet eat er is en hoe het ingedeeld was. Ik vraag me af met deze blokjes of mensen die nog steeds zo zullen begrijpen en alle onderwerpen wel kunnen vinden... Maarja ik ben niet nieuw en ik vraag me dus af of er snel nieuwe mensen bij zullen komen. Time will tell... Ik vind het ook wel een beetje klinisch met al dat wit. het ziet er dan wel weer professioneler uit dan de roze versie en ik ben blij dat dat gekken plaatje van die man weg is
Sorry maar ik kan het amper lezen,zo weinig contrast vooral als het iets geqoute is. Wat ik nu zelf typ is prima te lezen dus het ligt niet aan mijn beeldscherm
Ik ben voor een lichtblauwe kleur. Na jaren roze nu een andere babykleur. En het logo is ook al blauw.
Jouw status is: Mama van een Koningspaar❤️ Dit is niet je handtekening. Die kan je aanpassen in je profielpagina onder het kopje 'handtekening'.
@Beheer Het zou ook fijn zijn als er onderaan een knop kan komen om terug naar het forum te gaan. Nu moet je eerst helemaal naar boven scrollen om ergens anders heen te gaan.
Ik kan hem niet vastzetten... zal dus ook weer per persoon verschillen denk ik En wbt het blauwe bolletje en berichten van nieuw naar oud, weet niet of dat dit topic was of die andere haha.... ik vind het niet echt een geweldige optie...
Ik moet eerlijk toegeven, ik begin er wel steeds meer aan te wennen! Al ben ik nog niet echt online geweest met mobiel omdat ik gek werd van de advertenties. Dat heb ik niet als ik op de computer ben ingelogd, dus doe ik dat maar braaf.