De laatste 10 weken afteltopic 'vervolg'.

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door PandaBeertje, 15 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Floeperd

    Floeperd Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.060
    2.403
    113
    Vrouw
    Wat een leuke vooruitzichten Shampoo! Dat zal een verassing zijn morgen zeg, na 10 weken je kleine weer zien, jeeee :D

    Nieuwe dames! Welkom en gezellig! Het aftellen is echt begonnen!
     
  2. Mamamijn

    Mamamijn Fanatiek lid

    14 feb 2013
    1.043
    365
    83
    Vrouw
    Valt me gewoon op dat bij de meeste de laatste weekjes niet meer zo vlekkeloos verlopen, allemaal gekke dingetjes die gebeuren. Pff vind het wel spannend hoor. Ik heb morgen groei echo bij de gyn in ziekenhuis, hopelijk valt het allemaal mee met ons kindje. Heb vant weekend echt rustig aan gedaan, gisteren middag en vanmiddag lekker naar bed geweest.
    Hopelijk ook en goed nachtrust
     
  3. Lizanne84

    Lizanne84 Fanatiek lid

    24 okt 2013
    1.533
    5
    38
    O jee wat is deze Site maar niks! Ik geraak er maar niet aan gewoon ...

    Gefeliciteerd vr de nieuwe baby's.
    Hier vandaag bedje klaar gezet en kleertjes in de kast.
    Nu wel goed vermoeid maar voldaan
    Ben blij dat alles stilaan op orde komt.
    Oh en m'n broer vertelde gisteren dat hij en z'n vrouw 31okt ook (hun eerste) kindje verwachten dus leuk leuk. Neefjes of neefje en nichtje kort op elkaar
     
  4. Stampertje23

    Stampertje23 Fanatiek lid

    2 mei 2010
    3.831
    17
    38
    Vrouw
    Goedemorgen!

    Wat leuk tante Lizanne84, gefeliciteerd!!
    @Mamamijn succes vandaag bij de gyn!
    Shampoo, leukleuk!! Kan ook niet wachten... moet nog drie weekjes wachten voor ik weer even mag spieken..
    Floeperd, hoe is het met jou?!

    Wil graag op iedereen reageren maar kan nu niet alles terug zien.. sorry!
    We hebben een slaapfeestje gehad, de kids hebben bij ons op de kamer geslapen. Groot feest natuurlijk
    Ze gaan straks voor een paar uurtjes naar de opvang, lekker spelen en ik even mijn rust pakken.
     
  5. Marrie28

    Marrie28 Fanatiek lid

    27 jun 2007
    1.711
    0
    36
    Liggings-/groeiecho's: ooh, ben een tikkie jaloers. Het is voor ons al bijna 20 weken geleden dat we een glimp van onze wurm zagen. Gelukkig kán het nu niet heel lang meer duren voor we hem/haar vast kunnen houden. ;) Nog max. 2,5 week...
    Ik ben bezig met m'n huiswerk: "veilig bevallen" van Beatrijs Smulders. Bereiden jullie je nog (extra) voor? Ik las dat het niet hoeft, zolang je maar op je lichaam vertrouwt. "Lekker dan", dacht ik: "zó € 20 voor niks uitgegeven" :D
    @Stampertje23 : een slaapfeestje? Moet er niet aan denken :oops: Mijn man heeft de kinderen gisteren uit logeren gebracht. De komende twee dagen heerst hier een serene stilte in huis... Heerlijk :D
    @Lizanne84 heel leuk, zo twee neefjes/neefje en nichtje op elkaar. Het gevaar is wel dat ze altijd en eeuwig met elkaar vergeleken worden. Mijn zoontje is 3 maanden jonger dan de dochter van mijn zwager en schoonzus. Het lijkt altijd een strijd welk kind eerder, sneller, slimmer, beter is :( Gelukkig zijn ze aan mijn kant van de familie niet zo competitief. Mijn oudste dochter en de jongste dochter van m'n zus schelen twee weken en dat is echt leuk.
     
  6. Lelie1992

    Lelie1992 Lid

    29 dec 2016
    74
    10
    8
    Ik mag hier nu ook meekletsen:). 31 weken!

    Heb nu sinds paar dagen snachts buikpijn onder in m'n buik. Anders dan een harde buik of banden pijn. Soort zeurderige pijn. Komt altijd snachts. Kent iemand dit?
     
  7. bo1986

    bo1986 Bekend lid

    16 aug 2012
    899
    40
    28
    Hier heb ik me niet voorbereid op mn vorige bevallen en heb ik het alleen over me heen laten komen, geen puf cursus niks en moet zeggen het beviel me prima
    De vk/ gyn zijn er in gespecialiseerd en die begeleiden je erin
    Hoe relaxer je zelf bent des te makkelijker zal de bevalling gaan is mijn ervaring
    Ik zei ook altijd als ik die horor verhalen hoorde over de bevallen, vervelend voor jou dat je zo'n bevalling hebt gehad maar dan kan die van mij alleen maar meevallen
    Ja sorry op die horor verhalen zit/zat ik echt niet te wachten

    Hier word ik soms echt moe van mn eigen hormonen, kan mn vriend soms echt niet uit staan als hij weer eens in mijn ogen een mannen opmerking plaatst
     
  8. Lizanne84

    Lizanne84 Fanatiek lid

    24 okt 2013
    1.533
    5
    38
    Ja vorige week ook af en toe gehad, zeurderige menstruatiepijn. Geen idee wat t was, was ook nooit lang ofzo dus heb me er niet druk in gemaakt. mss wat indalingspijnen ofzo?
     
  9. Floeperd

    Floeperd Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.060
    2.403
    113
    Vrouw
    Goedemorgen!

    @ Stampertje. Gaat goed hier! Heb een weekje rust want mijn dochter is deze week van de vakantie bij haar vader. Dus ik kan even bijkomen :)

    Jij zal ook wel even moeten bijkomen van het slaapfeestje haha. Of niet! Lekker rustig aan doen en dan aftellen naar de volgende echo!

    @Marrie28 dat gaat snel zeg! De tijd vliegt he.
    Ik heb ook geen cursus gevolgd. Heb alleen gelezen wat ik ongeveer kon verwachten en heb alles maar over mij heen laten komen en goed geluisterd naar de verloskundigen toen. Inmiddels ook bijna 8 jaar geleden haha.

    Welkom Lelie! Veel klets plezier. Voel je je goed verder? Die steken heb ik ook gehad, komt vanzelf goed. Als je er erg last van hebt kan je altijd even je vk vragen hoe en wat.

    @Bo. Dat is een Goed antwoord op iemand verhaal van een horror bevalling.
    Ik snap echt waar niet waarom mensen dat doen. Als je zelf zo'n horror bevalling gehad hebt, ga je een ander toch niet angstig maken daarvoor?
    Als mensen naar mijn bevalling vragen (als ze zelf nog moeten) zeg ik altijd dat t niet liep zoals gepland, maar dat ik details achterwege laat omdat t niet opweegt tegen wat je in je armen houdt daarna ;)
     
  10. jaatje

    jaatje Actief lid

    11 jun 2014
    347
    6
    18
    @Mamamijn Succes vandaag!
    @Lizanne84 Mijn zus is ook zwanger, daar zit straks ongeveer 5 maanden tussen. Ik vind het wel leuk maar ik geloof ook wel dat het vooral voor de grootouders lastig gaat zijn om niet de hele tijd te gaan vergelijken.
    @bo1986 verschrikkelijk hè die hormonen! Ik word ook gek van mezelf. Het ene moment zit ik heerlijk relaxed te genieten van de schopjes en laatste loodjes en een seconde later verveel ik me en voel ik me zo nutteloos...
    @Floeperd geniet van de extra rust die je deze week hebt! Rust is nu waarschijnlijk het beste dat je voor de baby kan doen. Verveel jij je nog niet?
    Hier; snel last van harde buiken en snachts slaap ik niet echt goed. Vaak rond 3 uur wakker met kramp in kuiten, maagzuur en geen fijne lighouding meer kunnen vinden. Bleh, zware laatste loodjes!
     
  11. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Goedemorgen allemaal,

    Ik reageer even algemeen want vind het zo lastig bij te houden wie wat zegt:oops:.

    Voorbereiden bevalling: ik heb nooit een pufcursus gedaan ofzo. Overgeven aan wat er gaat gebeuren en luisteren naar de vk vond ik genoeg. Heb nu wel een tens apparaat via mijn verzekering aangeschaft. Ben benieuwd of dat helpt.

    Extra echo's: hier geen extra echo's. Wel standaard een liggingsecho met 36 wk en omdat ik veel vruchtwater heb had ik 2 wk geleden ook nog een echo.

    Hormonen: mijn kinderen hebben 2 weken vakantie en als ik eerlijk bent vind ik dat gewoon zwaar nu. Weinig puf om iets te ondernemen en dus zeuren ze de hele dag om de iPad. Ze gaan nog wel een paar nachtjes logeren dus dan heb ik weer even rust;)

    Mijn schoonzus is ook zwanger. We schelen 20 wk. Ik vind het wel leuk. Mijn jongens schelen ook weinig met neefjes en spelen vaak leuk samen. Vergelijken doe ik gewoon lekker niet aan mee:p

    Morgen toch maar eens naar de fysio. Zo'n last van mijn bekken en hopelijk kan die mij helpen om nog een paar weken wat beter te slapen enz;)
     
  12. 1BB

    1BB Bekend lid

    3 okt 2016
    573
    67
    28
    Vrouw
    ♡
    Nee hij is verwijderd en dat was het. Geen controles of medicatie verder. Ben zelf nog wel paar keer bij huisarts geweest en gevraagd toen is er wel bloed geprikt en alles zou goed zijn geweest. Hij is ook gedeeltelijk verwijderd ivm struma (met onrustige cellen), wat meer een kenmerk is van een snelle schildklier.

    Met 32+2 was ze bijna 1700 gram en 39,5cm. Ze werd 2700 uiteindelijk geschat (p20). Ik was zelf nog geen 2 kilo bij geboorte en ik was niet te vroeg. Ik probeer me niet te veel zorgen te maken.

    Ik doe ook geen bevallingscursus, ik heb altijd yoga gedaan en vertrouw op mijn eigen lichaam & geest.
     
  13. 1BB

    1BB Bekend lid

    3 okt 2016
    573
    67
    28
    Vrouw
    ♡
    @jaatje ik heb ook een tijd last van kramp gehad heel vervelend. Ik nam elke dag een kiwi en dat hielp!
     
  14. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    24 jun 2012
    4.082
    604
    113
    Jullie lijken allemaal zoveel verder te zijn dan ik :eek: Ik merk dat ik echt ongeduldig begin te worden.

    Gisteravond was het een chaos in mijn buik, de bulten kwamen letterlijk centimeters boven mijn bui uit en het deed zo'n zeer! Mn ribben en bekken werden als afzetpunten gebruikt. Sindsdien voel ik de baby's anders liggen, en ben bang dat onderste kindje dat EINDELIJK hoofd omlaag lag nu weer uit mn bekken is met zijn hoofd..

    Mijn schoonzusje is ook zwanger, ze is 3,5 week eerder uitgerekend, maar ik krijg er natuurlijk 2 dus het zal amper schelen tussen onze jongens. Ik hoop wel dat zij gewoon op tijd bevalt zodat wij nog een weekje of 2 ofzo kunnen genieten van ons eerste neefje. Het wordt bij ons wel druk in mei, zoontje is van 19 mei, schoonzusje 20 mei uitgerekend en ik 15 juni uitgerekend maar verwacht wel week of 2 eerder te bevallen. Vind het eigenlijk wel prettig dat schoonmoeder zich dan niet volledig op ons zal storten maar de aandacht moet gaan verdelen :p.
     
  15. Verliefd91

    Verliefd91 Bekend lid

    29 mei 2014
    863
    13
    18
    Wat grappig dat hier meer zijn die kort op elkaar mama en ook tante worden..
    hier een zusje die eind oktober is uitgerekend vab haar eerste.. k hoop vooral dat ze lekker samen kunnen spelen, hoewel ik ook wel wat bang ben voor vergelijken inderdaad.. dat gebeurt ook bij mijn neefje en nichtje van de andere kant die elkaar krap 3 maandjes schelen.

    Hier vannacht een hele goede nacht gehad! Super goed geslapen en nauwelijks pijn gehad! Nu op de een of andere manier super gammel en moe dus een relax dagje houden met dochter die ook een beetje moe is van t zwemmen gister.

    Sorry beetje ego berichtje maar k kan gewoon niet meer alles bijbenen..
     
  16. bo1986

    bo1986 Bekend lid

    16 aug 2012
    899
    40
    28
    Hier ook nog 6 weken hoor @LW85 je bent dus niet de enige die nog even moet

    Vandaag last van nesteldrang ga zo maar eens de trapkast opruimen maar dat kan pas als mn zoontje slaapt helaas
     
  17. klaver85

    klaver85 Bekend lid

    26 nov 2014
    757
    182
    43
    Goede morgen allemaal:),

    Onze dochter en haar nichtje schelen 4 maanden en vergelijken doe ik gewoon niet aan. Twee verschillende dametjes die alles lekker op hun eigen tempo doen. Wat ik wel soms jammer vind is dat ze dezelfde cadeautjes krijgen.

    Nesteldrang heb ik op het moment ook verschikkelijk veel last van, ik heb gisteren tot tien nog kasten uitgemest. Voelde me goed, dus dan moet ik die tijd ook benutten.
     
  18. MamaLara

    MamaLara Bekend lid

    22 dec 2012
    575
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ik kan het ook niet meer bijbenen haha. Wat een gezelligheid hier :)

    @voorbereiding: ik heb yoga gedaan, vorige keer heel veel aan gehad, ik kon de weeën toen prima handelen, de hele bevalling rustig gebleven. Anderen noemden mijn bevalling heel zwaar, zelf heb ik dat niet zo ervaren. Hulde aan de yoga! Maar inderdaad, het belangrijkste is dat je je overgeeft aan wat er komt. Laat het gebeuren en vertrouw op de professionals.

    Zien jullie trouwens mijn banner nog? Ik niet nl :(
    Weet iemand waar ik dan een nieuwe kan maken?

    Vandaag 39+2
     
  19. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Wat word er veel geschreven zeg! Ik kan het ook niet meer bijhouden haha.

    @voorbereiding: bij de 1e Zwangerfit cursus gedaan. Maar heb er met de bevalling eigenlijk niets aan gehad.
    Nu geen cursus gedaan, vertrouw op mijn eigen lichaam net als de vorige keer.

    @banners; ik zie helemaal geen banners meer. Best lastig te weten hoeveel weken iemand zwanger is. :)

    @neefje / nichtje: mijn broer heeft afgelopen oktober een kleine gekregen. Ik heb met hem geen contact maar van mijn moeder hoor ik alles. Mijn moeder is erg van het vergelijken en dat vind ik wel lastig. Vooral omdat wij andere ideeën geven over opvoeden als mijn broer. Mijn moeder "mag" hierdoor meer met het kindje van mijn broer dan met onze dochter toen (en nu). Dat laat mijn moeder me maar al te graag weten.
    Mijn schoonzus is ook in oktober bevallen van een jongetje. Met hun is het contact goed en de kleintjes zullen elkaar dus ook regelmatig gaan zien. Bij mijn schoonfamilie is de "competitie" een stuk minder aanwezig.

    @kramp; sinds ik magnesium slik niet veel last meer van (daarvoor iedere nacht meerdere malen). Voel het soms nog wel wat verkrampen maar het schiet er niet echt meer in. Ik ben sowieso bekend met een lager magnesium gehalte die ik heb toen direct de tabletjes gehaald.

    @bevalling; als mij naar de bevalling gevraagd word zeg ik eerlijk dat ik het reuze mee vond vallen. Vermeld er ook dan wel even bij dat ik geen weeën had en het maar iets meer als 2 uur geduurd heeft en dat dit natuurlijk erg uitzonderlijk is ;)

    @hier; verder voel ik me nog steeds goed. Geniet nog even heerlijk van het getrappel in mijn buik.
     
  20. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Oh, we zijn het nu helemaal eens over de naam en ik heb toch zo'n zin om de naam aan iedereen te vertellen :) ben heel benieuwd wat mijn omgeving ervan vind haha.
     

Deel Deze Pagina