Ja, precies. Dus ik kan de gyn gewoon zelf bellen en een afspraak in plannen. Maar wil ik dat? Jemig... ik weet niet. Sta er gewoon niet 100% achter en vind het gewoon mega spannend. Voelt zo dubbel. Want aan de andere kant denk ik weer: Ach joh, gewoon lekker aan de clomid en dan hopelijk snel zwanger. Of in ieder geval weer kortere rondes en normale ovulaties. Maar nu had ik vanochtend in eens wat meer slijm... dus wacht het misschien nog wel een paar dagen af om te kijken of ik nu uit mezelf nog een ei ga krijgen. Ik ben al eens eerder bij de gyn geweest. Toen kreeg ik de diagnose. Maar toen ik de clomid mee kreeg bleek ik al zwanger. Dus nooit het traject in gegaan. Goh, vandaag zou mijn meest vruchtbare dag zijn volgens de banner. Nou, echt niet hoor.
Oehh ja dat word dan spannend of je je ei dan hebt een dezer dagen. Ik heb ook wat meer slijm maar nog niet zoveel dat ik denk mijn eisprong is vandaag if morgen. We wachten het af. Ik snap je wel hoor dat je nig liever met de mmm wacht. Maar als je met clomid begint is ook heel fijn.vond ik dan. Dan had ik zoiets nu word ik geholpen en weet ik of ik een kans heb of niet. Je weet dan elke keer sowieso of je een eisprong hebt of niet door middel van inwendige echos. En zo niet krijg je ietd zodat je ongedteld word. Wat je ook doet. Je moet doen wasr je je goed bij voelt.
Nou, ik had dus vandaag en gisteren een positieve ovulatietest he. Maar was echt toeval dat ik dacht van, zal ik maar eens beginnen met testen. Ik heb 0,0 slijm en dus helemaal geen symptomen verder ofzo! Dus heb echt weer het gevoel dat het geen goede eisprong is. Ik wil graag eens mijn progesteron laten prikken eigenlijk, om te kijken of dit ook echt zo is. Maarja... Ik heb de gyn gebeld!! Maar ik kan pas 19 juni terecht. Wel balen. Duurt nog mega lang. Maar aan de andere kant ook wel fijn. Kan ik het nog even deze cyclus en waarschijnlijk precies nog een cyclus de kans geven. Hopelijk kan ik de afspraak afbellen!
Ohwww raar idd. Je had wel af en toe slijm zei je. Maar dan niet zo goed natuurlijk dan normaal. Goed dat je toch ff getest hebt anders was je je eisprong misgelopen. Gewoon proberen al denk je dat het geen goede is. Je weet het maar nooit. Anders denk je achteraf had ik toch maar geprobeerd. Fijn dat je een afspraak hebt. Duurt inderdaad nog lang maar het is wat je zegt. Misschien is het dan niet meer nodig. Laten we dat hopen. Heb je aan de ene kant toch nog even de tijd zonder alle andere dingen Hier had ik gisteren een stuk meer slijm. Vanavond nog ff klussen. Deze week nog niet echt van gekomen. Drukke week gehad en waren beide erg moe. Nouw heb aardig moeten zoeken voor ik weer hier terecht kwam. Ik weet niet hoe je je andere geplaatste berichten terug kan vinden. Dat was eerst veel gemakkelijker. Dan pakte ik dat en zat ik meteen goed in het topic.
Hmmm heb net bij het afvegen na het plassen wat rood slijm op het wc papier. Neem denk ik aan dat ik mijn eisprong dan heb? Of zou kunnen hebben. Is je ei dan al gesprongen als je een ovulatiebloeding hebt? Vanmorgen wel nog geklust dus dat scheeld. Miss vanavond nog maar een keer. Kan geen kwaad. Heb ik tenminste kans mocht het zijn. Begin ook wat last van mijn buik te krijgen nu.
Zooo, hoe gaat het hier? Wij zijn met z'n twee hier nog maar actief he? Heb je vandaag je eisprong zie ik in je banner? Zou je toch niet gaan beginnen met ovulatietesten? Is zo makkelijk, haha. Ik ga volgende week starten met een natuurlijke kuur om mijn parasiet er toch nog uit te krijgen. Dus ga maandag testen maar weet bijna zeker dat die negatief gaat zijn hoor. En dan ronde 5 alweer in. Pff.... heb ook mega pms klachten nu dus wel duidelijk last van de hormonen. Ben wel benieuwd naar maandag, maar zal wel niet hoor.
Ik zei in je handtekening dat je in juni een afspraak bij de gynaecoloog hebt. Heb je nog 1x een kans om het zo te proberen. Dat is ook wel weer fijn. Ben eens benieuwd wat de test mandaag aangeeft. Maar dat is inprincipe nog te vroeg of niet? Enne nog een kuur voor de parasiet? Is ie nog niet helemaal weg. Dat is balen zeg. Ik ben eens benieuwd bij mij. Hebben 3 dagen geleden geklust voor het laatst erna niet meer. Heb wel nog meer slijm dus vanavond denk ik nog eens een gokje wagen. Ik doe bewust geen ovulatietesten omdat ik anders er te veel mee bezig ben. Mijn vriend heeft ook zoiets van wil hrt gewoon op de natuurlijke manier proberen zonder pespas allemaal. We zien wel hoe het loopt. Hij weet hoe ik ben ik maak me dan helemaal gek en erna ook hem Het is inderdaad dat wij 2 alleen nog hier iets plaatsen. Ik dacht al dat je het topic niet meer gevonden had nu alles veranderd is haha.
Nee, klopt. Ik moest even wennen aan de nieuwe layout hoor. Of ik het nou echt beter vind ben ik nog niet over uit. Maandag ben ik 10dpo. Bij mijn zoontje had ik op 9dpo al een positieve test dus geloof wel dat als ik zwanger ben, dat ik het dan wel weer. Maar toen was ik ook al bij 9dpo misselijk dus eigenlijk weet ik zondag al wel of ik zwanger ben of niet. Maar daar had ik ook na de eisprong de hele tijd gevoelige tepels en dat heb ik nu al niet dus denk dat het niet raak is. Inderdaad, 19 juni naar de gyn. Dus nog precies 1 ronde zelf proberen. Ben benieuwd. hoop niet dat dat een hele lange ronde is want dan ben ik precies ongesteld als ik daar ben. Dan moet ik de afspraak weer afbellen denk ik he? Nee, de parasiet is er gewoon niet uit. Zo balen. Mega zware ab kuur gehad en dan nog steeds niet. Dus hoop dat deze kuur wel gaat helpen. Ik denk dat als je vruchtbaar slijm hebt, dat je dan nog wel voor je ei zit of niet? Staat je banner nu op 35 dagen of niet?
Mijn banner staat nog op 35 dagen. Ik laat hem gewoon staan. Elke ronde is toch weer anders. We merken het allemaal wel. Wel vandaag nog geklust. Laatste 3 dagen niet helaas maarja anders volgende ronde weer. Balen zeg dat die parasiet er nog niet uit is. Vooral als je al een zware ab kuur gehad hebt. Hoop dat deze kuur helpt. Hoop tuurlijk dat je voor de afspraak zwanger bent. Maar ik dacht dat ik zelfs een inwendige echo heb gehad toen ik ongesteld was. Moest een keer dacht ik maar weet het niet 100% zeker. Gewoon de afspraak doorlaten gaan. Wie weet hoelang je dan weer moet wachten. Ze kunnen toch al dingen na kijken denk ik en bespreken en erna een vervolg afspraak maken. Maar je ronde is pas over als je ongesteld bent he. Wie weet als je nu zwanger zou zijn of een andere keer reageert je lijf anders. Merk je misschien pas later symptomen of andere. Alleen dat wachten duurt altijd zolang zeg.
Ja? Jij zou wel gewoon gaan bij een menstruatie? Nou ja, misschien is helemaal niet aan de orde. Even wachten wanneer ik deze ronde ongesteld word, want vorige keer was het in eens ook 2 dagen later. Dat hoop ik nu niet. Zou nu al op een cyclus van 40 dagen uitkomen en anders dan op 42 zelfs. Mja, we wachten af. Ben erg benieuwd naar mijn test van maandag. Ergens hoop ik ook maar dat het niet raak is, dan kan ik eerst nog even aan mijn gezondheid en die parasiet werken. Wanneer ga jij testen? Ook op 10 dpo?
Ik lees wel mee, maar reageer niet zoveel. Maar kon het nu niet laten. Ik had vandaag intake in het zkh en ook een afspraak voor echos gemaakt. Die van mij staat ook ongeveer rond de menstruatie dus heb gevraagd of dat een probleem was maar ze drukte me op het hart daarvoor niet af te zeggen. Ze kunnen alles gewoon zien en ze hebben vaker ongestelde vrouwen dus absoluut geen probleem!
Ik ben ook heel benieuwd naar je test van maandag! hoop voor je dat deze positief is. Al heb je zelf al het gevoel het zal niks worden. Miss maakt dit het iets minder moeilijk als het dan ook zo is. Maar de teleurstelling blijft toch groot. Hopelijk is je cyclus niet weer iets langer. Zou eens fijn zijn als deze hetzelfde is of miss 1-2 dagen korter als de vorige. Maar snap ook heel goed dat je de parasiet eerst weg wilt hebben, je weet niet wat het met je kindje kan doen als je zwanger zou zijn. Hopelijk werkt deze kuur wel heel goed. Ik weet nog niet wanneer ik ga testen. Ik denk pas op dag 35. Eerder heeft het bij mij geen zin. Wat ik wel deze week had. Heb niet elke dag getemperatuurd omdat ik het soms vergeten was. En ja als ik al op ben heeft het geen zin meer. normaal is mijn temperatuur 36.6 36.7 en nu heb ik hem deze week 1x 36.1 gehad en 1x 36.3 kan het zijn dat ik toen mijn ei heb gehad? normaal is je temp dan hoger toch?
Nee ik zou inderdaad je afspraak niet afzeggen. Ik ben ook 1-2 ongesteld geweest toen ik een inwendige echo kreeg. Dacht dat ik 1x het zelfs ook moest zijn om bepaalde redenen. Ze maken dat inderdaad vaker mee zeiden ze me toen ook al. Maar het is eerder voor je eigen idee dat je het niet zo prettig vind. Ben eens benieuwd wat ze zien op de echo.
Ja, het is inderdaad eerder voor mijn eigen idee ja. Nou ja, we wachten het af. Misschien ben ik niet eens ongesteld! Vraag mij af of ze wel de pcos kunnen zien op het moment dat je ongesteld bent? Of de echo dan uberhaupt wel nut heeft zeg maar? Maandag testen inderdaad. Vind het ergens toch wel spannend. Maar weet eigenlijk wel zeker van niet hoor. Maar we wachten af... Ik heb mijn hoop eerst op jou gevestigd en dan kom ik er achteraan, haha. Hoe gaat het met de rest?
Nou, mijn echo is om o.a. Dat vast te stellen dus dat neem ik wel aan haha Hier gaat het wel oke. Afgelopen woensdag mijn intake in het zkh gehad en over 3wkn dus tweede overleg bij de gyn. Daarna gaan we beslissen of we op de natuurlijke manier verder willen, of dat we toch interventie willen door het zkh.
Dus eigenlijk had je vandaag alleen een gesprek maar nog geen echo? bij ons is de eerste afspraak ook meteen een onderzoek (zei de assistent aan de telefoon). Dus over 3 weken krijg je nu de echo? Heb je er al ideeen over? Of je door wil gaan of toch op de natuurlijke manier wil proberen?
@Pitahaya Eergisteren dus Hier is de volgorde iets anders blijkbaar. Ik heb eerst vragenlijsten thuis gestuurd gekregen, voor mijn man en mij. Deze heb ik opgestuurd en daarna kreeg ik een telefoontje om een afspraak te maken. Deze eerste afspraak is met de fertiliteitsvpk die met ons de vragenlijsten heeft doorgesproken, met ons gesproken heeft over wensen en verwachtingen en n.a.v. De vragenlijsten met ons gekeken heeft welk onderzoek nodig was. Omdat mijn cyclus nu stabiel is willen ze nog even wachten met bloedprikken voor hormonen, wel hebben ze standaard op chlamydia geprikt. En voor mijn man moeten we minimaal een week voor de afspraak semen inleveren. Vandaar ook pas over 3 weken. Volgende week is mijn vruchtbare periode en die wil ik niet missen voor semenonderzoek dus week erna inleveren. Over 3 weken zien we dus pas de gyn die ons gaat begeleiden, doen ze inwendig onderzoek en dan kunnen we dan al het onderzoek in 1x bespreken, plus onze eigen wensen en verwachtingen. Als er geen afwijkingen blijken uit het onderzoek wil ik denk ik tot November nog zelf proberen, mits mijn cyclus regelmatig blijft zoals nu. Dan ga ik mee met de redenatie van mijn man dat we eigenlijk pas sinds November kans maken op een goede zwangerschap en mbv ovulatietesten doorgaan. Als er wel iets uit de onderzoeken komt dan zal het er vanaf hangen wat er uit komt natuurlijk
@Pitahaya nou de hoop moet he ook niet op mij vestigen hahaha. Ik heb zelf het gevoel dat het niet gaat lukken een 2e. We wachten het maar af. Wie weet gebeurt er bij ons allemaal nog een wonder en lukt het zo. Heb vandaag teunisbloemolie gehaald. Bij de etos zijn die 1+1. Eerst die 2 potjes eens proberen om te kijken of het helpt. Kan je dat alleen maar slikken tot aan je ovulatie of ook langer. Op het potje staat er niks over. Alleen 2 pilletjes per dag. Nog 3 daagjes kan jij testen!!! @Littlegirl1989 voor jou ook allemaal spannend. Ik heb de eerste keer toen ik er kwam allemaal onderzoeken gehad om te kijken of ik pcos had. Uitstrijkje laten maken, inwendige echo, bloed prikken en alles. Vragenlijst meegekregen die hebben er samen met mijn vriend erbij de keer erop besproken en hij moest ook de keer erop een potje inleveren. En toen gestart met de clomid. Elke ziekenhuis heeft misschiejln zijn eigen manier van werken welke volgorde. Uiteindelijk blijft het toch hetzelfde. Je geeft jezelf toch nog best lang de tijd om zelf te proberen. Wie weet lukt het ook wel in die tijd.
Ja, ik snap het wel hoor. Ik weet ook niet of ik na 19 juni wel die molen in ga. Misschien doe ik wel alleen een echo en zeg ik dan van ik kom over een half jaar wel weer terug. Vind het nogal wat namelijk ook. En ben depressie-gevoelig dus die clomid is misschien ook niet zo mijn ding. Ja, hier nog 2 dagen om te mogen testen maar verwacht er nog steeds niks van hoor.
Oh en teunisbloemolie mag je inderdaad alleen tot de eisprong slikken! Heb het vorige cyclus geslikt maar hielp hier niks.