Ver verkoudheid betekende bij mij elke keer een goede zwangerschap! De baby trekt als het ware je weerstand uit je. Ik hoop bij jullie ook!!
Wat spannend mama en wies dat jullie het gevoel hebben dat het raak is. Zijn jullie al eerder zwanger geweest? Vorige keer bij de cryo had ik binnen een paar dagen een licht misselijk gevoel en had ik hoofdpijn. Na 1 week voelde ik mij anders, toen getest en deze was positief, dit hield 4 dagen aan, helaas werden de streepjes minder tot uiteindelijk negatief... Vind het nu lastig om er iets van te zeggen zo vroeg... lastig! 1982justme, de ochtend van de terugplaatsing was het al begonnen... tot nu toe weinig verbetering na 4 dagen. Hoop dat je gelijk hebt. Ik zie dat jij pril zwanger bent? Gefeliciteerd! Wanneer heb je de echo?
Ik mocht een week na de tp, ook cryo van 5 dagen oud, al bloedonderzoek laten doen (wel in België). Heb toen wel 2x bloedonderzoek moeten laten doen want de eerste keer was de waarde nog precies te laag naar hun normen. Ik heb ook lang menstruatieachtige krampen gehad. Constant naar de wc gaan om te zien of er geen bloed was. Veel sterkte in je wachttijd en hopelijk goed nieuws binnenkort!
@Marissie82 Ik hoop het ook voor jullie. Ik heb nog geen afspraak voor echo omdat ik nu in de molen zit voor wat anders. Word vandaag geopereerd aan een cyste bij mn schaamlip. Zat er ineens en doet toch zeer, dus gister naar hap en vandaag meteen geopereerd. Als dat achter de rug is zal ik wel even afspraak maken voor echo. Hopen dat de kleine er niks van meekrijgt.
Ja ik ben al 4 x eerder zwanger geweest, 1 x wist ik het niet kwam ik pas achter bij de miskraam dus die tel ik niet echt mee. En 2 x een.bbz waarbij 1 eileider verwijderd en 1 goede zwangerschap waaruit onze zoon is geboren. En jij?
Ow sorry had over je laatste zinnetje heen gelezen dus 1 x zwanger geweest. Ik.hoop echt voor jedat t deze x weer is gelukt Blijft spannend he ik tel echt de dagen af.
Ik nog niet, wij moesten meteen aan ICSI beginnen. Dit is nu de 3e poging. 1 verse gehad en 1 cryo. Bij de cryo wel een paar dagen een positieve test, maar uiteindelijk werden de streepjes minder tot niks. Helaas. Hoop deze cryo meer geluk, maar reken op niks. Wat ik voelde bij de cryo heb ik nu niet... het wachten is verschrikkelijk
Ow en meestal klopt je eigen gevoel toch wel he. Heb je al getest? De iui js morgen pas een week geleden dus bij mij heedt testen nog geen zin.
Ok, wanneer mag jij testen? Ik heb vanmorgen negatief getest. Nu 6 dagen na tp... denk je dat het nog positief kan worden?
Ja 6 dgn na terugplaatsing is nog wrg vroeg he dus kan toch nog alle kanten op. Officieel pas volgende week maandag
Ja gisteren kreeg ik krampen en eigenlijk al 2 dagen bruin verlies dus eigenlijk voelde ik al wel dat het game over was maar vanmorgen bij het toilet bezoek de rode duivels. Nu moeten we weer gaan starten met de injecties ect. Dus daar gaat nu weer een maandje of 2.5 overheen voor we onze 3de terugplaatsing zullen hebben. En hoe gaat het met jou?
Aahhhh jeetje dat is balen zeg wat vreselijk dat dat zo lang moet duren. Ja ik voel nogniks behalve dat ik vandaag grieperig ben maar dat zal er niks mee te maken hebrbn. Ben wel begonnen met testen zodat ik weet wanneer de ovitrelle eruit is.
Shit! Hoeveelste tp was dit? Heb je nog veel cryo's? Sterkte! Ik gebruik progynova en utrogestan, pas als ik stop ga ik bloeden, moet dus nog even geduld hebben...
Ik heb voor nu ff de action die zijn t.goedkoopste en als ik zeker denk te weten dat t raak is zal ik nog wel.die van de kruidvat kopen . Ja voor nu is tie positief maar das echt de ovitrelle nog hoor. Zit nu 9 dagen na de ovitrelle en 7 dgn na de iui. T gaat mij er meer om dat als ik t weekend een test doe en die is toevallig positief dat ik weet of t een zwangerschap is of de ovitrelle
Dag dames, Ik zag dit topic en wil even wat vragen aan jullie Ik heb vrijdag (28-4) de punctie gehad en zondag (30-4) de terugplaatsing van een dag 2 embryo 4 cellig ( mooi op schema dus) nu werd ik van acht wakker met verschrikkelijk zeurende pijn.. Paracetamol ingenomen even gewacht, werd toen licht misselijk en ben maar weer gaan slapen. Nu werd ik vanmorgen wakker met weer die zeurderige pijn.. Maar deze x hield het een uur aan. Nu is het eindelijk weg.. Lijkt me niet dat het van een innesteling kan zijn zo vroeg of wel? Zit nu 3 dagen na de tp en 5 na punctie. Gebruik wel utrogeston bollen