Ik zou ook combineren. Heb zelf eigenlijk altijd de afspraken gecombineerd. Zowel de controle met 3 jaar (was de controle van 3 maanden van zoon) als die van bijna 4 jaar (14 maanden controle bij zoon). En ik ga ook zeker de volgende controles van zoon met de jongste combineren. Ga echt niet onnodig vaker naar het consultatiebureau. Er is voldoende speelgoed voor de lopende/kruipende kinderen en je baby kan gewoon in de maxicosi blijven wanneer je met je oudste bezig bent. Daarbij gaat het om de controle van 4 jaar toch? Dan kan je oudste als het goed is zichzelf al ver aan en uit kleden. Geen probleem dus. Lekker verkassen. En gefeliciteerd alvast met je kleintje! Lekker genieten binnenkort!
Hier word mijn dochter elke keer om de 2 maanden opgeroepen. Ze willen haar in de gaten houden omdat ze te hard groeit. Ikzelf vind het totaal niet nodig want ze loopt daarvoor bij de kinderarts in het ziekenhuis. Vaccinaties krijgt ze niet dus vind het onzin dat ze ons steeds zo vaak willen laten komen. (Broer en zus hebben kantje boord gelegen door vaccins en zij meer dan 85% kans heeft ook kantje boord te komen liggen ivm allergie) Heb dit al meerdere malen aangegeven dat ze in het ziekenhuis loopt voor haar te harde groei. Ik bel dus steeds het consultatiebureau af en kom 1 keer in de 8 maanden tijd nu. Want ze loopt het ziekenhuis al plat en bij het consultatiebureau krijg ik steeds hetzelfde te horen. Met 3.5 jaar a 4 jaar worden ze inderdaad opgeroepen voor hun laatste consultatiebureau bezoekje. Daarna worden ze overgenomen door het ggd.
Ff inbreken hoor. Met 3 jaar moeten ze dus ook, en dan ook voor een oogtest? Zoontje wordt namelijk over 2 weken 3 jaar maar heb nog niks gehoord. Ben 34 weken zwanger van een tweeling dus ga liever nog even voor ze geboren zijn dan in de kraamweek of de periode daarna. Vandaag maar eens bellen voor een afspraak op korte termijn!
In die boekjes van het consulatiebureau staat altijd wanneer ze moeten komen en wat je dan kan verwachten. Als je daar inkijkt zie je staan dat ze inderdaad een oogtest gaan doen en er zit een plaatje bij om de figuurtjes vast te oefenen van te voren.
Niet iedere CB doet dat. Hier niet met drie jaar opgeroepen, maar met drie jaar en negen maanden. Vanwege drukte en als er geen bijzonderheden zijn dan slaan ze wat over. Ik heb er niet over geklaagd overigens