16 t/m 31 december 2017

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Niqi86, 11 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    En dank je wel!ik laat weten hoe t was natuurlijk
     
  2. Juni

    Juni Fanatiek lid

    11 jan 2007
    1.562
    140
    63
    Leuk dat je familie zo blij is! Moeders hebben daar een zintuig voor he, ik vind het ook heel moeilijk om het voor mijn moeder verborgen te houden.

    Die goede reukzin is ook vreselijk ja! Vanmorgen toen ik mijn dochters naar school bracht, hing daar precies een vreemde geur; ik heb me snel weer naar de auto gehaast, werd helemaal misselijk.
     
  3. Me1991

    Me1991 Lid

    29 apr 2017
    38
    15
    8
    Vrouw
    Hallo dames, bedankt voor jullie lieve reacties! Dat doet me enorm goed. Het was gelukkig een keer en nu is er niets meer gekomen tot nu toe. Ik ben weer een beetje geruster!
     
  4. Curagirl

    Curagirl Actief lid

    23 apr 2017
    176
    140
    43
    Vrouw
    Hoi Allemaal!

    Mag ik erbij? :)

    Net een spoed echo laten maken omdat ik ontzettende steken in mijn buik had aan 1 kant. (Vermoeden Buitenbaarmoederlijk)
    Gelukkig zagen we een zakje van 8mm in mijn baarmoeder en als alles goed gaat, word ik eind december voor het eerst mama! Spannend!! :)

    Xx Liefs
     
  5. Curagirl

    Curagirl Actief lid

    23 apr 2017
    176
    140
    43
    Vrouw
    Dat had ik ook 3 dagen lang... het bleef bruin, vandaag ineens enorme steken in mijn linkerzij dus een spoedecho gedaan, wat denk je; alles nog op de goede plek! Gyn zei tegen me dat bruin bloed 'ok' is!
    Ik duim voor je
     
  6. Me1991

    Me1991 Lid

    29 apr 2017
    38
    15
    8
    Vrouw
    @Curagirl tuurlijk ben je welkom! Wat fijn dat alles op de goed plek zit!
     
  7. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    @Curagirl Welkom! Wat fijn dat het goed zit. Wat is je uitgerekende datum?
     
  8. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    @Me1991 Hopelijk is het nu goed. Maar je krijgt niet eerder een echo om het te controleren?
     
  9. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    Krijg de hele tijd geen mailtjes meer als hier een berichtje word geplaatst dus vergeet t soms !

    Heb even een vraagje:
    Hebben jullie soms ook steekjes in een keer onder bij je baarmoeder?
    Gister had ik een te volle baas maar op t werk kan ik niet altijd meteen na de wc. Maar toen ik ging was t plassen al super gevoelig. Beetje zo een gevoel als net na de punctie. En daarna kon ik nog amper lopen en staan. Super raar gevoel ook pijnlijk en best vervelend mn buik stond ook bol.

    Hoe is het met de rest veel kwaaltjes of valt t nog mee?
     
  10. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    welkom!
     
  11. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    vanmorgen de controle gehad bij de gyn ! helemaal geen leuk mens, had zo een haast.. maar!!!! er is een hartje en het zag er verder goed uit :) nu bellen naar de verloskundige voor de termijnecho ..

    ik zie intussen wel groen van misselijkheid blehh je krijgt er niets voor, alleen de tip om regelmatig te eten. als je last van maagzuur hebt, rennies of gaviscon nemen. oh ja en de opmerking, kijk maar naar de echo dan weet je waarvoor je het doet... wordt je daar gaar van pffff :confused:
    maar positief nieuws dus :)
     
  12. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    vervelend meis, let er goed op dat het geen blaasontsteking is. die schijn je redelijk snel te kunnen oplopen nu! dus als je dit gevoel blijft houden, even een plasje inleveren bij de huisarts dan weet je het meteen.

    Ik ben vooral misselijk, de hele dag door. probeer wel kleine beetjes te eten maar krijg meteen daarna maagzuur.. en die luchtjes overal om je heen ..... ik wist niet dat alles zo stonk haha parfum, eten, zweet, poep. alleen buiten ruikt het redelijk fris haha ze zeggen dat je klachten kunnen samenhangen met de hoogte van je HCG.die was bij mij bij 4w +6d al 8300 dus die zit nu boven de 200.000 als hij iedere 2-3 dagen verdubbeld. ik hoop zo dat hij niet nog hoger zal worden en daarmee de misselijkheid opschroeft :)
     
  13. Me1991

    Me1991 Lid

    29 apr 2017
    38
    15
    8
    Vrouw
    @Elisabetta nee ik heb mijn eerste echo 17 mei. Wel spannend hoor!

    Wat grappig om te lezen dat iedereen last heeft van exact dezelfde misselijkheid. Vooral het maagzuur is vreselijk he blegh
     
  14. Curagirl

    Curagirl Actief lid

    23 apr 2017
    176
    140
    43
    Vrouw
    Met mijn eigen uitrekenskills en een beetje hulp van google: 28/29december..
    Maar geen officiele datum van de gyn gehad nog. Ik moet over 2 weken terug, dan ben ik als het goed is 8wk.
     
  15. Dex1989

    Dex1989 Bekend lid

    21 dec 2016
    924
    651
    93
    Vrouw
    Goed nieuws meis, lekker genieten nu!!

    Maagzuur heb ik eigenlijk niet echt, alleen ben ik wel behoorlijk misselijk. Veel last van kokhalzen. Vandaag is wel een pittig dagje.. heel moe, dizzy, misselijk, gewoon even echt zwanger maar pfff! Mn buik raakt de laatste dagen ook steeds meer opgezet, broek zit nu standaard met een elastiek vast, maar vandaag heb ik hem achter mn bureau maar gewoon los gedaan.. dat wordt wat straks!
     
  16. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    dank je! de komende 2 weken zijn voor ons nog wel spannend ivm de eerdere MA bij 8.5 week maar we zijn positief hoor!
    oh ja zo een elastiekje! die optie helemaal vergeten, mijn broek staat gewoon open onder mijn trui haha :D
     
  17. anniko

    anniko Actief lid

    10 dec 2015
    437
    153
    43
    NULL
    Den Haag
    Hoi dames! Groetjes uit Polen! :)
    Heb vandaag weer een echo gehad en alles ziet er goed uit, mijn beeb is al 12,4mm groot en het hartje klopt super. Ook is mijn HCG en progesteron heel goed, dus... ff geen zorgen maken. Volgende week donderdag weer een echo :p

    @Curagirl @Dex1989 @Number2 gefeliciteerd met jullie goede echo's!

    @Number2 op een gegeven moment gaat je HCG niet meer verdubbelen. Hier kan je de waarden zien: http://www.ovulatie-berekenen.com/hcg-waarden/
    Dus bij 6w6d is je HCG zeker tussen de 1080 tot 56,500. Mijn HCG bij 7w1d was meer dan 127,000.

    @Kimm17 Die steken bij een te volle blaas - ik heb precies hetzelfde en denk iedere keer ook meteen aan de pijn na de punctie. Onze barmoeders zijn nu gewoon extra gevoelig!
     
  18. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    @Number2 haha moet er wel om lachen hoe je je kwaaltjes omschrijft!
    Hier ook snel misselijk als ik niet optijd eet vooral smorgens vroeg is t een hel.
    En sommige luchtjes zijn idd niet te harden vooral zweet enzo. Dat Is niet te verdragen haha

    @anniko blijkbaar kan overstimulatie nog steeds optreden als je niet genoeg drinkt en rustig aan doet. Dus Heb zo een vermoeden dat dat het is.
    Maandag een telefonisch gesprek met t ziekenhuis ff na vragen of t klopt.
     
  19. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    Nog even doorbijten allemaal... hopelijk voelen we ons in het tweede trimester beter. Ik gebruik homeopathische middeltjes tegen de misselijkheid en dat werkt best oké (Okugest van VSM en druppels Nux Vomica van Dr.Vogel). Ik hoef gelukkig niet te spugen en ik kan nog ongeveer alles eten. Maar nu vooral intens moe. Het voelt alsof ik een hele nacht niet heb geslapen, dat brakke en gammele gevoel. Vanavond maar weer op tijd op bed. Gaaaaaaap ;)
     
  20. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    Hi vakantiegangster! Wat fijn dat jullie kleintje het zo goed doet!! Wat de hcg betreft en dat tabelletje dat klopt, alleen mijn hcg is veel hoger dan mijn zw duur, vanaf 4 w en 6d is deze 5 keer verdubbelt dus zit rond de 200.000 al...maar als t maar stopt met verdubbelen dan is t goed. De gyn gaf ook aan dat ik veel hcg maak dus daarom is t al vroeg hoog,
    Schijnt geen probleem te zijn behalve dat je vroeg klachten krijgt haha
     

Deel Deze Pagina