Hallo Allen, Mijn vriend en ik hebben een kinderwens, ik ben dan ook gestopt met de pil en ben nu 1x ongesteld geweest na de bloeding van de pil. Dus het is allemaal nog nieuw en zijn nog maar kort bezig. Nu heb ik alleen wat vraagtekens bij de vruchtbaarheid (klink lullig misschien) van mijn vriend. Hij heeft namelijk geen "zichtbare" ballen. Zoals ik van van exen weet hangen de ballen buiten het lichaam, maar mijn huidige vriend heeft dit niet. Het is glad zeg maar. Hier hebben we het al wel over gehad en hij geeft aan dat hij niet weet hoe dit kan, hij weet niet beter dan dat dit zo is. Ik weet dat er verminderde kans op vruchtbaarheid is als de teelballen niet ingedaald zijn, maar kan het ook zijn dat hij ze helemaal niet heeft en dus onvruchtbaar is? Omdat hij ook geen balzak heeft of "los" vel waar ze in "horen" te hangen. En hoe groot is die kans dan? Buiten dat werkt alles wel na behoren. Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.
Ik zou hiermee naar een dokter gaan. Want zoals je zelf al schrijft kan het zijn dat hij vermindert vruchtbaar is.
Wat raar dat dit nog nooit is opgemerkt door iemand in zijn verleden. De ballen hangen buiten het lichaam om de temperatuur beter te kunnen afstellen. Zaadjes die in een bal groeien die IN het lichaam van een man blijft zitten, sterven af omdat het daar te warm is.
Ik zou inderdaad naar de huisarts gaan. Misschien om een zaadonderzoek vragen om te kijken of er wel levende zaadcellen te vinden zijn?
Als zijn ballen inderdaad niet buiten zijn lichaam in de balzak hangen, is dat een reden om naar de huisarts te gaan.