Dit schreef ik Zonder fanatiek sporten. Lijkt me niet handig met mijn hart. Maar er is voldoende anders hoor, wat dacht je van gewoonrustig oefeningen doen of wandelen of dat soort dingen
Killerbody is haar term he ik hoef echt niet overal spieren en weet k veel wat net of ik zo uit de fitness kom. Gewoon mijn lichaam van een paar maanden terug, 54 kilo mooi slank.
Heel eerlijk? Ik denk dat ze dat niet doet omdat ze gewoon geen hart ritme stoornis heeft. Ik heb zelf ook een hart ritme stoornis en een hoge bloeddruk en de enige beweging die ik mag doen is op een rustig tempo fietsen, wandelen en Yoga, ik mag absoluut geen inspannende dingen doen. Maar goed, ze is alleen gefocust op kilo's en denkt niet aan haar gezondheid
Helemaal mee eens! Sommige mensen komen gewoon niet tot nauwelijks aan. Is ook niet altijd fijn. De ander moet wat meer opletten, maar het gaat vooral om het gezond eten en niet in extreme. Dus ga nu eerst gezonder eten, mogelijk val je daar al van af. Zo niet, dan is dit ook een gezond gewicht en voel je je beter omdat je gezonder eet.
Klopt. En veel vrouwen moeten gewoon ook op den duur accepteren dat je niet je hele leven kan blijven wegen wat je op je 20e woog. Je lichaam veranderd nu eenmaal. Zeker na 1 of meerdere zwangerschappen. Ik heb heel lang rond de 55 gewogen. Nu weeg ik rond de 60. Zolang ik me fit voel en m'n BMI goed is, is dat prima. Je kan niet je hele leven een meisjeslichaam houden.
Heb je er wel eens bij stil gestaan dat dàt ook de reden kan zijn dat je je niet zo lekker in je lijf voelt zitten? Dat zijn inderdaad geen gezonde dingen. Daar krijg je een behoorlijk fluctuerende suikerspiegel van, met hoge pieken en dalen. Nogmaals: ik denk dat je dan gewoon beter een gezond eetpatroon kunt aannemen, zonder al dat snoepen. Maar als je dan echt een boek of programma wil volgen, zodat je er niet bij na hoeft te denken, dan zou ik alsnog voor een ander boek gaan. Het programma van Killer Body is echt voor een groot deen gebaseerd op krachttraining en intensief sporten. Aangezien jij dat niet gaat doen i.v.m. je hart, kan je beter een ander programma uitkiezen. Ik ben er zelf totaal niet in thuis, want ik heb nog nooit een dieet gevolgd, maar volgens mij zijn er zat van zulke boeken in de bieb te leen.
Volgens mij lukt het jou niet goed om te lezen lanananana. a) ik beweer niets. Ik zeg alleen dat je cardioloog het denk ik niet goed vind als je je lichaam on stress toestand brengt. ALS je flink gaat sporten en ALS je zo weinig calorieën binnen krijgt. Daarnaast als je jouw eerste post leest heb je het toch het over het volgen van de Killer Body methode en niet alleen over de eetschema's. Ik kan begrijpen dat het lastig is om met kritiek om te gaan, zeker als je daar ook helemaal niet op zit te wachten. Daarmee wil ik je ook zeggen. Stom van mij dat ik überhaupt hebt geprobeerd meedenkend te reageren. Dat is en was heel het doel van je topic niet. Je zocht alleen mensen die met je mee willen doen. Ik zeg: ik neem al mijn woorden terug en wens je veel succes en plezier en hoop dat je een hoop meiden kan vinden die met je mee doen. En dit is niet sarcastisch bedoelt hoor.
Ja ik ben net naar de bioboerderij geweest en heb besloten een paar dingen sowieso uit te bannen. Chocola chocola en chocola. En verder chips snoep koek cake ijs etc. en nee ook niet voorlopig met mate, gewoon ff niet. Daarvoor in de plaats ben ik gezonde muesli aan het maken allemaal gekoht bij de biowinkel, tussendoortjes in de vorm van noten, zadencrackers en fruit enzo
@Aszz weegt geen 54 kilo, en het eerste wat je af leert als je (fanatiek) gaat sporten is dat je niet - alleen - naar gewicht moet kijken. Wil je afvallen, bereken je je kcal behoefte em ga je daar iets onder zitten. Een dieet werkt niet, een lifestyle zoals aszz heeft wel. Aszz ziet er goed uit omdat ze er heel hard voor heeft gewerkt en dit op een gezonde manier heeft gedaan. Sporters willen vaak juist zwaarder worden. Want zwaarder betekend meer spieren ik begrijp dat ik tegen de muur praat, maar goed wilde het toch gezegd hebben.
Ik snap dat je je vast wil houden aan het aantal kilogrammen want dat DEED ik ook. Ik snoepte veel te veel en at teveel avondeten en brood. Toen ik alles geschrapt had en Een dieet had samengesteld voor mezelf, ben ik erbij gaan lopen. Eerst gewoon wandelen, toen snelwandelen en nu hardlopen (ben een half jaar geleden begonnen). Ik ben de eerste maanden echt wel gefrustreerd geweest omdat ik echt niet snel (genoeg naar mn zin) kilo's kwijt raakte. Je moet anders gaan eten en wat bij mij bijv heel goed hielp is dat ik mn taille 1 keer per week ging opmeten, want in centimeters raakte ik wel veel kwijt. Daardoor bleef ik moed houden. Ik ben nu 20 kilo kwijt, maar eerlijk gezegd als je me ziet ben ik voor mijn gevoel wel 25/30 kilo kwijt. Heb een totaal ander lichaam gekregen, mijn benen zijn mooi en door het lopen ben ik ook mijn (dikke) buik kwijt geraakt. Echt helemaal plat is ie niet, maar hee ik ben al 42, en had nooit gedacht dat het me zou lukken. Mijn benen zijn nu echt gespierd. Is lopen niks voor jou? Ik ben wel heel streng geweest: elke dag 6,5 kilometer weer of geen weer. Ik dacht dat ik er geen tijd voor kon maken, maar dat heb ik gewoon gedaan. Geen excuses. Ik heb dan geen killerbody maar ik vind Fajah ook niet echt een voorbeeld moet ik zeggen
wat goed van jou meiklokje daar heb ik diep respect voor. Ikdenk dat ik als ik stop met al die zoete ellende en idd meer ga bewegen, ik heb al een soort verbondje gesloten met de hond van de buren, het nog weleens erg goed kan gaan komen voor de zomer
Ja ik ga me er wat in verdiepen. Vanavond eet ik kikkererwtenmeelwraps met zalm, huttenkase, gekookte eieren en wat zoete aardappel.
Lanalanalana wat fijn om te lezen dat je met gezonder eten bezig bent. Zorg goed voor jezelf dan straal je dat ook uit.
Dan is de oplossing dat gevreet te schrappen, niet om een crashdieet te gaan volgen, want meer is het niet. Zeker met hartproblemen is dat het slechtste wat je kunt doen. Maar goed, blijkbaar interesseert dat je niet want je HA heeft ooit gezegd dat 45 kg prima was? Diegene is vast alwetend dan. Doe wat je niet laten kunt.
Iedereen geeft je tips en je wuift alles weg, dus daarom: doe wat je niet laten kunt. Natuurlijk is het prima om haar recepten als leidraad te houden, maar je moet gezond eten, en enkel dieet is eh, karig.
Dat denk ik ook.. dat denk ik nog wel van meer dingen die ze schrijft. Ik denk dat ze na de rel in het Linda topic gewoon weer aandacht wil mbt gewicht en het nu op deze manier probeert.