Kan van zoveel dingen zijn. Ik heb maanden gehad waarbij ik de meest gekke dingen had waarvan je 100% zeker zou zeggen; jij bent zwanger. Kan niet anders. En dat was ik dan nooit. Lastige is dat pms klachten vaak vergelijkbaar kúnnen zijn, of bijv misselijkheid van een buikgriepje etc.
Nou ik zie wel wat hoor! Op de laptop zie ik het inderdaad niet goed, maar op mijn telefoon zie ik het streepje vrij duidelijk. Ik ben benieuwd naar jouw volgende test! Ik denk ook dat je het beste morgenochtend kunt testen. Ik vind de testen van de Kruidvat het fijnst.
Ik zou ook pas morgenochtend testen. Zelf heb ik allebei de testen dit keer gebruikt en vond ze allebei prima. Spannend hoor!!! Succes met testen!
Ff rare vraag nu een dag voor nod baadmoederhals zit heel hoog en naar achter gekanteld en is zacht . Normaal zou t toch laag moeten zitten
Blijft fijn om te lezen hè! Gefeliciteerd Ik wil ooooook testen. (En ergens ook niet haha) Kan iemand de tijd doorspoelen?
@Rainbow88 ik zie ook heel vaag iets gedrukt staan, spannend! En wat voel je allemaal? Ik nu 7 dpo maar voel helemaal niet zoveel als normaal haha, alleen net op het randje van me rug naar kont een soort zenuwknel gevoel maar kan zijn omdat me lichaam toe is aan vakantie haha
Ik heb dat momenteel ook,gisteren laag en nu hoog/zacht en einde loopt beetje schuin naar achter Las als je ongesteld gaat worden dat hij weer lager komt te zitten
Proficiat JoyNoa!! Nicole, ik voel bijna niks eigenlijk.. Als ik ongesteld moet worden heb ik enkele dagen voordien krampen, krijg ik puistjes in mijn gezicht maar nu nog niks.. Vorige zs was mijn enige zs-symptoom (Dat ik me kan herinneren) dat ik veel moest plassen
Dat had ik ook en toen bleek ik dus zwanger.. Even een vraagje, zou ik nog hoop houden? Heb geen bruin roze verlies meer en heb wel nog redelijk veel afscheiding.. test was wel negatief vanmorgen.
@KleinMeisje93, ik denk dat de test al wel positief had moeten zijn. Misschien zet je menstruatie nog door, komt het nu alleen langzaam op gang. @Lovingmyboy, dat is inderdaad wel heel kort. Zou het geen innesteling zijn? @Rainbow88 dank je! Heb jij nog getest? @cynmark29 dank je! Ik heb eerlijk gezegd helemaal geen verstand van de stand van de baarmoeder... @LVtje thanks! Kon het soms maar he? De tijd doorspoelen hihi
Zit op 11 DPO.. dus geen idee.. Innesteling vind plaats tussen 6/12 dpo.. dus het kan nog blijf gewoon nog hoop houden haha.
Ooooh dan kan het zeker nog wel. Ik dacht dat je 1 dag overtijd was (en dus op 15DPO zat). Ik ga nog voor je duimen!