Ja is helemaal waar. Twee kindjes is wel "makkelijker" en financieel gezien ook beter ja. Ga er vanuit dat het bij ons ook bij twee kindjes blijft.
@Lovely29 wat fijn dat jullie het zo hebben kunnen regelen met je schoonouders. En een extra centje is nooit verkeerd. Wij gaan tijdelijk iets huren mochten we niet optijd een nieuw huis hebben. Ik zie het niet zitten om bij familie in te wonen, ookal is het maar tijdelijk. @Sado, daarom ben ik ook van plan om extra te genieten van aankomende zwangerschap. Alhoewel het wel anders word omdat je al een kleintje heb om voor te zorgen. Ik heb heel veel geslapen vorige keer, heerlijk. Dat zal dit keer helaas niet gaan. C. is nu al ruim 4 uur achter elkaar wakker.. ik weet niet wat ik meemaak. Ze wilt echt niet slapen. Ze kreeg de slappe lach van vermoeidheid volgens mij, dat was wel leuk. Maargoed pyjama heeft ze al aan.. ben benieuwd wanneer ze toe gaat geven aan dr slaapje.
Ik kijk hier echt uit naar een fijne en (hopelijk) stressloze zwangerschap! Bij m'n vorige zwangerschap veel angstige momentjes gehad. Positief getest en nog geen uur later een bloeding. Tot ruim 10 weken bijna dagelijks (kleine) bloedingen gehad. Met 20 weken weer een énorme bloeding, 's avonds laat voor op de eerste hulp geweest en met de boodschap "grote kans dat het mis zal gaan, maar voor 24 weken kunnen en willen we niks doen" naar huis gestuurd. Vreselijk.... Het heeft erg lang geduurd voor ik echt lekker kon genieten van de zwangerschap, was constant zó bang dat het mis zou gaan. Ook heb ik echt totaal niet genoten van de laatste weekjes van de zwangerschap. Was veel te veel bezig met "grrr ben die dikke buik zat" om van het gewoel en geschop in m'n buik te genieten. Zal zwaar worden met een baby/dreumes tijdens de zwangerschap, maar neem me echt voor om deze keer ontzettend te gaan genieten! Het is zo'n wonder en voorrecht om zwanger te mogen zijn, is te zonde om er niet van te genieten Hier trouwens ook echt zóveel geslapen tijdens de zwangerschap. Man man man wat was ik moe. Heb het ook met 9 weken al op m'n werk verteld, kreeg al zoveel vragen waarom ik er zo moe en beroerd uit zag Had toen wel al 3 goede echo's achter de rug dus durfde het wel aan om het al te vertellen, maar twijfel wel of ik het deze keer ook zo vroeg zal vertellen. Toch nog iets langer wachten denk ik.
Ahh de slappe lach, wat schattig @ciprilla! Misschien is ze straks zo moe dat ze vannacht lekker lang doorslaapt
Ik ben ongesteld geworden. Weer een cyclus van 25 dagen. Stiekem wordt ik er wat onzeker van omdat die zo kort is. Vraag ik mezelf a,f is dat wel goed? De vorige keer toen ik gestopt was met de pil was mijn cyclus standaard 28 dagen. Ik wil vanavond of morgen ook eens met mijn vriend praten wanneer hij echt wil beginnen. Maand geleden zei hij namelijk vanaf november en met koningsdag was het als onze woning definitief verkocht is. Nu de verkoop langer op zich laat wachten wil ik toch weten hoe hij erover denkt. Ook omdat ik het gevoel heb dat we deze keer niet zoveel mazzel hebben als de eerste keer (mede omdat mijn cyclus mij onzeker maakt) Ik merk dat ik er nu toch weer meer mee bezig ben. Ik heb tijdens mijn eerste zwangerschap eigenlijk nergens last van gehad. Geen vermoeidheid, geen misselijkheid, 1 keer vocht vast gehouden. Echt een heerlijke zwangerschap waar ik volop van genoten heb. Hopelijk deze ronde weer. @Sado wat moet jij je af en toe rot hebben gevoeld tijdens je zwangerschap. Wat kan bloed je dan onzeker maken zeg. Hopelijk mag je het bij een volgende allemaal om een rustige manier meemaken.
25 is wel prima toch, @Lovely29? Weet je hoe lang je lf is? Herkenbaar trouwens, wat je zegt! Mijn reden om redelijk vroeg na de geboorte van m'n dochter weer te willen beginnen is ook omdat ik ergens voel - of nouja bang ben - dat het nu lang gaat duren. Totaal nergens op gebasseerd want de vorige keer was het in 3 maanden raak Maar ik zou zeker in gesprek gaan, ook fijn en goed om te weten waar je aan toe bent, toch? Succes!
Geen idee hoelang mijn lf is. Heb mezelf nog nooit zo verdiept in alles. Ik denk dat ik er daarom ook te veel mee bezig ben. Heb het net nog even in de groep gegooid en hij zei als alles rond is. Juli a augustus. Dat is ook de periode welke ik in gedachten heb dus komt vast goed. Bij mij was het vorige keer gelijk raak. Toen had ik een mooie cyclus van 28 dagen. Heb nu 3x 25 dagen gehad dus was stabiel. Op basis daarvan maar eens kijken of ik mijn eiersprong voel.
@Sado : Vervelend van het sprongetje van C. Gaat het al iets beter? Bleh wat rot die stressvolle zwangerschap. Hopelijk is dat bij een volgende zwangerschap niet het geval. Ik vond het wel zwaar met een dreumes erbij. Ik heb het hier beide keren rond de 14 weken verteld. Wel laat maar ik was toch bang dat het mis zou gaan. @Lovely29 : Fijn dat het leuk was in het Dolfinarium! 25 dagen lijkt me niet heel zorgwekkend, toch? Fijn dat je man en jij op 1 lijn zitten qua maanden. Ik ga het er binnenkort ook nog even met mijn man over hebben. @Saaaraaa : Voor zover ik weet geen meerlingen in de familie. Dus was echt heel onverwacht. Poeh ja snap dat je dan wel baalt. 4 rondes duurt dan opeens 8 maanden.. tijd gaat dan snel. @ciprilla : Spannend je huis in de verkoop! Hoe is de huizenmarkt bij jullie in de buurt? Hopelijk gauw kijkers! Blijven jullie wel in de buurt wonen?
@Sado, dat klinkt als een stressvolle zwangerschap. Hopelijk kun je dit keer meer genieten. @Lovely29, 25 dagen en dat regelmatig klinkt gewoon goed hoor. @Madeliefje06 , Huizenmarkt is hier redelijk, verschilt heel erg per buurt. Maar van de huizen hier in de wijk is onze toch wel het mooiste, vind ik zelf. Toevallig hebben we al 2 bezichtigingen deze week, dus dat is erg positief. We wonen nu in Rotterdam en daar gaan we dus wel echt weg. Alhoewel het hier heerlijk wonen is met alle voorzieningen om de hoek. Wil ik liever wat dorpser gaan wonen voor C. Maargoed ben nu erg verwend door in zo'n grote stad te wonen, dus ik wil niet alle voorzieningen opgeven. Maar we blijven wel in deze regio, vanwege familie en werk. Dus even kijken waar we terecht komen. Mn vriend ligt nu te slapen, die kwam uit de nacht. Kan ik mooi de achterdeur nog een likje verf gaan geven.. Ik heb even geen idee hoe, want C. is nooit lang zoet. Eerst maar is koffie..
@ciprilla Is zeker positief! Vond dat altijd zo spannend, als er mensen naar je huis komen kijken haha. Volgens mij gaat het over het algemeen wel weer goed met de huizenmarkt. Ik snap dat je uit de stad wilt. Zou ik ook niet blijven wonen met kleine kinderen. Maar wel erg lastig om weg te gaan ja. Ben benieuwd waar jullie terecht komen. Wij wonen ook in de buurt van Rotterdam, in een dorp. Ben wel altijd blij dat ik zo in Rotterdam ben maar het hier wel rustiger is. Haha ik zou zulke dingen als verven doen als de kinderen op bed liggen. Gaat hier anders denk ik fout. Maar gelukkig loopt C nog niet. Dan is het nog te doen
@Madeliefje06, ben nu al aan het stressen want ik wil mn huis natuurlijk wel lekker schoon hebben als de kijkers komen. De deur is gedaan, C. was wonderbaarlijk lief aan het spelen in de box. Even lakken is ook zo gebeurd, hopelijk is het resultaat een beetje mooi. Ik ben geen klusser.. C. slaapt altijd maar een half uurtje en als ze wakker wordt gaat ze gillen, dus dat leek me ook niet zo handig. Oh nu ben ik benieuwd waar jij woont. Wij zitten namelijk in allerlei woonplaatsen te kijken, maar is lastig als je nergens echt bekend bent.
Na al dat spelen had C. wel even zin in de borst. Dus ik lig lekker met dr op de bank. Tv staat aan, komen de teletubbies. Ze hoort het en onderbreekt het drinken om naar de teletubbies te gaan kijken. Hahaha zo schattig, ze is echt dol op de tubbies.
@ciprilla : Haha ja die kijkers brengen een hoop stress. Fijn dat C zo zoet aan het spelen was en dat jij je klusje gedaan hebt. Verder nog plannen vandaag? En heerlijk die reactie op de Teletubbies haha. Hier zijn ze alledrie echt gek van Nijntje. Laatst naar het Nijntjemuseum geweest. Helemaal hysterisch haha En N is ook gek op k3. Heel de dag hoor ik die liedjes aan Ik stuur je even een pb met waar wij wonen!
@Madeliefje06 , Beetje rommelen in huis meer niet. Ze was zo lief vanochtend, nu is het een draak. Dus ben nu in de weer met C. Ik vind nijntje ook zo leuk, maar daar lijkt ze hier niet veel interesse in te hebben. Wel vind ze haar pratende nijntje knuffel erg leuk. Ben je vrij vandaag?
Wat fijn om te lezen dat jullie al 2 bezichtigers hebben @ciprilla. Dat schoonmaken voor de bezichtigingen, vreselijk vond ik het. Maar paar dagen erna had ik nog wel een heerlijk opgeruimd huis. Donderdag komt hier iemand de woning taxeren voor de koper en ik zit alweer in de stress omdat ik geen tijd heb, haha. Wij hadden de bezichtigingen gelukkig allemaal op 1 dag gepland staan. Dat was wel weer fijn. Wij gaan in oktober ook van de stad (rand) naar een dorp. Kom zelf oorspronkelijk uit een kleine stad. Zal wel even wennen zijn maar heb er echt zin in. Ik probeerde Bumba uit het huis te houden maar helaas, dame is weg van Bumba. Ook Mickey mouse clubhuis, Juf Roos en K3 zijn leuk . Jullie hebben trouwens gelijk wat mijn cyclus betreft. Ben al blij dat hij mooi regelmatig is, 25 is niet gelijk slecht.
Gezellig bijgekletst hier vandaag! Zat vandaag de hele dag in training op m'n werk, dus nu gesloopt (naar 'school gaan' is echt niets meer voor mij met mijn korte spanningsboog haha) Nu op naar huis en naar C! Vanavond lekker knuffelen. Wauw nu al 2 mensen die komen kijken, wat goed @ciprilla! Super snel! Hier ook écht geen fan van duidelijke figuren, maar C vindt Nijntje super interessant en stiekem begin ik die nu ook best leuk te vinden. Woezel&Pip, Bumba, Jip&Janneke enzo vind ik echt niks.... K3 lijkt C al best leuk te vinden, we draaien het best vaak als we dr bijv in bad doen. Dan is ze aan het lachen en kraaien, maar dat zal waarschijnlijk eerder zijn omdat ik keihard meeblèr en vage dansjes doe hahaha
Hi dames, ik lees stiekem met jullie mee, want ik hoop ook dit najaar voor een kindje te gaan. Manlief is bijna overtuigd (denk /hoop ik Misschien dat ik me later nog wel bij jullie voeg, als mijn man groen licht geeft. Veel plezier met de voorpret! Hoop tot snel
Spannend! Hopelijk zijn jullie het gauw met elkaar eens! Misschien tot binnenkort Ennuh als je nu al mee wilt kletsen ben je natuurlijk van harte welkom!
Ah dat is lief! Maar ik durf me er niet nu al te veel op te verheugen , Mijn man is al een paar keer terug gekrabbeld toen ik dacht dat we er bijna voor zouden gaan (ik loop inmiddels anderhalf jaar met een wens voor een derde, mijn man is pas een half jaar naar een 'ja' aan het neigen) en ik ben bang dat ik straks weer helemaal blij ben met niks Maar natuurlijk kan ik het niet laten om er toch stiekem alvast over te fantaseren