Hoi allemaal, Ik ben zo ongeveer 2 dagen overtijd nu. Kan ook langer zijn, want cyclus is ene keer 31 dagen en andere keer 30. Ik heb af en toe last van krampen (vooral veel naar wc en lucht) heel veel dorst, af en toe misselijk, met name in de ochtend en een erg sterk ruikende adem . Ik heb al een week last van lichte hoofdpijn. Kunnen dit zwangerschapssymptomen zijn of toch menstruatie? Ik heb dit eermaals nooit gehad namelijk. Als me menstruatie echt uit blijft ga ik woensdag testen, dan ben k echt ruim overtijd. Iemand nog tips? Liefs, Kim
De tip tegen veel dorst is meer drinken, de tip tegen een sterk ruikende adem is een keertje extra je tanden poetsen of mondwater gebruiken. Krampen en misselijk herken ik wel als zwangerschapssymptomen, om dit zeker te weten zou ik testen. Waarom niet vandaag al, je bent al overtijd en wil schijnbaar antwoord op je vraag, zou niet nog 2 dagen wachten.
Ik zou vandaag al testen als ik jou was. Als je symptomen van een zwangerschap komen, dan zou een zwangerschapstest meteen positief moeten uitslaan! Succes .
Dank jullie wel voor de tips en reacties, ik zou ook best vandaag willen testen maar heb geen zwangerschapstest in huis en geen tijd om te halen helaas dus ik ga kijken of ik morgen de test kan halen! Ergens durf ik ook niet want straks is ie negatief en zit ik nog langer in spanning maar beter testen inderdaad! Ik laat het jullie weten.
Succes! Een tipje : Haal gelijk een paar testen in huis. Dan kun je altijd testen, wanneer je maar wilt.
Hier waren veel dorst hebben en al een week hoofdpijn wel de eerste klachten. Plus totaal geen afscheiding, wat normaal een week voor nod begind En tja raak. Ben toch benieuwd, je hebt helemaal nog niet getest of?
Ja het zou vanavond ook wel kunnen inderdaad.. ik kijk even of ik het vanavond al doe of toch morgenochtend!
Hahaha ja nu vind ik het extra spannend . Ik ga morgen ochtend testen heb ik besloten. Ik voel af en toe krampen (elke dag wel) ik loop continu naar de wc ter controle of ongesteld ben of niet. Maar tot nu toe nog steeds niks! Ik vind het zo spannend!