NOD-lijst 5 t/m 11 juni 2017 5 juni Baby2017 - 24 jaar - 1e kindje - ronde MMM Cynmark29 - 29 jaar - 1e kindje - ronde 18 MMM Smurfje1 - 26 jaar - 1e kindje - ronde 2 (na 3e miskraam) Patries2310 - 34 jaar - 2e kindje - ronde 3 na miskraam 6 juni Esther519 - 30 jaar - 2e kindje - ronde 2 Lerana - 26 jaar - 2e kindje - ronde 1 Nikki15 - 36 jaar - 3e kindje - ronde 2 7 juni 8 juni Helena88 - 29 jaar - 2e kindje - ronde 2 maansneeuw - 26 jaar - 1e kindje - ronde 1 9 juni 10 juni Hobbs- 33 jaar - 1e kindje - ronde 6 Abos - 26 jaar - 1e kindje - ronde 9 JChris - 26 jaar - 2e kindje - ronde 2 Wondertjeinmaak - 28 jaar- 2e kindje - ronde 2 MMM 11 juni papillons - 28 jaar - 2e kindje - ronde 6 MMM Datumloos/buiten de lijst: ChanelM - 28 jaar - 1e kindje - 9 jaar MMM Totaal: 15 Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld(1), MMM (5), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0) WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste ronde. HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'quote' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren! Zo mezelf op de lijst gezet, zag dat ik er nog niet bij op stond.
Hoe is het hier verder met iedereen? Ik ga vandaag beginnen met ovulatietesten ben benieuwd hoe deze cyclus gaat en wanneer m'n ei komt!
Hoi dames hoe gaat het met jullie? Ik heb net de ovulatietesten van zwanger en kids besteld. Mijn menstruatie is sinds gisteren gestopt. Wanneer moet ik dan beginnen met de ovulatietesten? Kan ik daarmee ook bijvoorbeeld pas in het weekend mee beginnen? Trouwens misschien een domme vraag, maar wat betekend spotting?
Ik heb de zelfde testen het licht eraan hoelang je cyclus is wanneer je moet beginnen met testen. Ik begin op dag 12 met testen. Mijn cyclus is wel wat langer maar mocht ie toch ineens korter zijn wil ik niet m'n ei missen. Advies van de gyn was om op dag 12 dus te beginnen met testen. Spotting vul ik in als wat oud bloed ofzo zegmaar hahah weet niet hoe de rest dit doet
@Helena88 Spotting is denk ik dat je een 'beginnende' of 'eindigende' ongesteldheid hebt: dat je wat druppeltjes verliest. Ik begin ook ongeveer op dag 11-12 (je eisprong is dan op dag 13-14) maar ik heb ook een onregelmatige en soms lange cyclus. Voor de zekerheid zou je iets eerder kunnen beginnen. Als het goed is krijg je bij Zwanger en Kids ook een papiertje met uitleg, daar staat een tabelletje op vanaf welke dag je moet gaan testen bij een bepaalde cyclus lengte.
@lerana ik ben afgelopen vrijdag pas ongesteld geworden dus ben nu net pas van mn baal momentje en menstruatie pijn af . Vanaf volgende week maandag wordt het weer spannender met de ovulatie testen, en ik ben voor het eerst begonnen met temperaturen vanmorgen. 06:00 uur 's morgens, aangezien het elke dag op dezelfde tijd moet :O Nou dat wordt wat haha! Ben benieuwd wat voor grafiek ik ga krijgen, wil graag weten of ik een eisprong heb.
Ah hopelijk was dit je laatste menstuatie! Ik doe indd ook beide zowel temperaturen als ovulatietesten al word t deze ronde echt voor t eerst dat ik ga insemineren. Ga zo de eerste test doen haha
Even niet op het forum geweest en er zijn alweer een hoop nieuwe dames bij, welkom! Vanaf nu probeer ik weer mee te kletsen, iig tot zaterdag, want zondag gaan we lekker op vakantie twee weken. Heb als het goed is ook mijn eisprong op vakantie, dus kunnen genoeg kansen pakken haha
ik ben nog niet begonnen met ovulatietesten, omdat ik vorige keer pas een knaller had op CD26, dus verwacht nu ook wel wat later. Misschien eendaags wel een meer een testje doen, wil hem ook niet missen natuurlijk
Ja t is wel denk ik ook te vroeg nog bij mij maar goed liever te vroeg dan te laat haha. Heb een foto bijgevoegd van m'n test vanmorgen
Ik zie iig al een licht streepje, bij mij is de test nog helemaal wit. Hoe vaak test jij nu? Om de dag?
Ik doe nu elke ochtend een test. Heb je net getest? Toen ik vorige ronde vast een ronde testen ging proberen had ik rond deze tijd ochtend wel streepje einde van de dag wit
Loopt bij jullie de ovulatie test ook langzaam op dan richting de eisprong? Ik heb altijd vrij duidelijke testen, of ik nu wel of niet richting de ovulatie ga, maar met eisprong echt een knal. Met zwanger en kids testen blijven ze buiten de eisprong een stuk lichter, een heel vaag streepje. Afgelopen maand voor het eerst gebruikt zodat ik de eisprong er duidelijker uit kan halen. Bij de Etos testen die ik hiervoor had was de test streep altijd net zo donker als de controle streep.
Wie had ook alweer de vraag aan mij gesteld over hoe je een temperatuurskaartje kan toevoegen aan de handtekening?