Jeetje @bo1986 dat kan echt niet zeg.. mijn man drinkt uit zichzelf al 4 weken niet meer. Of maximaal 2 biertjes op een avond dat hij nog kan en mag rijden. Snap heel goed dat je boos geworden bent..
Jaaa babynieuws! @Floeperd van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Klinkt als een goede bevalling. Nu lekker genieten @bo1986 : snap dat je niet blij wasMijn man gaat nu niet ver meer weg. (Mag op max een uur van huis, haha) Hier super slecht geslapen alles deed zeer en kon gewoon niet meer liggen. Denk dat ik zo nog een poging doe om nog een paar uurtjes te slapen.
Trouwens. Nog een vraagje voor de dames die borstvoeding gaan geven. Bevallen jullie met of zonder bh aan? Ik heb wel expres een lang en wijd shirt gekocht. Maar de bh's die ik nu draag zijn van die sport bh's zonder sluiting. Dus daar moet je echt over je hoofd aan trekken. Ik heb wel 1 Voedings bh bij me. Maar daar zit een beugel in en dat zit nu echt niet lekker. Ik wordt ook ingeleid natuurlijk.. Dus houd ik dan al die tijd een bh aan? Of niet. Of houd ik m aan en trek ik hem later uit... hoe werkt zo iets?
@Imona: de vorige 2 keer had ik geen bh aan. Bij de eerste was ik naakt en bij de 2e had ik de pyjama aan die ik al aan had die nacht. Geen bh lijkt mij het prettigst en handig want dan kan je kindje meteen op je blote borst.
@Floeperd fijn dat je een goede nacht hebt gehad! Bij mij gaat dr kraamzorg gelijk mee naar huis om alles klaar te zetten en te doen (ook al is het snachts).. heb min aantal uren kraamzorg, vind het ook niets Haha. @bo1986 bleh kan ik niet tegen, heeft mijn vriend ook een keer geflikt (maar toen was ik nog niet zwanger), hou niet van gelieg. Heb hem toen twee dagen genegeerd. @Imona vind dat het toch wel flink aan het rommelen is bij jou hoor.. nou enkel goed natuurlijk! Ik heb voor bevalling een spaghetti jurkje, waar je je tiet zo uit kunt halen (is geen voedingsjurk). Ik doe dus geen bh aan.
@Imona ik ben vorige keer bevallen zonder bh aan maar in een groot t-shirt @1BB ik kan er ook zeer slecht tegen maar hem negeren gaat erg lastig aangezien we hier nog een kleintje hebben rondlopen
Ik heb ook een jurkje klaar liggen nu om in te bevallen. Ben benieuwd of ik die deze keer wel aan doe
@Imona Bij de eerste moest ik een operatiehemd aan, omdat er een hoog risico was. Voor nou heb ik dezelfde sportbh-tjes als jij gekocht hebt. Vind het zelf wel prettig als er iets om zit, niet perse de bevalling zelf, maar wel voor daarna en naar huis rijden.
@Floeperd oh wat goed nieuws!! Gefeliciteerd met je kleintje. Geniet er lekker van!! @bo1986 wat vervelend zo'n nacht. Heeft hij wel zijn excuses aangeboden en begreep hij ook waarom je zo boos bent. Ik heb vannacht wel wat beter geslapen. Hoefde er maar twee keer uit om naar de wc te gaan. Bij mij rommelt het nog helemaal niet.
Trouwens. Nog een vraagje voor de dames die borstvoeding gaan geven. Bevallen jullie met of zonder bh aan? Ik heb wel expres een lang en wijd shirt gekocht. Maar de bh's die ik nu draag zijn van die sport bh's zonder sluiting. Dus daar moet je echt over je hoofd aan trekken. Ik heb wel 1 Voedings bh bij me. Maar daar zit een beugel in en dat zit nu echt niet lekker. Ik wordt ook ingeleid natuurlijk.. Dus houd ik dan al die tijd een bh aan? Of niet. Of houd ik m aan en trek ik hem later uit... hoe werkt zo iets? Daarna mag ik als het goed is toch douchen. Dus dan zou ik er weer 1 aan kunnen doen natuurlijk.. Nou ben ik zo niet preuts als maar kan. Dus ik loop gerust zonder bh over de parkeerplaats hoor haha. Maar ik denk dat ik ook neig naar zonder bh. De dames lekker de ruimte geven en inderdaad dat de kleine zo aan de tiet kan. Moet eigenlijk nog boodschappen doen vandaag. Hoop dat het gaat want bij elke stal voel ik een soort drukkend van onder. Dat stukje tussen je meute en je arie zegmaar. Niet zo prettig. Dus misschien moet mijn man maar alleen boodschappen doen haha
Hoi dames, ik lees al een tijdje mee maar ben niet zo heel goed in reageren. Wel leuk om te lezen wat jullie allemaal bezig houdt. Ik ben 3 weken geleden verhuisd en daardoor nog best druk mer dingetjes regelen en kopen etc. Daardoor niet altijd puf meer om lange stukjes te typen. Hier nog totaal geen gerommel of wat dan ook. Het is mijn eerste en volgens de verloskundige kan het ook gewoon opeens beginnen. We zien het wel! Om even te reageren op de bh kwestie @Imona als je het prettig vindt om een bh aan te hebben is anders een bh met voorsluiting misschien iets? Die heb je dan zo open geklikt.
Nou ik vrees dat die sluitingen dat niet houden.. ik heb inmiddels een cup G... en ze zijn echt zwaar. Vrees dat die bh dan sneller losschiet dan dat ik m vast heb gemaakt wahaha
@Floeperd gefeliciteerd met jullie zoon! Heerlijk die roze wolk waar je op bent beland! @bo1986 jeetje wat een k streek van je man! God zij dank heb ik ook zo'n man die dus al een tijdje niet meer drinkt als maximaal 2 biertjes en zelfs dan nog toestemming aan mij vraagt.. @Imona bij de 1e ben ik naakt bevallen, had t zo bloedje heet toen! @hier: heerlijke nacht gehad. 23.00 gaan slapen en pas om 6.15 voor de eerste keer wakker om te plassen! Vandaag lekker dagje thuis, beetje afstoffen en verder lekker spelen met onze dochter.. heerlijk!
@Imona, ik loop sinds woensdag met hetzelfde gevoel rond, gelukkig voel ik me altijd iets beter nadat ik naar toilet ben geweest maar het is idd vervelend om zo rond te lopen. Ivm die bh, ik heb zelf ook cup F nu en voel me niet op mijn gemak zonder bh. Dus ik heb in mijn vluchttas een borstvoedingsbh zitten zonder beugel. Dit lijkt qua type bh heel hard op een sportbh. @Floeperd, proficiat!
Toch maar even ritje ziekenhuis. T is nu al 3 dagen zo aan het rommelen. Net flinke weeen gehad dat ik niet eens kon lopen. Ik belde de vk. Begon spontaan te huilen dus mijn man het overgenomen. Nu onderweg. Maar even checken voor het weekend. Weeen. En continu gespannen gevoel in mijn buik. Geen harde buik. En weeen. Misselijk. Beetje duizelig af en toe.. Omg vind het zo spannend... Heb alles voor de zekerheid maar in de auto gegooid. Kan het maar bij me hebben