Ja niet normaal voelt zo oncomfortabel down there soms! Soms echt heftige steken dat ik niet normaal kan zitten. Hier kutdag. Nieuwe (tweedehands) auto gekocht. Heb hem net een halfuur op de oprit staan.. zit er een deuk in. Waarschijnlijk van de pakketbezorger. Heb de pakketdienst getelefoneerd en gemailed en nu in afwachting. Liefst flikker ik die auto weg want kan er gewoon niet naar kijken, maakt me gewoon verdrietig. Wat is iedereen lekker aan het rommelen, naja lekker...! Diarree kan inderdaad een voorteken zijn. Of gewoon diarree zijn hahahahaha. Mijn kat gaat troiwens opeens niet meer op mijn buik staan.. Deed die normaal wel gewoon en trok zich niks aan van de schopjes die hij soms kreeg. Misschien heeft die eindelijk Door dat er een baby in zit.
@1BB oh wat rot van je auto. Kun je er ook niks mee via de verzekering? Mijn kat ligt ook op mijn buik en als de baby gaat bewegen begint hij helemaal te spinnen. Super lief. Ben benieuwd hoe die straks op hem zal reageren. Is dit ook jou eerste?
@1BB jeetje wat rot van je auto. Snap helemaal hoe je je voelt. Hopen dat er nog iets te regelen valt met verzekering
Moeten jullie ook zo veel huilen? Ja dat begint nu zo vroeg al. Ben emotioneel. Ik ben het zat. Hij moet er uit. Maar ik vind het ook zo eng allemaal... een gebeurd zo veel waar ik geen invloed op heb. En eerlijk gezegd.. schijt ik echt 7 kleuren..
Ja hoor ik moet ook heel veel huilen... ongeveer om alles... minstens 3 keer per dag. Iets wat zielig of huilen op kan wekken zoek ik al helemaal niet op, maar als iemand iets te aardig zegt, schiet ik al vol. En geloof me, zodra ze helemaal af is, mag ze er hier ook uit, heel egoïstisch maar ben het ook zooooooo zat. Zijn alleen geen dingen die je uit durft te spreken. Na zeven maanden ellendig voelen ben ik gewoon langzaam klaar.... Als mensen dan schrijven dat hij of zij nog even mag blijven zitten voel ik me echt een verschrikkelijke moeder (weet wel dat ik dat niet moet voelen hoor). Denk echt niet dat het abnormaal is hoor! Dat zeg ik in ieder geval altijd tegen mezelf.
@1BB jeetje wat kut van jullie auto!! Ik zou ook echt zo boos en verdrietig zijn!! Is het een grote deuk? @Imona hier gelukkig nog niet zo emotioneel, heb dit ook niet bij mn zoontje gehad Weet wel dat ik een week na zijn geboorte kraamtranen had en keihard zat te huilen maar ik niet wist waarom ik aan t huilen was en daardoor weer de slappe lach kreeg en toen weer moest huilen Mn vriend heeft me toen heel raar aan zitten kijken haha @klaver85 ik begrijp heel goed dat je dan wil dat de baby komt! Als je je al 7 maanden rot voelt wil je gewoon dat het klaar is en ben je alles behalve een slechte moeder Hier een heerlijke nacht gehad, ik was ook zo moe van de nacht ervoor Maar 2 keer eruit geweest om te plassen en mn zoontje heeft heerlijk uitgeslapen tot 8 uur Heeeerlijk!! Vanmiddag de verjaardag van mn neefje en hoop daar gewoon lekker te kunnen gaan genieten ipv die steken die ik gister had Jullie vandaag nog plannen?
@bo1986 Ik denk dat we dadelijk even naar maastricht gaan. Mijn man wilde graag wat gaan doen, en even door de stad en daarna misschien even over het TREK festival moet wel lukken, anders zijn we zo weer thuis. Daarna echt mijn ziekenhuiskoffer inpakken, aangezien mijn bloeddruk aan het stijgen is, dan staat het in ieder geval klaar voor het geval dat. Blij dat we lekker kunnen genieten met z'drietjes
Goedemorgen, Wat fijn dat je hier gewoon lekker mag klagen. Ik ben het ook zat. Mijn man snapt er niets van. Van hem mag ze nog rustig 2 weken blijven zitten. Vannacht in vergelijking met de nacht ervoor redelijk geslapen. Maar wel veel last van mijn heupen/ bekken. Hebben jullie ook dat je als je uit bed moet 's nachts door je bekken lijkt te zakken? Doet echt heel zeer dan en kan niet zonder steunen op iets, lopen. Plannen voor vandaag: beetje in huis opruimen en wat boodschappen doen. Weinig bijzonders dus Fijne dag allemaal!
Ik heb vooral als ik te lang lig. Dan krijg ik last van mijn linkerheup en dat straalt dan helemaal door naar mijn bovenbeen. Hier net met voorweeen en menstruatiepijn boodschappen gedaan met manlief. Paracetamol in m'n mik en gaan. Mijn man steeds: gaat het wel ? Ik midden in een wee: ja hoor. Ik vertik het thuis op de bank te zitten. Als ik dit al niet kan hebben hoe moet dat dan als ik echt echt weeen ga krijgen.. Stiekem toch wel trots op mezelf.
@Imona stoer hoor!! Ik weet nog wel van mn zoontje dat ik de voorweeën pijnlijker vond dan de echte weeën, heel gek eigenlijk Ik mag vandaag niks doen van mn vriend.. ja op de bank liggen en het rustig aan doen Haha
Hier even een ego klaagzang. Ik ga nu richting de 35 weken en merk dat ik steeds moeier wordt,..zucht. Ik had al last van mn bekken waardoor ik niet zoveel kon, maar nu begint mn buik ook steeds zwaarder en gespannen te voelen. Vooral de dagen dat ik alleen ben met de kids hakken erin! Gelukkig heb ik al wel verlof. Een wasje draaien of 'even' boodschappen doen voelt als een marathon. Ik voel me ook gewoon zo schuldig tegenover mn kids want ik zou zo graag allerlei leuk dingen met ze willen doen maar een uitje naar de speeltuin waarbij ik op een bankje kan zitten is eigenlijk het maximaal haalbare:S. Stukken lopen gaat gewoon pijn doen aan mn bekken. Gelukkig nog geen slaapproblemen hier! of pijnlijke steken. Wel veel harde buiken, maar dat ben ik gewend en heb ik vanaf het begin al. Hebben jullie trouwens ook zo'n dorst? Ik kan de de hele dag door wel water drinken. Vooral na het avond eten drink ik nu zo'n 4-5 glazen water. Mn suiker is met 30 weken gecontroleerd en was toen goed. Ben tot nu toe ongeveer 9-10 kilo aangekomen. Ik herken die dorst niet van mn vorige zwangerschap.
@Lelie1992 ik drink ook veel meer nu maar ik houd ook enorm veel vocht vast. Ik ben met 34 wk ook nog getest op zwangerschapssuiker.
@Juffie1984. Ja, ik merk dat ik ook vocht vast houd. Met name eind van de dag zichtbaar aan handen en voeten. Heb m'n ringen al afgedaan
Ik word ook 's nachts wakker van pijn in mijn heupen, om die reden sta ik 's ochtends dan vroeger op hoewel ik eigenlijk nog moe ben maar langer blijven liggen, lukt echt niet. @klaver85, nu mag de baby van mij ook wel komen hoor, tot begin deze week was het bij mij goed te doen. Ik ben zo een van die vervelende vrouwen die tijdens haar zwangerschap amper kwaaltjes heeft en dan is het makkelijk om te zeggen dat de baby nog maar eventjes op zich laat wachten. Sinds woensdag voel ik me ongemakkelijk: buikkrampen, diarree, buik zit in de weg bij alles, vooral bij het stappen en zelfs gewoon bij ziiten op een stoel, regelmatig harde buiken of voorweeën. Gisteren dochter naar de creche gedaan, dan boodschappen gedaan, en ik was ook al doodmoe. Dus de bevalling mag hier ook starten.
@klaver85 , niet schuldig voelen hoor! Je 7 maanden kut voelen is gewoon kut, iedereen begrijpt dat je graag wil dat de kleine geboren wordt! @Lelie1992 , hier ook ontzettende dorst. Ik geef er gewoon aan toe, blijkbaar heb ik toch wat meer vocht nodig! @hier, ik ben het ook wel een beetje zat allemaal hoor. Vooral 's avonds heb ik er gewoon geen zin meer in. Heel veel harde buiken, last met in slaap vallen, dan lig je eigenlijk goed en dan moet ik plassen, pff.. + een actieve baby met zeer goed ontwikkelde beenspieren, haha. Ik kijk heel erg naar hem uit!
@Doeline ja is ook mijn eerste! Mijn zus heeft er wel al twee (8,4). Dus ik weet dat de kat het allemaal niet boeit. Mijn hondje gaat doen alsof ze surrogaatmoeder is :'). @huilen nee denk dat dat in kraamtijd komt. Maar gehele zwangerschap niet gehad hoor enkel 1 week in het 1e trimester. @klaver85 ahhh nou als het je troost er zijn genoeg andere mensen die zo denken hoor. Ik ken er genoeg die zwanger zijn niets aan vinden! Ik heb wel graag dat ze nog even blijft zitten maar dat is omdat ze even iets groter moet worden. Plus heb geen zin in die hysterie van anderen als ze er uiteindelijk is. Het is nu wel lekker rustig en mijn vriend is er pas over 11 dagen, dus denk dat we (ik+baby) daar beiden op aan het wachten zijn. Heb mijn ring ook al twee weken niet meer om!! Vocht vasthouden is super snel gegaan Door dat mooie weer.
Lekker Chil dagje hier. Vanmorgen even boodschappen gedaan. Daarna even uurtje verjaardag voor de drukte. Toen heerlijk buiten op de nieuwe loungeset liggen slapen haha. Toen een paar uurtjes lekker met mijn mannetje in de tuin gezeten. Boven schoon gemaakt. Nu weer in de tuin zitten en dalijk beneden even poetsen. Heerlijk dagje zo. Verder weinig last gehad op vanmorgen na. Dus prima dagje om even bij te tanken.
@bb1 @Leniemienie en de rest Was eigenlijk bedoeld als hart onder de riem voor degene boven me. Vind het oprecht pittig en als ik mocht kiezen dan had ik zeker ook een relaxe zwangerschap, maar ik wust dat dit kon gebeuren, bij de eerste was het ook zo, dus ik was wel een beetje voorbereid. Buiten de zwangerschappen ben ik zo gezond als een vis en heb ik werkelijk nooit wat, dus ik mag over het algemeen nog steeds niet klagen Ik gun iedereen dan ook oprecht een geweldige zorgeloze zwangerschap. Over vocht. Blijf vooral veel drinken want gek genoeg helpt dat nog wel een beetje
Zo! Nog nachtjes slapen en dan zit ik alweer op 41 weken Ik herken 'het zat zijn' niet zo, alhoewel ik wel graag wil dat ze komt! Net in de auto echt pijnlijke (voor)weeën gehad, maar stopte weer na een uurtje. Ik heb nog 2 nachten en een dag om helemaal spontaan te bevallen, want maandag gaan ze me strippen.