De laatste 10 weken afteltopic 'vervolg'.

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by PandaBeertje, Apr 15, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Imona

    Imona VIP lid

    Feb 8, 2014
    5,301
    3,882
    113
    Hoi hoi wat een gerommel hier nog steeds zeg. Hihi

    Hier gaat alles goed. Alleen het voeden is even een dingetje. Ik wilde heel graag borstvoeding geven. Wat blijkt.. zijn mijn tepels te klein om goed aan te kunnen happen. Dus maar proberen met tepelhoedjr. Maar dan moet hij zo hard zuigen en dat kost hem te veel energie waardoor hij gefrustreerd raakt en gaat huilen. Dan gaat het helemaal niet meer.
    Dus gister met veel moeite een kolf geregeld. De eerste keer kolven kwam er wel een hoop colostrum uit.. en de keren er na.. niks meer..
    Dus als noodoplossing voor de nacht toch maar kunstvoeding geven met een lepeltje. En blijven kolven
    Kunstvoeding heeft hij de nacht goed op gedaan. Maar kolven nog steeds geen resultaat. Weet even niet zo goed wat ik moet doen. Vandaag maar goed overleggen met de kraamzorg.

    Buiten dat gaat alles hartstikke goed hier.
     
  2. bo1986

    bo1986 Bekend lid

    Aug 16, 2012
    899
    40
    28
    @Leniemienie wat fijn dat je bevalling toch begonnen is!! Heel veel succes!! Vandaag eindelijk jullie kleintje in je armen

    @Imona wat vervelend dat de bv niet wil lukken
    Anders advies inwinnen van een lactatiekundige, die kan bij je thuis komen om je te helpen en advies te geven

    Hier nog steeds helemaal niks.. zo'n raar idee dat bij mn zoontje ik nu weeën had op dit tijdstip en nu gewoon niks :confused:
     
  3. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    @Imona

    Kolven moet vaak even op gang komen.
    Welke kolf heb je? En hoevaak kolf je?
    De eerste dag had ik ook niks en kreeg ze volledig kv
     
    klaver85 likes this.
  4. klaver85

    klaver85 Bekend lid

    Nov 26, 2014
    757
    182
    43
    Vraag inderdaad even advies en laat eventueel iemand even langs komen als je het echt graag wilt.

    Mijn voeding kwam door omstandigheden (te zwak) pas na 4 a 5 dagen op gang maar heb meer dan een jaar voeding gegeven, dus het kan allemaal!

    Zou het straks toch niet lukken, probeer je a.u.b. niet schuldig te voelen. Een vriendin nam zichzelf zoveel kwalijk, en dat is in mijn ogen echt helemaal nergens voor nodig..

    @ alle andere dames....ik reageer straks even op andere berichten.. laatste dagen wel gelezen, maar nog geen tijd genomen echt te reageren!
     
  5. bo1986

    bo1986 Bekend lid

    Aug 16, 2012
    899
    40
    28
    @XmoonlightX welkom!! Vergat ik net helemaal *oeps*

    Hier kwam mijn bv ook pas kater op gang , heb bijgevoed met kv
     
    XmoonlightX likes this.
  6. Doeline

    Doeline Actief lid

    Oct 23, 2016
    301
    39
    28
    @Leniemienie wat spannend. Zet m op!

    Hier ook een slechte nacht gehad. Veel uit bed moeten en kon niet in slaap komen door dat ik en zorgen ging maken over dingen die er eigenlijk helemaal niet aan toe doen. Ben net ook flink te keer gegaan tegen me man uit frustratie terwijl hij alleen maar wou knuffelen :(
     
  7. Leniemienie

    Dec 19, 2014
    81
    5
    8
    België
    @Imona, ik had dat probleem ook maar gelukkig hebben ze bij mij nooit een tepelhoedje aangeraden. Je moet bij het aanhappen je borst in een plooi nemen, alsof je in je arm knijpt en zo dik stuk vel vasthebt, zo van cm dik, en dat aanbieden bij aanhappen.

    Beetje blijven steken op 4 cm hoewel de weeen pijnlijker werden en omwille van keizersnede bij eerste kindje, moest ik aan de baxter en regelmatig aan de monitor en als je op die manier zo in je beweging beperkt wordt, was het moeilijk om de weeen op te vangen, dus leve de epidurale
     
  8. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Succes Leniemienie.
    Je beweging is idd een beetje beperkt zo!
    Hopelijk is de beeb er snel!
     
  9. bo1986

    bo1986 Bekend lid

    Aug 16, 2012
    899
    40
    28
    Oei dat is niet fijn! Succes @Leniemienie je kan t!!!

    Hier net t zwembad opgezet en nu lekker op de loungeset in de schaduw aan t hangen
    De glazenwasser komt zo dus laat ik nog maar niet met mn bikini in t zwembad gaan liggen ;)
     
  10. RoxannaG

    RoxannaG Niet meer actief

    Om 2.45 ben ik bevallen van onze dochter. Had al 6 cm toen de vk kwam. In ziekenhuis vliezen geprikt en toen 5 kwartier super veel pijn gehad. Zeven minuten geperst. Geen hechtingen :)
     
    ShampooL, Juffie1984, 1BB and 2 others like this.
  11. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Gefeliciteerd!!!
     
  12. bo1986

    bo1986 Bekend lid

    Aug 16, 2012
    899
    40
    28
    Gefeliciteerd met jullie dochter! Wat fijn dat het zo snel is gegaan

    Voor de rest alles goed?
     
  13. Mamamijn

    Mamamijn Fanatiek lid

    Feb 14, 2013
    1,043
    365
    83
    Female
    @Leniemienie succes meid zet hem op!

    @Zussje wauw super zeg! van harte gefeliciteerd!

    Vandaag ben ik 38 weken, het komt nu toch wel dichtbij:D we doen vandaag heerlijk niks. Lekke relaxen en van het weer genieten. Manlief is nog lekker dagje vrij:)
     
  14. Liva89

    Liva89 Bekend lid

    May 13, 2016
    865
    441
    63
    Female
    @Leniemienie spannend! Zet m op!!

    @Zussje Van harte gefeliciteerd!

    Hier ook een rustig dagje, lekker even in de tuin zitten:)
     
  15. Zeepje3

    Zeepje3 Niet meer actief

    Gefeliciteerd Zussje!! Fijn zonder hechtingen!

    @Leniemienie , succes!

    Ik kom net van de verloskundige, heb gevraagd of ik met 40 weken gestript mag worden. Dinsdag weer controle en dan gaat ze inwendig onderzoek doen om te kijken of ze al kan strippen, ben heel benieuwd, hoop zo dat er al iets gaande is.
     
  16. Verliefd91

    Verliefd91 Bekend lid

    May 29, 2014
    863
    13
    18
    @Leniemienie succes!
    @Zussje gefeliciteerd wat een snelle bevalling..

    Hier heerlijk van t weer aan het genieten, als dochter wakker is lekker t badje opzetten voor haar. Nu nog even heerlijk met manlief in de tuin aan het genieten..
    Ben wel benieuwd hoor wanneer deze bevalling zal beginnen..
     
  17. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Ik ben niet zo ver als de meesten hier, maar wil toch meeschrijven. 30 weken is een mijlpaal, toch? :D
    Begin ook steeds zwaarder te worden, volgens de vk een beetje te zwaar (nu 12 kg bijgekomen), maar ja, wat doe je eraan? :D
     
  18. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
  19. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Leuk !! Ik ben ook 30 weken :D
     
  20. Lelie1992

    Lelie1992 Lid

    Dec 29, 2016
    74
    10
    8
    @Zussje gefeliciteerd!

    Hier was de baby de afgelopen dagen ingedaald voor m'n gevoel. Super pijn in m'n liezdn, menstruatie gevoel onderbuik, dn lastig zitten en lopen. Gevoel hoofdje echt tussen nn benen hing!
    Exhter, vanochtend voelde ik het hoofdje er gewoon weer "uitfloepen". De klachten zijn nu ook weer over, ben wel blij mee. Maar vraag me af wanneer ze vast gaat zitten. Ben nu 35 weken en een beetje. Tweede zwangersxhap
     

Share This Page