Vandaag getest en ik hoefde niet eens te turen! Nu heel spannend of dit kleine kruimeltje goed wil groeien. Bij mijn andere zwangerschappen ging het steeds eerst mis voordat mijn zwangerschap wel goed ging. Alsof m'n lijf eerst een seintje nodig heeft.
Ja, die plakker is van harte welkom! Bij mn eerste 2 had ik veel meer symptomen. Nu merk ik niks. Goed, niet dat ik die mis hahaha
Dankjewel!! Kan het hier nog steeds niet geloven hoor na zoveel jaar en nu opeens net in de maand dat we eigenlijk terug zouden gaan naar het ziekenhuis is het raak vervelend dat jij ook zo een lange weg heb moeten afleggen hopelijk is dit een plakker en heb je strx lekker de kleine in je armen
Wat bijzonder dat het nu net raak was voordat je naar het ziekenhuis zou moeten. Dat zal een hele opluchting zijn. Bij ons is het geen lange weg geweest. Ik heb 2 kinderen, maar bij beide werd eerst een zwangerschap al heel vroeg afgebroken en meteen de maand daarna was het raak en bleef het kindje wel groeien. Nu in de 2e ronde raak. Wij hebben echt geluk dat het steeds zo snel mag lukken en dat besef ik me al te goed.
Ja zeker een opluchting Nou vind het nogal wat hoor dat je eerst nog miskramen heb gehad, snap wel dat je dan blij bent dat het daarna snel weer raak was maar miskramen zijn nooit leuk
Een miskraam is ook zeker niet leuk. Dat is niet hetgeen wat je wil. Ik geef mezelf ook echt de gedachte dat het kindje niet gezond zou zijn en mijn lichaam het daarom af brak. Die gedachte geeft me dan ergens toch rust. Maar ook nu zit ik met deze gedachte in mijn hoofd, alleen hoop ik het natuurlijk niet.
Een hele mooie test! Van harte gefeliciteerd.. En ik duim met je mee, dat dit kindje bij jullie mag blijven. ♡
Wat een mooie test! Proficiat! Heel appart he, ik lees het vaker hoor.. dat mensen eerst miskramen kregen voordat ze een gezonde zwangerschap kregen. Bij mij precies hetzelfde, april vmk en in mei weer raak. Blijft altijd spannend! Duim voor je!
Ja, als je er zelf open over bent, dan hoor je deze verhalen helaas vrij vaak. Jij ook van harte gefeliciteerd!
Wat een mooie test, gefeliciteerd! Ik duim mee dat je over een maand of acht een prachtig kindje in je armen hebt.
Vanmorgen weer een test gedaan en deze was een stukje donkerder dan die van eergisteren. Het hcg loopt dus gelukkig op. De darmenbuik is ook al goed op gang aan het komen. Dat het maar zo voort mag zetten!