Heb respect voor jou meid en je partner natuurlijk .. zie dat je nog u In de iui zit, kunnen ze dan niet verder op ivf icsi
Arts wil liever de 6 behandelingem doen. Want hij vindt me jong voor ivf. Maar ik ben er zelf ook niet klaar voor. Vindt ivf vreselijk eng.
Hallo allemaal, Ik zou ook graag bij jullie op de lijst willen. Zou iemand mij erbij willen zetten? Krijg het zelf niet voor elkaar. Ronde 6, eerste kindje, nod 10 juni. Hopen dat de lijst mooi roze kleurt
Veel succes! Ik ga denk ik vrijdag een testje wagen, begin hier weer van alles te voelen (wat evengoed weer tussen mijn oren kan zitten hoor) zit dan op 10 dpo. Bij mijn vorige zwangerschappen (MK) testte ik ook al positief op 10 dpo
Ik ga zaterdag er een testje tegenaan gooien ondanks dat ik dan erg vroeg ben, maar mijn vriend is dan jarig
Ik op z'n vroegst volgende week woensdag. Duurt nog lang!!! Maar ook totaal geen testdrang. Dat scheelt weer
Volgens mij begin ik gewoon ongesteld te worden. Is mijn lichaam zo van het padje door alle hormonen dat het een week eerder komt? Heb echt zulke krampen en nu ook wat bloedverlies . Meestal zet het dan binnen 1 a 2 dagen door. Echt raar zo vroeg. Ben wel 1x smiddags de orgalutran vergeten (neem normaal 3x per dag) maar daar kan het toch niet aan liggen? Ik heb meestal een hele regelmatige cyclus.
Aww nee! Ik hoop het niet voor je meis! Ik hoop voor je dat je emmy zich gewoon heel diep innesteld!!
Hoi dames, ik ga helaas buiten deze groep vallen. Nog steeds geen positieve ovulatie test. Ook een telefoontje gehad van de huisarts, het zaad onderzoek van mijn man moet opnieuw want het is verkeerd gegaan. Ze hebben het op kweek gezet ipv gekeken hoe de conditie van het zaad is.... dus nu mogen we weer een afspraak maken! En gisteren te horen gekregen dat een tweede stel van onze vriendengroep in verwachting is. Begin te merken dat ik het steeds lastiger vindt om met deze berichten om te gaan. Ik ben oprecht blij voor ze!! Maar ik zou ook graag zo'n bericht willen geven .... en dan ben ik ook wel een beetje verdrietig van binnen.
Ik snap dat heel goed! Tuurlijk gun je het ze, maar je gunt het jezelf ook heel graag. Ik vind dat echt niet gek hoor. Mag je ook verdrietig om zijn...
Dat is heel normaal om je zo te voelen, lijkt mij... sinds ik bezig ben, voel ik mij ook zo. Een gezonde jaloezie denk ik! Ik gun het de rest ook, maar denk dan potjandorrie waarom moet het bij ons zo lang duren! Haha vandaag testje gedaan... natuurlijk veels te vroeg, maar goed. Herkennen jullie dat, net zolang blijven staren totdat je een streepje ziet. In het daglicht, met licht erachter, foto maken met flits, foto zonder flits! Hahaha Ik ga in het weekend weer testen.
Wauw bijna alles paars nu . Ik weet niet of ik voor NOD ga testen. Heb nog helemaal geen een symptoom dat op zwangerschap lijkt. Alleen PMS klachten . 5 juni ongeveer mijn NOD... Vorige keer na 2 jaar pas raak en nu al 8 maanden gestopt met voorbehoedsmiddelen. Wel nu pas 1e ronde. Deze maand ovulatietest gedaan en pas voor het eerst er ook echt mee bezig geweest. We zullen zien. Succes allemaal, wordt erg spannend.
@SoesaM ja toen we probeerden voor de eerste maakte ik mezelf soms helemaal gek. Ook in alle standen de test houden. Test weggooien, na 5 min toch weer uit de prullenbak vissen haha. Na een tijdje dit wel losgelaten, maar was niet minder teleurgesteld als het 'alweer' niet gelukt was.
Dat herken ik wel ja Daarom wil ik nu proberen te wachten tot er een duidelijke streep moet zijn...maar dat wil ik elke ronde, en altijd komt het moment dat ik ineens MOET testen @Abos wat balen allemaal zeg! Hopelijk snel een goede eisprong! En een goede uitslag van het zaadonderzoek
Hebben jullie ook dat jullie na ovulatie slechter slapen? Ik vraag me af of dat komt door zenuwen, hormonen of het weer..