Ja bedoelde spannend. Nee ik woon dan hopelijk niet meer in Oostenrijk. Als vind ik het wel een mooi systeem
Begrijpelijk hoor. Het is niet niks om dat onderzoek te moeten doen. Zeker een mooi systeem! Mag NL een voorbeeld aan nemen. Hoe zijn je ovu.testen? Hoe gat dat trouwens met je werk doen als je eisprong er is. Dan moest je toch s ochtends bloed prikken. Of kan dat ook voor werktijd.
Ik ben altijd op woensdag vrij omdat het restaurant dan gesloten is. Ik heb me baas nog niet verteld dat ik waarschijnlijk weer onder werktijd weg moet. Al probeer ik het eerst op een woensdag te plannen. Ze hebben absoluut geen vervanging wat het allemaal een beetje moeilijker maakt maar dit is voor mij der mate belangrijk, dus dat moet maar gebeuren Ovulatie testen doe ik niet aan. Heb een zeer geregelde cyclus.en ben gewoon veel aan het klussen . Heb wel net teumisbloemolie gehaald. (of hoe je het ook schrijft) baat het niet dan schaadt het niet. Kijken of dat dat iets doet
@miniVosje zo dat is zeker goed geregeld daar, en de vader een maand, dat is heerlijk! Mijn man heeft al mazzel dat hij van zijn werk 5 dagen krijgt ipv 2.
Maar je moest toch bloed prikken tijdens je eisprong? Dat kan je dan toch nooit 100% zeker weten zonder test? Daarom en je bent toch geen uren weg dan? S ochtends zal het ook wel niet erg druk zijn op je werk lijkt me? Hoop het voor je! Kwaad kan het in ieder geval niet.
Bij de 1e had mijn man ook een maand vrij. Maar dit kwam door een overstap naar een nieuw bedrijf en nog vak.dagen op moeten maken. Heerlijk was het.
Zojuist ongesteld geworden. Toch eerder dan gedacht. Al heb ik sinds de bevalling de dagen niet meer bijgehouden. @lerana zou jij mijn NOD willen aanpassen naar 30 juni?
Nee ik moet bellen bij me eerste menstruatie dag. Dus in het begin van me cyclus een keer. En dan weer rond de 20ste cyclus dag. Ben inderdaad geen uren weg. En zijn lieve mensen mijn bazen (een kopel van 60 ) met overleg is het meestal wel mogelijk ook al moeten ze dan wat organiseren @Meisje93 balen dat je ongesteld bent geworden
Dat is al vroeg zeg. Mij niet gezien. Begin echt niet eerder. Maar nu ga je ook lekker genieten van al je dagen. . Daar heb je recht op.
Nee nee gelukkig niet. 40+2 dagen is ze geboren. Maar omdat ik het niet trok hele dagen te werken ben ik halve dagen gaan werken. En dan moet je 6 weken van te voren stoppwn helaas.
Soww dat is daar goed geregeld zeg . Ook voor de man! Hier hebben ze de dag van de bevalling en dag erna alleen maar. Hier mag dat ook wel zo als daar
Ah okee. zat ik er dus helemaal naast hihi. Ooh ben er juist blij mee hoor. Zouden na deze NOD gaan starten. Als je met 34wk met zw.verlof gaat heb je recht op 10wk bev.verlof. Had dus niet meer rechten. Maar volgende keer probeer ik er een vakantie achteraan te plakken als dit lukt.
Ohhhh ja klopt ook. Je hebt idd 12 weken als je bij 4 weken ervoor stopt. Maar als je nog vakantie erachter aan kan plakken nog betee
Daar ben ik deze ronde ook mee begonnen. Hoop dat het helpt! Hoop dat het allemaal zo geregeld kan worden dat je niet onder werktijd hoeft. Maar dit is voor jou ook heel belangrijk. Tuurlijk niet fijn als het onder werk moet maar je wilt ook graag je kindje. Hoop dat je baas er een beetje rekening mee kan houden mocht het nodig zijn.
Hihi dit was nog ronde 0. Zouden in juni gaan beginnen. Gaan er nu dus vol voor Ik hoop het! Is helaas niet altijd mogelijk bij ons. Ivm. Onderbezetting..
@Meisje93 jeeeeeeejjj! Ik had um wel door haha, nu begint ronde 1 lekker zeg dat je man een maand vrij had, ik heb nu ook al aangekaart dat ik wil dat hij wat langer vrij neemt het word toch de 3e, M. gaat dan sowieso al naar school, dus lijkt me heerlijk als hij wat langer thuis is.
Haha. Ja nu gaat het bij ons beginnen. Heb er zin in. Ja was echt heerlijk. Samen wennen aan de nieuwe situatie. Begrijpelijk, is het toch wat pittiger. Ook als M naar school gaat. Je moet toch s ochtends vroeg 3 kids op tijd aankleden om naar school te vertrekken. Zou het lukken qua werk om langer thuis te zijn? Heb dan eigenlijk liever dat mijn man een week vrij neemt als de kraamzorg weg gaat dan dat hij tijdens de kraamweek thuis is.
@Meisje93 ja precies, de ochtenden zijn dan een stuk drukker. Hij heeft sowieso 5 dagen, eerste 2 dan 'verplicht' en die andere 3 mag hij ook een week later bvb opnemen. Bij M. had hij ze gewoon achter elkaar, bij F. heeft hij die 3 ook na de kraamzorg opgenomen en dan hopelijk daarna nog 2 weken vakantie oid deze keer