Bedankt! Je hebt waarschijnlijk echt gelijk. 2e zwangerschap zal al wel sneller zichtbaar zijn dan de 1e denk ik dan. En kledingskeuze oke.. Maar plots andere kleding aandoen valt ook hard op. Hoewel ik vanaf dat ik gesopt ben met sporten toxh sowieso al minder spannende bloezen ben gaan dragen
Dank je wel . Met mijn verstand weet ik het ook wel en ik krijg het ongevraagd ook te horen. Maar dat gevoel he... dat zijn toch de hormonen ben ik bang Thanks . Maar 75 kilo met 1,62 is zeker niet slank . Als je straks 18 weken ben show je ons dan ook nog even jouw buik ?
Wat een mooie buiken. Wat ben ik blij dat ik hopelijk binnenkort ook op 18 weken zo n mooie buik mag hebben!!
Mijn buik met 18 weken. Is mijn eerste zwangerschap. Bij mij zag je al heel snel een buikje zo rond de 10 weken
Hier met 18 weken van mijn dochter (een na laatste zwschap). En te vergelijking een foto met 4 weken eronder gedaan. Bekijk bijlage 534224 Bekijk bijlage 534225
Wat onwijs leuke foto's! Ik heb op 4 weken nu ook al wel iets zichtbaar, maar vraag me af of dit ook al zo uitgesproken was. Ik weet het niet meer zeker. Ookal staat die wat bol en gezwollen, het is geen pap als je begrijpt wat ik bedoel. Wel hard als je erin port dus (n neen echt niet van buikspieren)! Is dit bij jou met vier weken puur een zwangerschapsbuikje?