Disneyland resort Parijs (deel 4)

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Mamak, 26 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama suus

    mama suus VIP lid

    18 aug 2008
    7.510
    188
    63
    somewhere
    Auto doen wij er 6 a 7 uur over ligt aan drukte en stops wij komen vanuit omgeving emmen. Is ern best eind maar te doen. Terug doen we vaak toeristische route.
    Vliegtuig heb ik 2 keer gedaan ook goed te doen hoor. Je bent dan wel de hele tijd bezig en de transfur van vliegveld is ook nog 45 min. Ik vind het vooral lastig dat je dan aan tijden vast zit ben niet graag gebonden
     
  2. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    23 apr 2009
    2.021
    287
    83
    Vraagje, wij zijn al jaren niet meer in Disney geweest en denken er over om in de herfst vakantie te gaan.
    Nu zie ik op de site dat het ontbijt bij een counter is in het park, hoe gaat dat dan in zijn werk?
    En je kon toen ook bij aankomst je kaartjes ophalen aan een desk voor bij de kassa , zodat je niet eerst naar het hotel heen moest, is dat nog steeds zo, of moet je nu eerst in je hotel inchecken en dan nar het park?
     
  3. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Oke, zo dus dank je wel. Dan moet ik dat maar even proberen. Hoor vaak dat dat ook nog weleens kan schelen.
     
  4. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Over het ontbijt, dat heb ik inderdaad ook gelezen. Alle ontbijtopties zijn tegenwoordig niet meer standaard inbegrepen in een hotelarrangement en moet je dus apart bijboeken en bijbetalen. Volgens mij heb je dan verschillende mogelijkheden en is het niet altijd meer zo dat je je ontbijt in het hotel zelf haalt? Ik boek nooit meer in hotels van DLP zelf dus weet dat niet zo goed.

    En over de tickets, ik denk dat je gewoon even moet bellen met de infolijn en dit na moet vragen. Want ook dit weet ik niet meer. De laatste keer dat ik er via een hotelarrangement zat, was in 2014 en toen gingen we inderdaad eerst naar het hotel, tickets opgehaald en toen het park in en pas na sluitingstijd zijn we op onze kamer gegaan.

    Ik heb nu een jaarkaart dus ik heb dat probleem niet meer.....
     
  5. mama suus

    mama suus VIP lid

    18 aug 2008
    7.510
    188
    63
    somewhere
    Ontbijten kun je op verschillende plekken in park waaronder hyporion . heb je gratis hp dan heb je hiervoir een voucher. Standaard in het hotel is niet meer alleen als je vp bijboekt of appart daar besluit te ontbijten. Dit is een duur grapje counterontbijt ligt rond de 5 euro dacht ik. En je hebt een aantal verschillende. Dus geen buffet vorm meer waar iefereen hun tassen volpropt.

    Kaartjes is meestal in het hotel. Ze zijn toch ook met naam? Weet niet of dit nog bij park kan.
     
  6. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Waar kan ik ook weer de (recente!) menukaart vinden van Planet Hollywood?
     
  7. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
  8. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    mama suus vindt dit leuk.
  9. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Nou wij zijn weer terug van een paar fantastische dagen Disney! Deze keer met mijn zus en haar gezin, voor hun kinderen was het de eerste keer! Het was weliswaar bloedheet en zeer druk, maar we hebben wel door de Priority card heel veel attracties kunnen doen! We zijn ook met heel veel caracters op de foto geweest, o.a. Pinokkio en Ariel! We zaten deze keer op Le Chene Gris in een Bali, dat was weer top!

    Nog wel een vraagje van mijn kant: wie van jullie heeft een EA/Priority card op basis van een autipas? Ik zou graag wat meer info daarover willen hebben, mag via PB.
     
  10. SweetPrincess

    SweetPrincess Bekend lid

    17 feb 2015
    601
    43
    28
    NULL
    NULL
    Mijn broer heeft een EA met autipas. je mag me een pb doen als je wil met je vragen.
     
  11. mama suus

    mama suus VIP lid

    18 aug 2008
    7.510
    188
    63
    somewhere
    Klinkt weer super kuki
     
  12. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.110
    1.795
    113
    Kraamverzorgende
    Wij vetrekken maandagochtend om 5.00 uur voor ons allereerste keer Disney ooit. Zoveel zin in! Nog goede tips en tricks? We slapen in Davey Crockett.
     
  13. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Hou het weer in de gaten. Dus dag voor vertrek nog goed checken, heb je poncho's nodig of juist zonnebrand? :D

    Zorg dat je kinderen je mobiele nummer of zo op hun arm hebben staan of iets van een 'dog tag' om hebben.

    Spreek met je partner af wanneer je elkaar kwijt raakt wie op welk kind zeg maar let. Wij willen elkaar nog wel eens kwijtraken in de drukte na afloop van het vuurwerk. Ik pak altijd de jongste mee en mijn man de oudste. We hebben afgesproken dat we dan niet op elkaar gaan staan wachten en zoeken, maar gewoon doorlopen naar de auto op de parkeerplaats. Onthoud goed waar je auto staat! Maak desnoods ff een foto van het "gangpad' waar je staat met het nummer erop.

    Er zijn nog wel 1000 tips maar deze schieten me als eerste binnen.

    Hoeveel dagen ga je? Maak een plan van wat je wanneer wil doen. Je kan wel van hot naar her rennen, maar dat kost je zoveel tijd. Wij plannen in welk park wij de dag beginnen en beginnen dan linksom te lopen (of juist rechtsom), en lopen niet van de ene kant van het park naar de andere, maar gewoon 'op volgorde'.

    Als je een mooi plekje wil bij de parade of het vuurwerk, moet je al ruim van tevoren gaan zitten/staan. Haal zeker een programmaboekje, dan weet hoe hoe laat en waar van alles te doen/zien is.

    Maar vooral: geniet!!!!!! Laat je niet afschrikken door de enorme wachtrijen, dat hoort er helaas bij. Probeer zo goed mogelijk gebruik te maken van de fastpassen waar mogelijk.

    Als je perse met iemand op de foto wil, maak daar dan ook echt tijd voor vrij, je staat rustig een uur te wachten.
     
  14. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.110
    1.795
    113
    Kraamverzorgende
    We gaan drie dagen. Jongste gaat uitsluitend in de draagzak of kinderwagen. Zal zelden los lopen. Zal de oudste een bandje omdoen met onze telefoonnummers.

    Enigste waar we ons een beetje zorgen om maken is de brandstofschaarste op dit moment.
     
  15. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Dat is inderdaad iets om rekening mee te houden! Voor je de grens overgaat, in België nog even tanken?

    Er zit overigens een zwembad bij DCR, neem zwemspullen mee.
     
  16. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.110
    1.795
    113
    Kraamverzorgende
    Die is gesloten komende week ivm
    Voorbereidingen voor de komende renovatie.
     
  17. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Oh dat is jammer!
     
  18. mama suus

    mama suus VIP lid

    18 aug 2008
    7.510
    188
    63
    somewhere
    Kuki heb je gezien dat je voor oud en nieuw een extra kaartjemoet kopen zag het net staan. 44 euro voor jaarkaarthouder. Je wilde daarhedn toch?
     
  19. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Ja schandalig he?! Schaf je speciaal een Dream pas aan ipv de Fantasy omdat je daar Oud&Nieuw wil vieren en betaal je dus al €250 of zo extra. Mag je nu nogmaals €176 aftikken om het park in te mogen!!!

    Ik weet dat je wel bij Lake Disney mag komen en ook in Studio's zonder dat extra kaartje, maar we wilden graag in park! Dat wordt dus sparen!
     
  20. mama suus

    mama suus VIP lid

    18 aug 2008
    7.510
    188
    63
    somewhere
    Nou echt hoor. Zag het staan, moest metern aan je denken. Hopen dat het dan ook heel speciaal word. Of in een disneyhotelslapen dan zijnze 29
     

Deel Deze Pagina