Ja was echt schattig haha. Vooral laatst, toen zei ze ik hou van mijn tante! Haha. Echt een schatje is het maar ook heel erg ondeugend haha. Overal moet ze aan zitten, en als het niet mag probeerd ze er zo dicht mogelijk bij te komen om er toch aan te kunnen zitten haha.
Wat lief....hier denk ik dit weekend mn ei te hebben. Maar goed....ik weet niet meer wat mijn lichaam allemaal doet dus niks is zeker Ik kan jullie niet bijhouden in dit topic. Jullie kletsen zo snel Zag wel positieve testen voorbij komen. Gefeliciteerd @lerana en @Leolove Hoe gaat het verder met jou @Meisje93 ?
Hihi denk regelmatig even aan je. Vind het zo vervelend voor je, wat je lichaam allemaal aan het doen is. Spannend hoor! Snap je gevoel. Je lichaam heeft je zo in onzekerheid gebracht. Maar het komt goed. Hihi nou heh. Het gaat in rap tempo hier. Hier gaat het goed. Menstruatie is bijna klaar. & dan kunnen we gaan beginnen voor ronde 1. Heel veel zin in. Mijn man ook. Ben benieuwd hoe snel het raak mag zijn. En dan hopelijk gelijk een plakkertje.
@KleinMeisje93 dat hebben jullie inderdaad al heel snel verteld. Maar ik snap het wel hoor. Fijn die steun als het weer mis zou gaan. Maaaarrrr daar gaan we nu niet vanuit he. Snap goed dat je de rest nog niks zegt. Hihi leuk die boefjes he. Mijn dochter is ook 2,5 en ze is net zo. Kan super lief zijn maar ook heel ondeugend. Vooral de dingen die niet mag toch proberen. Vanmiddag moest ze slapen. Wij niet gehoord dat ze van der kamer was gekomen had ze de zonnebrand uit de bergkast gepakt. Der beentjes ingesmeerd. Hoorde der vertellen. Ik kijken. Zegt ze zo goed smeren anders verbrand je. Hahah ja wat zeg je dan . Gezegt dat dat voor buiten is als het zonnetje schijnt en niet voor binnen . Gelukkig plakte niet alles onder Lief he dat ze zo een dingen zeggen. De mijn zegt ook vaak uit het niks: jij bent de beste! Echt zooo lief.
Jaaaa dames de teunisbloemolie doet zijn werk!! Vanavond dit streepje gezien. Binnen hoeveel dage heb je meestal een zelfde streep als de teststreep? Dit is de eerste keer voor mij. Wou op deze manier weten of de teunisbloemolie zijn werk deed en een eisprong heb en kortere cyclus.
Dank je @Nikki15 @Myhappyfamily geen ervaring met ovulatie testen dus kan je niet helpen. @KleinMeisje93 ik snap wel dat jullie het vertellen. Ik vertel het niet maar als het mis gaat denk ik dat ik het alsnog zal vertellen voor de steun.
@KleinMeisje93 als je dus gister ochtend ook mijn post had gelezen had je mijn reactie op jou gezien waarin ik dus zei gelijk met je te lopen en ook de testen van zwanger en kids te gebruiken.... trouwens als je dat gelezen had had je gezien dat ik voor jou de foto geplaatst had van mijn test van zwanger en kids Wow @Myhappyfamily fijn zeg hopelijk belooft het iets goeds! Kwa streepjes ben je vandaag ermee beginnen? Want ik heb met de ovulatietesten van zwanger en kids hele tijd een streepje zegma @Nikki15 Dankjewel! Ik hoop voor je dat het wel je ei is die je denkt gespot te hebben! @Meisje93 ja ik had echt niet verwacht dat het in de 1ste ronde raak zou zijn! Ben benieuwd hoe t bij jou gaat straks! Hoe is het met de rest? Ik had vanmorgen een behoorlijke daling in mn temperatuur hoop niet dat dat iets verkeerds is?
Haha geweldig! Tja blijf dan maar serieus. Mijn man heeft daar al helemaal moeite mee, om serieus te blijven. Word nog wat als ze die leeftijd bereikt. Oei niet echt heel veel ervaring mee. Gok 1-2 dagen. Vind hem al vrij donker. Zou ook vanavond nog een testje doen aangezien je ook wel een korte piek kan hebben. Geen ochtendurine gebruikt? Wat leuk! & hoe vind ze het? Ja ik ben ook erg benieuwd. Dat het de vorige keer iedere keer raak was zegt natuurlijk niets helaas. Hopelijk geen mk's dit keer. Al hebben we het allemaal niet in de hand. Menstruatie alweer bijna klaar
Ze vond het echt heel leuk! Ik had een digitale test gedaan in de hoop dat er wat kwam te staan.. die ingepakt en E laten geven en op t rompertje van E een tekst geschreven en dan de truitje omhoog gedaan. Ze was heel verast en blij vooral dat ze er bij mag zijn
Ben er vandaag mee begonnen inderdaad. Ohhh heb je de hele cyclus streepjes dat wist ik niet ik helemaalbij dat er een streepje stond hahah dacht dat je rond je eisprong alleen een streep had. Deze is van de action.
Whahaha ja soms met je opletten als ze iets uitspoken dat je niet lacht hhaha. Soms moet ik me ook eerst even omdraaien . Maar als ze echt iets stouts heeft gedaan dan heb ik dat niet. Altijd lachen met die kids Dit was niet met ochtend urine. Had ze smiddags gehaald en dacht savonds och doe eens gek en doe testje en toen zag ik dat vrij donker streepje. Had dat nooooit gedacht. Vanmiddag of vanavond nog een doen.
Bij mij waren ze nog lichter dan dat elke keer en ineens die knaller, ze liepen dus niet op bij mij. Wel gaaf dat de teunisbloemolie werkt bij je! Na de eisprong gelijk stoppen toch? Pffff spannend lerana! Hopelijk stijgt die morgen weer. Jeetje ik begin weer een ei uit te broeden hoor weer die pijn zoals vorige maand.... moet maar gauw zwanger raken dat ik niet maanden lang heb elke keer Vruchtbaar slijm komt ook alweer en sinds gisterochtend in iedergeval geen bloed meer gelukkig! Gisteren gezellig wezen shoppen en nog een super mooie bikini gekregen van m'n mannetje
Hoeft niet hoor, dat je altijd 2 streepjes hebt. Ligt ook aan de test zelf qua gevoeligheid en hoeveel LH je in je lichaam hebt. Ik vind deze streep al best wel donker. Maar nog niet donker genoeg. Hihi heel begrijpelijk. Ik kan best streng zijn. En dan hoor ik mijn ma al zachtjee lachen. En tja dan ga ik ook. Die smelt gelijk van haar ontdeugende koppie Oke. Ben benieuwd naar je volgende test.
Ja echt bizar dat zoiets kleins zoveel pijn doet en nu is het nog wel te doen maar ik weet dat ik straks bijna niet meer kan bukken van de pijn Wat trouwens nog liever was gisteren! M'n dochter zei gisteren na aanleiding wat ik haar van de week vertelde " mama ik hoop dat het dit keer goed gaat met je ei en ook goed blijft gaan " hahaha terwijl we helemaal niet gezegd hebben dat we een kindje willen maken
Nou idd. Heb het nog niet eerder gehoord dat iemand er zoveel last van had. Haha. Ahh. Die slimme meid ook. Is ze er best wel mee bezig dus.