1 t/m 15 juli 2017

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by 1548, Oct 28, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Smitje

    Smitje Bekend lid

    Oct 30, 2012
    512
    41
    28
    Female
    Hey dames, heeft een van jullie ervaring met, of is een van jullie van plan een sluitlaken/band te gebruiken?
     
  2. WishfulDreaming

    WishfulDreaming Fanatiek lid

    Jun 24, 2007
    1,643
    51
    48
    Female
    België
    Wij hebben ook een geboortebord.
    Ondertussen staat de naam er ook zl onderaan op (in de wolk) :D
     
  3. WishfulDreaming

    WishfulDreaming Fanatiek lid

    Jun 24, 2007
    1,643
    51
    48
    Female
    België
    Goedemorgen @Smitje :roflmao:

    Nee, geen ervaring mee.
    Wel een steunband de eerste 2 dagen na de keizersnede. Of bedoel je dit?
     
  4. kokjes

    kokjes Bekend lid

    Sep 14, 2016
    593
    313
    63
    NULL
    NULL
    Wat een mooie buikjes allemaal. En wat een verschil. Ik zal straks is een foto maken.

    Zondag was echt een betere dag, na een aantal slechte dagen. Dus toen we gevraagd werden voor een bbq gisteren. Waarbij een grote bank buiten gezet zou worden. Werdt ik wel enthousiast. Even iets leuks ipv hele dagen thuis in bed. Maar wat heb ik er spijt van gehad.... zooo veel pijn. En nu nog steeds. Maar ja het was te proberen en het was tijdens de bbq ook erg gezellig.

    Mijn buik is echt zichtbaar gezakt de laatste dagen. Hebben jullie dat ook?
     
  5. Smitje

    Smitje Bekend lid

    Oct 30, 2012
    512
    41
    28
    Female
    WhisfulDreaming, ja het was al vroeg deze ochtend... :D Wat een schetig geboortebord! Wellicht dat zo'n steunband op een sluitband lijkt. Ik lees en hoor veel over vrouwen die de eerste weken een strakke band om hun middel dragen om de buik te ondersteunen. Verkopers van die dingen claimen dat ze helpen met het verstevigen van de buikspieren en het tegengaan van het " rollen van de baarmoeder in de buik". Nou geloof ik dat allemaal niet perse, maar een stevige band om mijn, dan weer slappe buik lijkt me wel fijn. Ik heb er tweedehands nu op eentje geboden op marktplaats.
    En...nog 20 daagjes en dan is het zover!

    Kokjes, wat balen dat je zo'n last hebt nu. Maar wel lekker om er even uit te zijn en een gezellige avond te hebben!

    Lalalaura, fijn dat haar bloeddruk gezakt is!!

    Iedereen is nu bijna klaar met baby uitzet, box, kaartje, borden etc. Ben benieuwd wanneer de eerste baby's zich aandienen! Ik vermoed dat die van ons nog wel even blijft zitten. Wel wat last gehad van indalingsweeen, maar nog geen laag hangende buik.

    View attachment 534371 Wij hebben dit als geboorte aankondiging en plakken het op het raam.
     
  6. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    Nov 3, 2016
    664
    467
    63
    Female
    werkloos
    Den Haag
    Wat leuk om te lezen dat iedereen al klaar of al bijna klaar is.
    @WishfulDreaming wat heb je nog een drukke agenda zeg!
    @kokjes vind het fijn om te lezen dat ondanks de pijn nu je toch een leuke bbq avond hebt gehad. Ik ken je niet maar ik gun het je echt enorm om gewoon een heerlijke avond te hebben die je niet op bed of op de bank hoeft door te brengen.
    @Smitje leuk zeg die letterslinger!

    En dan al die buikfotos, ondanks dat de 1 iets ronder is dan de ander zie je wel dat we allemaal rond hetzelfde termijn zitten.
    Vind die geboorte borden ook echt geweldig:D!

    Hier hebben we een druk weekend in de tuin gehad, die is geheel betegeld eindelijk.
    Dit bracht erg veel stress met zich mee (ik zou een lang weekend in Haarlem zijn maar me vriend werd niet wakker waardoor ik te gehaast naar Den Haag moest, in 10 min naar het station lopen wat op een normaal tempo 25 min is. Eind conclusie zit al vanaf zondag met hevige pijnen in mijn lichaam.)
    Vanaf zondag is het ook niet erg gezellig in huis.

    De box moet nog 1 keer geschilderd worden en daarna in de lak gezet.
    Bedje moet nog worden opgemaakt, nog 2 babywasjes doen.
    En het lastigste de commode indelen *tips en foto's van jullie commode zijn welkom ;)

    Op de vraag van de vorige pagina, ik ben van plan om in het ziekenhuis te bevallen. Ik ben niet medisch meer, het geeft me wel een fijner gevoel om naar het ziekenhuis te gaan.
     
  7. Romantic

    Romantic Bekend lid

    Nov 29, 2015
    874
    91
    28
    Wat een schetige borden hebben jullie!! Ik moet nog ballonnen halen en een slinger om op te hangen voor het raam, gabik vanmiddag doen.

    Ik heb geen ervaringen met een sluitband, mijn buik was moet ik zeggen weer helemaal terug in vorm gekomen, een jaar na de keizersnede. Huidje wel iets soepeler, niet echt slapper waardoor het hing ofzo..

    Kokjes, fijn om te lezen dat je een goede dag hebt gehad, ondanks de pijn die het nu kost. De allerlaatste loodjes zijn nu aangebroken, nog even doorbijten meis. Het vraagt veel geduld van je!
     
  8. Prj

    Prj Niet meer actief

    Over de commode indelen. Dat doe je toch niet goed is mijn ervaring. Tijdens de eerste weken vind je vanzelf uit wat het handigste is voor jullie. Bij ons is het ook elke keer weer net anders.

    Hier ookis nog drukke planning. Ik heb zaterdag een vrijgezellenfeest en het weekend daarna kampeerweekend met de vriendengroep. We gaan dan wel maar alleen de zaterdag helaas. Beide is ook nog een eindje rijden dus ik rust maar vast op voorhand en mijn man rijdt want dat lukt mij niet meer.

    En kokjes wat is jouw situatie herkenbaar. Bij mij was het de vorige zwangerschappen net zo. Onwijs moeilijk dan positief te blijven. Ik ben dan ook heel dankbaar dat het deze keer zo veel beter gaat.

    De baby ligt hier nog extreem hoog helaas. Voordeel is wel dat ik nog niet veel hoef te plassen nadeel is weinig lucht en weinig ruimte in de maag.

    Valt wel op dat bijna iedereen met verlof is. In het weekend is het hier rustig doordeweeks een stuk drukker
     
    Luipaard88 likes this.
  9. Romantic

    Romantic Bekend lid

    Nov 29, 2015
    874
    91
    28
    Net groeiecho gehad en even kunnen kijken naar ons dikkerdje: 3180 gram! Oejoh! :D Staat gelijk aan zwangerschapsduur van 37.5 zeiden ze..!
     
    Luipaard88 likes this.
  10. Lieflieff

    Lieflieff Actief lid

    Nov 2, 2016
    276
    66
    28
    NULL
    NULL
    Oh nee kokjes, wat jammer dat je toch pijn hebt gekregen :(
    Romantic, das al een aardige! Het zou kunnen dat hij net de groeispurt heeft gehad natuurlijk en nu wat rustiger aan doet.

    Hier vannacht toch slecht geslapen. Ik weet niet precies wat die kleine allemaal aan het doen is, maar een hoop beweging en uitrekken. Mijn blaas doet pijn maar tegelijk ook mijn ribben. Ben veel wakker geworden en elke keer beweging en nu sinds ik wakker ben (7uur) ook alsmaar beweging. Fijn dat ik hem voel hoor maar nu voel ik me echt opgerekt o_O
     
  11. Nunas

    Nunas Actief lid

    Aug 31, 2016
    432
    52
    28
    NULL
    NULL
    Hoi smitje,
    Bij 1e zwangerschap had ik geen sluitband maar ik had er nu ook wat over gelezen en sinds een paar weken zit die van Carriwell nu in men koffertje. Na vorige zwangerschap is mij lijf toch niet helemaal als voordien geworden. Wel qua gewicht maar niet qua vorm. Ik ben echt breder geworden en dat merk je dus aan broeken en bhs enzo. Overal maatje erbij hoewel dat dus niet met gewicht te maken had. Ik hoop dat de buik- en bekkenband me hierbij gaat helpen ditmaal om alles toch min of meer terug als voordien te krijgen. 100% zal dat zeker niet lukken vrees ik maar ik hoop dat ik mét toch net een iets hoger slaagpercentage ga hebben tov zonder.

    Vannacht geen oog dichtgedaan Door bekkenpijn pffff!

    Vanmiddag langs de verloskundige nog even urine en bloeddruk checken. Was redelijk ok nu (bovendruk ditmaal wel aan de hoge kant) maar voorlopig dan toch geen zwangerschapsvergiftiging.
    Volgende week maandag terug controle!
     
  12. Skyangel

    Skyangel Bekend lid

    Nov 20, 2013
    782
    99
    28
    Hier mn ijzer te laag, dus staal tabletten.
    Pfooe zware baby's dan hoor hihi.
    Mijn dochter woog met 37+4 maar 2.7 kg hihi
    Donderdag ook de groei echo, dus we gaan het zien.
     
  13. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    Nov 3, 2016
    664
    467
    63
    Female
    werkloos
    Den Haag
    Krijgen jullie de groeiecho omdat je dat zelf heb gevraagd of is daar een andere reden voor?
    Zo ver ik weet krijg ik geen groeiecho omdat ik mijn suiker zogezegd onder controle heb.

    Hier ook een drukke baby, het maakt me vaak zo misselijk wanneer hij beweegt. Misschien komt het door de combinatie met stress...
     
  14. Lalalaura

    Lalalaura Fanatiek lid

    Jun 3, 2016
    2,905
    2,098
    113
    Mijn vrouw kreeg 2 groeiecho's extra ivm haar bmi. Die is net wat te hoog en dan is de maat en ligging van het kindje moeilijker te bepalen door alleen te voelen. Ze mag wel gewoon onder begeleiding van de verloskundige bevallen, dat mag alleen maar niet als je echt veel overgewicht hebt..
     
  15. Prj

    Prj Niet meer actief

    Hier extra groeiecho's ivm eerdere grote kinderen. De twee jongens lagen buiten de curve bij geboorte en mijn dochter was ook p90.

    Deze is vooralsnog maar iets groter dan gemiddeld morgen weer een echo. Mijn gevoel is echter dat deze weer groot is maar nniet extreem. Het formaat van mijn dochter ongeveer.

    Morgen zal ik ook wel horen hoe lang ze me willen laten doorlopen
     
  16. Skyangel

    Skyangel Bekend lid

    Nov 20, 2013
    782
    99
    28
    Hier is het gewoon de standaard procedure.
    Ik vind het wel fijn dat ik 2 groei echo's krijg.
    Ik ben benieuwd morgen.
    Hij ligt in ieder geval al vast
     
  17. kokjes

    kokjes Bekend lid

    Sep 14, 2016
    593
    313
    63
    NULL
    NULL
    Bij mijn vk is het standaard om met 30 en 35 weken een groeiecho te maken.

    Nu ik bij de gynaecoloog onder controle ben heb ik bij beide afspraken tot nu toe een groeiecho gehad. Maar of dat standaard is weet ik niet. As maandag weer een afspraak. Ben benieuwd of ik dan ook een datum ga krijgen. Ben dan 36.3
     
  18. Skyangel

    Skyangel Bekend lid

    Nov 20, 2013
    782
    99
    28
    Vraagje, weet niet of deze is al voorbij gekomen is hihi.
    Maar wat hebben jullie in de vlucht tas gedaan
     
  19. WishfulDreaming

    WishfulDreaming Fanatiek lid

    Jun 24, 2007
    1,643
    51
    48
    Female
    België
    In mijn zak voor de OK zitten volgende spulletjes:

    Bewijs (kaartje) hospitalisatieverzekering Saar
    Bloedgroepkaart Saar
    Medicatie (eventueel maagbeschermers van thuis)
    Akte van erkenning (origineel)
    Papier met volledige namen van de baby (zonder fouten)
    Pakketje bloedbuisjes voor donatie navelstrengbloed
    Moederboekje K&G / gyneacoloog
    Verwijsbrief van gyneacoloog (indien die er is)
    GSM nummer Geboortefotograaf
    Telefoonnummer Drukkerij geboortekaartjes
    Telefoonnummers oma & opa
    Telefoonnummer schoonmoeder
    Mutsje voor vlak na bevalling
    Krabwantjes voor vlak na bevalling
    Eerste body maat 50
    Eerste body maat 56
    Eerste kledingsetje maat 50
    Eerste kledingsetje maat 56
    Eerste sokjes (allerkleinste maat)
    BRIL?
    Zwarte borstvoedingsbh
    Slaapkleedje
    Kinomo / Kamerjas
    Hoge, zwarte onderbroek

    Ik heb een aparte zak voor ziekenhuisverblijf (6 dagen):
    Zwangerschapskussen
    Oplader GSM
    Borstvoedingsbh's
    Maandverband (Always Secure nights OF Always Long Plus)
    Onderbroeken, met vertikale kant (geen kant rondom!)
    Borstvoedingshemdjes
    Toilettas: Tandenborstel
    Toilettas: Tandpasta
    Toilettas: Shampoo
    Toilettas: Crème spoeling
    Toilettas: Haarborstel
    Toilettas: Deodorant
    Toilettas: Haarrekjes
    Toilettas: Scheermesje
    Toilettas: Lensvloeistof
    Toilettas: 2 reserve maandlenzen
    Toilettas: Zakdoeken
    Toilettas: Lippenbalsem
    Pantoffels
    Zwarte leggings (liefst lengte 3/4)
    Borstvoedingsshirts (1 groen, 1 paars)
    Eventueel joggingbroek
    Babyhanddoeken voor na badje
    Washandjes
    Bodies maat 50
    Bodies maat 56
    Kledingsetjes maat 50
    Kledingsetjes maat 56
    Sokjes
    Extra proper mutsje voor op de kamer
    Warme kleding om het ziekenhuis te verlaten (dun jasje?)
    Extra tetradoeken (spugen)
    Slabbetjes (new born)
    Luierzalf (al de rest van verzorgingsproducten krijg je in ziekenhuis)
    Witte plateau met naaam
    Koffertje met kersen (kinderdoopsuiker)
    Doopsuiker volwassenen (van elke soort 10-15 stuks?)
    Doopsuiker zakjes kindjes (Koffertje vol?)
    Enveloppen geboortekaartje (reeds gestickerd en mét postzegel er op waar nodig)
    Kaartjes babyborrel
    Notitieboekje / kladboekje
    Balpennen en schrijfgerief
    Plastic bekertjes bezoek
    Bruiswater voor Saar


    Zo, even een copy paste van mijn werkbestandje. Misschien ben je er iets mee :o:
     
  20. WishfulDreaming

    WishfulDreaming Fanatiek lid

    Jun 24, 2007
    1,643
    51
    48
    Female
    België
    En in verband met de groeiecho's:
    Mijn zwangerschap stond als hoogrisico omwille van de eerdere operaties aan mijn baarmoeder, en de eerdere problemen met zwanger blijven.

    Hier kijken ze elke controle even hoe ze het doet. Op zich wel fijn, scheelt me een hoop stress.

    Ik moet woensdag pas terug naar de gyn. Dan ben ik 37+1 dag.
    Daarna op exact 38 weken (dinsdag 20/06) laatste controle en nog even alle praktische zaken overlopen voor de keizersnede.

    Mijn gyn staat elke maandag in het operatiekwartier. De keizersnede staat dan ook gepland op maandagvoormiddag 26 juni. In principe is voor mij alles rond/geregeld.
     

Share This Page