De laatste 10 weken afteltopic 'vervolg'.

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by PandaBeertje, Apr 15, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Humava

    Humava Niet meer actief

    Welkom @flowertje36! Was je zoontje erg zwaar bij zijn geboorte?
     
  2. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    @flowertje36

    Zou vast wel even druk worden , maar gaat zeker goed komen!
     
  3. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Zoontje werd geschat op 4800 gram en was bij zn geboorte 4570 gram.
    Gynaecoloog zei toen ook deze had veel eerder gehaald moeten worden. Maar verloskundige schatte hem op 7 /7.5 pond.
    Moest toevallig voor controle in ziekenhuis voor minder leven. Maar dat was dus ook niet heel onlogisch hij kon geen kant meer op.

    @XmoonlightX
    Ja denk wel dat het druk word. Ben ook heel bang voor de impact op mijn relatie. Ik ben al zo'n hormonenbom op dit moment. Word gek van mezelf haha.
     
  4. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Haha de eerste vijf jaar zijn tropen jaren in de relatie hè :D

    Zolang je maar goed blijft communiceren en tijd voor elkaar blijft maken
     
  5. Humava

    Humava Niet meer actief

    @flowertje36 zo dat is zeker flink voor een eerste! Heb je nu ook extra groei echo's? Wel leuk straks zo'n klein leeftijdsverschil. Mijn dochter en zoon schelen iets meer, 21 maanden maar die spelen nu ook zo leuk samen! Het is even druk maar wel erg gezellig!
     
  6. klaver85

    klaver85 Bekend lid

    Nov 26, 2014
    757
    182
    43
    Leuk, hier dadelijk 18 maanden ertussen. Mij lijkt het enorm gezellig!

    Net voor de 50ste keer deze week gehoord dat ik er erg vreemd uitzie:rolleyes:.
    Kan het ze niet kwalijk nemen, maar om het nu steeds te horen:o:.

    Vanochtend stond in de keuken een geplukt veldboeketje in een wijnglas, hac mijn man geplukt tijdens het uitlaten van de hond, omdat hij altijd aan me moet denken als hij daar langs komt... zo schattig!

    Soms een half uurtje flink gerommel in de buik, met serieuze krampen, en dan weer een paar uurtjes niks... ben benieuwd.
     
  7. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    Nov 3, 2016
    664
    467
    63
    Female
    werkloos
    Den Haag
    Welkom @flowertje36
    4570 dat is nogal wat! Heb je toen een keizersnede gehad?

    @klaver85 hoezo zie je er vreemd uit dan? Ik heb meteen een beeld van verwilderd haar en kleding onder de verf spatten hahaha.


    Hier veel last van harde buiken of kunnen het voorweeen zijn?
    Als ik maar iets doe dan schiet het vocht weer me benen in en staat het weer helemaal strak. Veel slechte nachten en overdag niet kunnen slapen helpt ook niet echt mee.
    Ik begin een beetje op te raken, daarbij is me relatie momenteel ook niet erg goed helaas (communicatie van 0.0) ach het komt vast wel weer goed allemaal
     
  8. 1BB

    1BB Bekend lid

    Oct 3, 2016
    573
    67
    28
    Female
    ♡
    @flowertje36 welkom! En wat een bolletje is het zeg! Beetje rare vraag maar heb je geen gigantische rugpijn op het laatst?

    @Humava is hij al ingedaald?

    @klaver85 oh my, ben nu ook wel benieuwd wat ze bedoelen met vreemd Haha.

    @lelie92 ja die angst heb ik ook sinds ik het hoorde van die ellemieke vermolen (oid). Vreselijk!!! De baby heeft hier altijd vaste tijden dat ze wakker is. Als ik het niet vertrouw ga ik gewoon even naar mijn buik kijken. Ze beweegt vaker dan ik Door heb namelijk. Ook zie ik mijn buik op en neer van haar hartslag.

    @relatiegedoe heb het geluk dat ik een hele relaxte gozer heb (soms iets te relaxed) en dat ik nog goed kan slapen. Hij loopt af en toe wel aan me te plukken en dan snauw ik hem soms af, kei zielig, hahaha.
     
  9. klaver85

    klaver85 Bekend lid

    Nov 26, 2014
    757
    182
    43
    @Luipaard88 geef het goed aan dat je langzaamaan op begint te raken he! Zit nu in de 37 weken en wilde me al strippen omdat ik gewoon echt een vervelende zwangerschap heb en ook eerder inleiden mocht ik dit willen. Denk ook dat ik me de volgende keer laat strippen.

    Verwilderde haren heb ik trouwens nu ook we, geen verfspatten helaas:roflmao:.
    Ik heb echt nu een pannenkoekgezicht:$.
    Dikkere oogleden, dikkere lippen, geen zichtbare jukbeenderen, zelfs een lichtelijke onderkin:cry:.
    Scheelt dat het heel veel vocht is, had ik bij de oudste ook. Ik voel me ook echt een kwab. Och je kunt er maar beter mee lachen!

    Je relatieperikelen herken ik wel een beetje van de eerste keer, jij hebt het zwaar, hij op zijn manier ook en dat kan best heftig zijn.
     
  10. Lelie1992

    Lelie1992 Lid

    Dec 29, 2016
    74
    10
    8
    Ik heb het in de loop van de dag wel weer wat van m'n af kunnen zetten gelukkig. Zie laatste loodjes zijn toch wel spannend.

    Hier voel ik ne lichamelijk eigenlijk nog wel prima. Doe rustig aan. Dagen met kids zijn wel druk en zwaar. De dagen dat ze naar de opvang gaan gebruik ik dan ook echt om bij te tanken

    Merk trouwens wel steeds meer last van m'n maag ga krijgen en af en toe misselik. Kan ook niet zoveel meer eten. Hebben jullie dat ook? Nachts ook soms last van maagzuur..

    @klaver85 Ik zie er behalve volledig vol met pukkels overal wel nog beetje hetzelfde uit hihi. Gezicht wel voller.maar gelukkig niet veel Vocht nog.
     
  11. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    @ XmoonlightX: Nou dat kan ik hier zeker merken ;)
    Hebben ook een zoontje met wat extra zorg door een bepaalde ziekte. Waarbij 25% kans is dat dochter het ook heeft en dat speelt ook grote rol.

    @Humava : Ja krijg er nu 2 extra. 1 met 30 weken en 1 met 34 weken. Ik heb het gevoel dat mijn zoontje pas de laatste 4 weken zo hard is gegroeid dus we gaan het zien.

    @klaver85 : lijkt me wel heel pittig hoor. Maar we komen er vast door heen.
    Fijn om te horen dat je er raar uit ziet ;). Vast allemaal vocht wat weer snel verdwijnd.
    Hoelang moet je officieel nog ??

    @Luipaard88 : nee hebben er voor gekozen om gewoon vaginaal te bevallen. Eind resultaat was wel bijna OK ivm zover uitscheuren. Weet nog precies het gezicht van de gynaecoloog en de assistent. Dat ik het idee had van oké nu is er grote schade.
    Geef het goed aan he dat je op begint te raken! Jij moet ook de bevalling nog doorstaan!

    @1BB : gek genoeg ben ik er fluitend door heen gelopen met mijn zoontje. Liep de dag voor inleiden nog vrolijk rond te stappen in de Prenatal en boodschappen te doen. Zit alleen nu wel thuis met BI.
    Die mannen moeten het ook maar allemaal accepteren van ons he.
     
  12. klaver85

    klaver85 Bekend lid

    Nov 26, 2014
    757
    182
    43
    @flowertje36 lijkt me inderdaad vrij pittig als je weet dat je kindje risico loopt! ik zal voor jullie duimen!

    Moet officieel nog dikke twee weken.

    @Lelie1992 kijk dat dan weer niet, geen pukkeltje gehad in 8 maanden.
    Qua misselijkheid heb ik me een tijdje kunnen redden met rennies, nu heb ik een drankje die de scherpste randjes eraf haalt
     
  13. exciting

    exciting Fanatiek lid

    Dec 10, 2013
    3,172
    983
    113
    Female
    Friesland
    @flowertje36 welkom! Yes, ben ik niet meer de minst aantal weken zwanger :roflmao: dat was idd een flink kereltje! Had je geen suiker? Ben benieuwd hoe zwaar jullie meisje wordt!

    Onze kindjes schelen straks bijna 3 jaar.. in eerste instantie durfde ik niet meer zwanger te worden ivm complicaties vorige zwangerschap, toen ons zoontje 1 werd had ik weer zoiets van, hmm oke, ik denk er weer over na (over een tweede).. maar toen zaten we net met een nieuw huis die we wilden verbouwen..en we wilden er juist wat meer tijd tussen de kindjes.. daarna nog een opleiding gedaan.. dus tijd om voor een kindje te gaan was er gewoon even niet.. en nu hadden we zoiets van, we gaan er weer voor en we zien het wel.. toen was het gewoon direct raak!! Dat was wel even schrikken :eek:

    @klaver85 waarom vinden mensen je er apart uit zien dan?o_O

    @relatie.. ik irriteer me mateloos aan mun man.. had ik de vorige zwangerschap ook.. kan me ergeren aan alles wat ie doet (en niet doet!!!).. niks is goed.. tis wat! Haha

    Ik heb vreselijk last van obstipatie.. denk dat ik daarom me gister ook niet goed voelde.. ik heb al movicolon gekregen van de huisarts..hopelijk komt het wat los :(
     
  14. Humava

    Humava Niet meer actief

    #2494 Humava, Jun 8, 2017
    Last edited by a moderator: Jun 8, 2017
    @flowertje36 fijn dat ze de groei nu goed in de gaten houden.
    @1BB ja baby is ingedaald maar hij ligt nog niet vast in mijn bekken.
    @klaver85 Oh wat vervelend dat je zoveel vocht vasthoud.
    @Lelie1992 ik heb heel erg last van maagzuur. Rennies zijn mijn beste vrienden sinds een maand of 3.
    @exciting oh obstipatie is zo vervelend! Ik had het aan het begin van mijn zwangerschap heel erg. Vreselijk! Hoop voor je dat het middeltje van de ha snel werkt.

    Ik had vandaag weer een afspraak bij de vk. Alles prima in orde. Ondertussen 20 kilo aangekomen :eek:o_O. Ik ga nu ook elke week naar de vk.
    Had vandaag het bevalpraatje, dan komt het ineens toch wel dichtbij. Mijn moeder zou eigenlijk op de kinderen passen als ik ga bevallen maar ze moet geopereerd worden, ze heeft waarschijnlijk een vleesboom in haar baarmoeder en haar baarmoeder wordt verwijderd. Volgende week krijgt Ze te horen wanneer dat gaat gebeuren. Ze maakt zich er zelf gelukkig niet druk om de operatie, ze is blij dat ze uit voorzorg dit doen. Maar nu moeten we wel nog een andere oppas zien te vinden.
     
  15. ButterflyPassion

    ButterflyPassion Fanatiek lid

    Jul 13, 2015
    2,278
    2,523
    113
    Female
    @klaver85 vervelend dat je zoveel vocht vast houd. En de mensen die er dan ook nog wat over moeten zeggen, leuk heo_O alsof je het zelf nog niet door had. Gelukkig is het allemaal tijdelijk! Wat lief van je man dat hij wat bloemetjes voor je had geplukt :D

    @Luipaard88 ook al zoveel vocht, wat lijkt me dat vervelend zeg! En gedoe met je relatie... hormonen, veranderingen, spanning.. wat het allemaal kan doen he. Hopelijk trekt het toch nog een beetje bij zo vlak voor de bevalling.

    @Lelie1992 ik ken ook 4 mensen waarbij het kindje na 42 weken zwangerschap of net na de geboorte overleed. Ik begin dat nu ook een beetje eng te vinden merk ik. Ik voel nu nog niet de behoefte het te bespreken met de gyn, maar denk wel dat ik het rond de 38 weken wil bespreken. Ik heb vooral angst voor het doorlopen tot 42 weken. Mn gevoel zegt nu max 41+3.
    Ik heb nu nog wel eens tijdens het eten dat ik ineens misselijk wordt. Maar dat komt omdat ik dan recht op zit en dan begint die kleine altijd te protesteren en te schoppen ;)

    @exciting wat vervelend die obstipatie. Heb er zelf gelukkig nu geen last van maar wel eens gehad, verschrikkelijk vond ik het! Aah die mannen hebben her ook maar te verduren met ons he hihi.

    @Humava wat fijn dat alles weer goed was vandaag. Oeh weet je nog iemand in je omgeving die zou kunnen oppassen? Hopelijk verloopt de operatie van je moeder allemaal goed.

    Hier vandaag lekker de keukenkastjes schoongemaakt met mn moeder samen. Heerlijk gevoel maar ben nu wel écht kapot. Ik merk soms echt dat ik de zenuwen krijg dat er iets voor de baby NU gedaan moet worden. Kan er gewoon wakker om liggen, zo overdreven haha.

    Ik merk dat het wel iets meer zeer begint te doen 'down under' als de kleine beweegt. Voelt als een scherpe steek naar mn vagina toe. Komt dat omdat ze wat dieper ligt? Bij de laatste groei echo met 34 w konden ze het hoofdje niet opmeten omdat ze te laag lag. Maar zal dit dan betekenen dat ze al ingedaald ligt denken jullie? Misschien maandag maar eens vragen.

    Morgen nog even naar de prenatal met mams, altijd leuk :)
     
  16. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    @exciting nee geen suiker. Is met 26 weken gecontroleerd ivm PCOS en met de bevalling ook nog weer.
    De test twee weken geleden ook weer gehad. Dit keer kwam er een waarde uit van 5.4 en bij mijn zoontje 7.2. Persoonlijk vond ik er veel verschil in zitten maar de vk maakte zich geen zorgen

    @Humava wat vervelend voor je moeder de operatie nog weer even er tussen door. Gelukkig staat ze er zelf positief in.

    @ButterflyPassion die steken herken ik heel erg van mijn zoontje. Volgens mij was het ook, omdat ze nog dieper gaan liggen. Heb ze nu ook wel regelmatig. Wat leuk prenatal! Nog specifieke dingen nodig?
     
  17. Humava

    Humava Niet meer actief

    @ButterflyPassion haha dat er iets moet gebeuren ken ik ook nog van de eerste keer dat ik zwanger was. Leuk nog even naar prenatal, altijd leuke spulletjes daar. Die steken heb ik ook af en toe. Zeker als ik een stukje moet lopen.

    Ja we gaan proberen of de zus van mijn vriend kan oppassen als ze niet hoeft te werken. En als ik overtijd ga kan ik misschien mijn broer en schoonzus vragen, die komen 12 juli terug van vakantie en als zij nog vrij hebben die week kunnen zij misschien oppassen. Het komt vast goed. Maar ik vind het wel een spannend idee dat we niemand echt vast kunnen leggen omdat iedereen die we kunnen vragen gewoon werkt.
     
  18. klaver85

    klaver85 Bekend lid

    Nov 26, 2014
    757
    182
    43
    Succes met je mam.
    Met het oppassen zal het waarschijnlijk wel loslopen, maar zeker spannend!
     
  19. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Ja dat oppassen
    Dat is hier ook een dingetje nog :D
    Naja heb nog ff
     
  20. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    Nov 3, 2016
    664
    467
    63
    Female
    werkloos
    Den Haag
    @1BB hahaha ik zou willen dat die van mij zo relaxed is. Hij komt wel heel rustig over maar ik merk gewoon dat hij enorm strest en aanraken en plukken dat doet hij juist helemaal niet meer.

    @klaver85 het scheelt dat we weten dat het vocht over een aantal weken weer weg is. Ben je ook zo blij dan nu het wat koeler is buiten?Ik vind warm weer heerlijk begrijp me niet verkeerd maar ik heb dan echt olifantenpoten:roflmao:

    @Lelie1992 helpt het misschien als je wat minder eet maar wel vaker op een dag? Maagzuur heb ik soms last van, als ik het heb dan is het ook wel meteen dat het brandt, en alleen 's nachts:confused:

    @flowertje36 Wauw ik vind het nogal wat hoor, maarja als ze zich zo vergist hadden in het gewicht kan ik me voorstellen dat je inderdaad gewoon kiest voor een vaginale bevalling. Hoe kijk je nu aan tegen de bevalling?Ik kan me voorstellen dat het geen pretje was.

    @ButterflyPassion Heerlijk gevoel wanneer alles weer lekker schoon is. En het niet kunnen slapen voor iets gedaan is komt me bekend voor (zie tijdstip) ben bezig met me telefoonlijstje, vluchtkoffer inpakken en een lijstje wat ik nog allemaal moet kopen.
    Het is dat we in een beneden woning wonen wat erg gehorig is anders was ik nu de was gaan doen hahahaha
    De steken herken ik ook wel vooral wat @Humava zegt wanneer je een stukje hebt gelopen.

    @Humava wat vervelend van je moeder zeg, kan het veel kwaad zo'n vleesboom (goed kan het niet zijn natuurlijk) Hopelijk kan ze snel geopereerd worden en valt het allemaal mee. Hopelijk kun je een nieuwe oppas vinden voor tijdens de bevalling, maar dat komt vast wel goed.

    Hier: Ben weer eens klaar wakker, het zit zo ik ga meestal rond 23.00 slapen en om 00.00 gaat de wekker van mijn vriend die moet om 01.00 uur beginnen. Meestal val ik dan weer in slaap als hij gaat douche maar daarna:mad: meneer maakt een broodje en dan kan niet zonder herrie en dan moet hij in de slaapkamer wezen, gaat het licht weer aan en al dat soort dingen. Ik blijf dan altijd liggen in de hoop weer in slaap te vallen maar tot nu toe is dat maar op 1 hand te tellen geweest in de afgelopen 6 maanden.
    Maarja nu dus last van nesteldrang ineens en ben met van alles en nog wat bezig, gelukkig begin in weer moe te worden anders was ik de enveloppen al gaan schrijven.
    Om 09.40 moet ik weer bij de verloskundige zijn en dan zouden we de bevalling gaan bespreken. Nu komt alles zo dichtbij, ik heb ook het idee dat ik week 40 niet ga halen. Denk ergens in week 38 of 39 te gaan bevallen:rolleyes:
     

Share This Page