Slechte mama (topic met een knipoog ;-) )

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door Debaky, 9 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Oh en toen zoon nog geen klok kon kijken...
    Om 18.00 uur zeggen dat het 19.00 uur is en dus bedtijd. Of "mam mag ik vandaag opblijven?" Ja hoor schat tot hoe laat wil je? Mag ik tot 10 uur? Ja natuurlijk mag jij dat. Om vervolgens hem alsnog tussen 18.00 en 19.00 naar bed te doen en te zeggen wow wat ben jij laat opgebleven zeg! :roflmao::D
     
    Druktemakertje, Beertje8, Bubblez en 5 anderen vinden dit leuk.
  2. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Als ik geen zin heb om voor te lezen zeg ik dat ik de tijd vergeten was en het nu al mega laat is. 'Morgen weer een kans :D'

    Meestal zijn dat juist de dagen dat ze er extreem vroeg in liggen haha.
     
    Noorie en Debaky vinden dit leuk.
  3. Minime3

    Minime3 Bekend lid

    13 okt 2013
    674
    133
    43
    haha. Ja goed idee om me daar alvast op voor te gaan bereiden
     
  4. Minime3

    Minime3 Bekend lid

    13 okt 2013
    674
    133
    43
    [QUOTE="nan1984, post: 20725482, member: 99428"Jaaa vandaag nog een lekkere slechte actie.
    Zoon naar school gebracht (hij in trainingspak want moet vanmiddag voetbal trainen) en daarna boodschapjes gedaan. Kom thuis en denk even lekker op fb kijken. Zie ik een foto van zijn klasgenootje helemaal in de krul met een super mooie jurk. En toen kwam het besef. Zoon had vandaag schoolfoto :rolleyes:
    Ik met een bloedgang met leuke kleding en een pot wax naar school gereden, kind uit de klas gerukt, hem op de wc om laten kleden en zijn haar even leuk in model gedaan :oops::p[/QUOTE]

    whahaha. Ik had een keer dat ik dochter maar school bracht en me af vroeg waarom de kinderen hun jas aan mochten houden in de klas. Ik aan 1 van de ouders vrager waarom: ze gaan zo op schoolreisje
     
    Druktemakertje, Tonks, Beertje8 en 9 anderen vinden dit leuk.
  5. Eke84

    Eke84 Actief lid

    17 apr 2015
    255
    25
    28
    Dit dus! Onze oudste wil echt altijd van ons bord mee-eten terwijl hij echt net hetzelfde heeft. Dus dan is het ook van: nee, bij ons is het enorm pikant, we hebben er veel peper of tabasco... op gedaan.
    Anders mag ik dus echt de helft van mijn bord aan hem geven en blijft het zijne liggen.
     
    2littlemonkeys vindt dit leuk.
  6. MirW

    MirW Fanatiek lid

    20 apr 2017
    1.748
    555
    113
    Haha, als het winter is dan is dat heerlijk :p "Moet je zien hoe laat het is, al helemaal donker buiten!"
     
    Chocolat en DastyQueen vinden dit leuk.
  7. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Ik doe hier fantastische opvoedtips voor de toekmomst op! :D
     
    rocketscience, Beertje8, Noorie en 13 anderen vinden dit leuk.
  8. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Haha zat ik mij ook al te bedenken. Kom maar op met die pagina's
     
    Marchella vindt dit leuk.
  9. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Nu vind hij het geen probleem meer om naar bed te gaan, maar voorheen vertelden we onze zoon nog wel eens dat de tv op was. Helemaal leeg. Jammer joh. :p
     
    leentje86, Beertje8, Aegyo en 3 anderen vinden dit leuk.
  10. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Hahaha geweldige poster!

    Ik doe weleens stiekem iets snel in mijn mond proppen en als mijn dochter dat ziet dan zeg ik: We gaan zo eten schatje. :p

    En ik "misbruik" haar wel eens als ze wat voor mij weg moet gooien. Ze vindt dat overigens niet erg om te doen, haha.
     
    Debaky vindt dit leuk.
  11. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Mijn dochter doet aan buikschuiven en zwabbert het hele huis door. Een swiffer om haar buik binden mag zeker niet....? :p
     
    Druktemakertje, Beertje8, Chocolat en 2 anderen vinden dit leuk.
  12. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.267
    25.732
    113
    Haha die poster is echt geweldig!

    Ik doe wel eens dingen die mijn kinderen niet mogen. Meestal probeer ik dat dan niet volop in het zicht te doen, maar als ik dan betrapt wordt, zeg ik dat mama's nou eenmaal meer dingen mogen dan kinderen en dan zeg ik dat ik bv. ook wijn mag, autorijden e.d. en dat zij dat ook niet mogen, terwijl ik eigenlijk wel weet dat ik best het goede voorbeeld had kunnen/moeten geven, maar daar heb ik dan even geen zin in.

    En bij langere ritten in de auto wordt ik soms knettergek van het gemama, dus dan zeg ik meestal al geïrriteerd dat ik gesloten ben. Dicht en niet open voor business en dat ze niet meer tegen me mogen praten. En daarachteraan: maar papa is wel open :D
    Het vervelende is dan alleen dat ze dan opeens niks meer te zeggen hebben, of nog erger, me na gaan doen. ' 'Oh ja, goed idee mam, ik ben ook gesloten'. Maar goed, doel wel bereikt, want het is dan eindelijk stil.

    En de kloktruc ook vele malen toegepast, maar gaat hier al een tijd helaas niet meer op. Maar ik hou hem zeker achter de hand voor mijn zoon :oops:
     
    Minime3 en Debaky vinden dit leuk.
  13. RoBiJe

    RoBiJe Niet meer actief

    Hoe herkenbaar haha. Check, check en check!
     
    Boommm vindt dit leuk.
  14. Chilll

    Chilll Bekend lid

    13 okt 2016
    550
    187
    43
    Vrouw
    @Debaky Mag het ook een slechtste personen-topic worden ipv een slechtste mama? Dan kan ik ook mijn geniale acties plaatsen (en dan past het beter in de lounge) :)
     
  15. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Uiteraard :D

    Alle '' slechte '' acties zijn van harte welkom hihihi
     
  16. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Take it away! :)
     
  17. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Hahahahah je kan me nu echt opvegen. Hilarische! :roflmao:
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  18. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Ik kan helaas geen titels aanpassen en mijn OP inmiddels ook niet meer maar iedereen mag gewoon neer pennen hier wat ze willen hoor, geen probleem ;)
     
  19. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Hier iets soortgelijks. Zo denkt mijn dochter nl, die wel klok kan kijken, dat ze iedere dag pas om 21:00 uur naar bed gaat. Wat ze niet weet is dat ik de klok elke dag een half uur vooruit zet zodat ze er alsnog om 20:30 in ligt:cool:
     
    Ysabella, Victoria30, Chocolat en 2 anderen vinden dit leuk.
  20. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Ik stond vanmiddag op het schoolplein met een paar moeders te lachen over dit onderwerp. Stond er weer 1 zuurpruim tussen die het dus alles behalve grappig vond. Die vond dat je je kind onzeker maakte en ze het idee gaf dat ze niet gewenst waren als je jezelf opsloot in de kast met een lekker snoepje ofzo :roflmao: Daardoor werd het alleen maar grappiger en moesten we steeds harder lachen.
     
    Druktemakertje en Noorie vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina